Пацан к успеху шел• 02 августа в 23:38

Водіння автомобіля, нічого не пам´ятаю

В 2009 отримала права, сама, механіка. Їздила 2 міс і на початку війни, треба було,потім вагітність , криза, вже не важливо.
Перше заняття, автомат, нога стикається, рука до коробки, взагалі до цього не сідала за автомат в житті. Зараз треба.

І я так тупо відкатала, я хз вже і чи зможу. Прям відчай.
Бджолина королева• 02 августа в 23:41
Ставите ліву ногу під сидіння, хочете - привʼяжіть. До іншого звикнете швидко
Медсестричка• 02 августа в 23:41
Ещё не слышала, чтобы проблемой было с механики на автомат переучиться. Скорее всего у вас за те два месяца не сформировался навык.
Solnceya• 02 августа в 23:41
Возьмите инструктора на занятий 5 и все быстро вспомните
Швендяю містами• 02 августа в 23:42
Меня муж заставлял ногу под себя поджимать, но так неудобно, я просто максимально далеко ее ставила в сторону
Без Баяна• 02 августа в 23:42
Я ездила на механике 8 лет, потом купила автомат, мне продавец быстро показал какие педали и я поехала. Пока доехала до дома, привыкла.
Сумчатая кошка• 02 августа в 23:46
Ответ дляШвендяю містами
Ліва нога ставиться на подножку для лівої ноги
Усатая полосатая• 02 августа в 23:47
Ответ дляБджолина королева
Навіщо під сидіння? Є спеціальна платформа для неї
Трільчиха• 02 августа в 23:48
В 2009 Рилли? Вы и на механике не поедете сейчас. Вам заново надо учиться.
Бджолина королева• 02 августа в 23:53
Ответ дляУсатая полосатая
А ви водили механіку? Про умовні рефлекси не чули?
Гжегож Бженчишчикевич• 03 августа в 00:03
Я також отримувала права в 2009 і не їздила взагалі, в 2021 вирішили купити машину автомат, пішла ще раз на курси в автошколу, щоб згадати правила і їздила 10 занять з інструктором (автомат). Було важкувато, але легше, ніж на механіці. Потім ще 2 окремі інструктори, які вже на моїй машині їздили зі мною і навчили паркуватися, по 2-3 заняття. Просто отримала відповіді на всі свої питання і необхідні навички. У війну сама за кермом виїжджала 1500 км, все норм. Ще дивлячись яка машина, до хорошого швидко звикаєш)
Усатая полосатая• 03 августа в 01:26
Ответ дляБджолина королева
І?