Бодіпозітівна• 03 августа в 10:06
У медиков (Киев) реально такие зарплаты?
Хирурги и прочие врачи при блате, заведующие, в отделениях, реабилитологи купаются в деньгах. Достаточно на из автопарк глянуть и золотые перстни на каждом пальце, цепочки на шеях как у новых русских. Терапевты и прочие на приёмах получают мало, нет пространства для манёвра, чтобы на взятки упасть.
Просто звязда• 03 августа в 14:58
Ответ дляДама_с_караваем
Так у вас у Франківську треба дати хабар, щоб лікарем влаштуватись на 0,25 ставки. Знаю точно, бо зі мною працює дівчина з Франківська і вона там в свій час не змогла влаштуватись лікарем без хабара.
ну а я про що? там взагалі космос влаштуватися на роботу - в пологовий від 20 тис. у.о. І хто ж бере? Ті ж лікарі.
Просто звязда• 03 августа в 14:59
Ответ дляДон Пэдро
Ну які до 20? Зараз у них залежить від кількості декларацій. 30 000 точно є.
я особисто бачу декларації сімейних - від 20 тис.
Просто звязда• 03 августа в 15:02
Ответ дляВредняжка
Да, химия бесплатная, но кто посмеет качать права в такой ситуации?
ну, нехай вмирає пацієнт, а хімію бесплатну вони в аптеках своїх продадуть...
Просто звязда• 03 августа в 15:03
Ответ дляУма Палата
У педиатра до 20. У Вас 10?
а що нема зарплати по 10-15тис?
Просто звязда• 03 августа в 15:06
Ответ дляКриниця щастя
а вы в курсе,что в частной треть от оплаты идет клинике?
там не 100% получает врач.
ну та це ніби логічно)))
Відповів всім• 03 августа в 15:12
Ответ дляДа, я блондинка!
Якщо хочете як в Європі, то не забудьте ще одну особливість: як лікар ви не можете обирати місце роботи. Куди направили - туди і їдете після навчання. І це не велике місто, а село. І ось так роками відпашете за зарплату трохи більше мінімальної. А перед пенсією дійсно, зарплата буде гарною)
Що за брєд ?
І спеціалізації самі обирають і місця роботи
Просто звязда• 03 августа в 15:15
Ответ дляДа, я блондинка!
якщо ви в Європі вчитеся за свої гроші - вам ніхто не розкаже, де ви маєте працювати.
Вредняжка• 03 августа в 15:20
Ответ дляПросто звязда
Вы о чем? Все молча платят
Просто звязда• 03 августа в 15:20
Ответ дляВредняжка
Вы о чем? Все молча платят
коли ми підняли це питання, дві хімії дали безкоштовно.
про це просто лікарям зручно мовчати, а рідні пацієнта готові на все, щоб врятувати життя.
Моторошні троянди• 03 августа в 15:22
Ответ дляБодіпозітівна
Тоесть, к зарплате 20 плюс 20 тыс доплаты ? Так ?
Нет, там опечатка, ну ясно же. Доплата ДО 20 тыс врачам и до 13 тыс м/с.
А ставка сейчас 8-9 тыс
Упругая попка• 03 августа в 15:26
Ответ дляБодіпозітівна
Нет
После налогов-16000, может и реальная, но далеко не у всех и не везде, у нас врачи и 10000 на руки получают, интерны- минималку
Упругая попка• 03 августа в 15:28
Ответ дляФенте Фря
Ну так...Тому вони до обіду собі стаж заробляютьу державних клініках,а після робочих годин в приватних клініках гроші
Никому из врачей тот стаж не нужен и вы заблуждаетесь по поводу денег в частных клиниках, там не такие большие зарплаты
Дон Пэдро• 03 августа в 15:37
Ответ дляПросто звязда
Мені тут доказують зворотнє
Відповів всім• 03 августа в 15:43
Ответ дляПросто звязда
Насмішка над лікарем
Відповів всім• 03 августа в 15:45
Ответ дляПросто звязда
Навіть за кошт держави теж не мають
Хіба дописувачка закордоном Білорусь вважає - ті мають цільові направлення
Просто звязда• 03 августа в 15:59
Ответ дляВідповів всім
Насмішка над лікарем
над лікарем в поліклініці, який ні за що не відповідає? чуть що - направлення в стаціонар. Решта - лікування за встановленими протоколами.
Файна пані• 03 августа в 16:03
Ответ дляНовопоштинская
Да такие нищенские зарплаты и есть и еще у многих бюджетников
Это причина, почему не выезжают из Краматорска, например.
Дама_с_караваем• 03 августа в 16:14
Ответ дляМоторошні троянди
А ставка сейчас 8-9 тыс
Ставка врача высшей категории 7.700, я узкий специалист терапевтического профиля, не хирургического. 8-9 тыс ставок нет
Дама_с_караваем• 03 августа в 16:17
Ответ дляДобрая свекровь
В Франківську хабарі всюди, не тільки в медицині.
Родичка за хабар дитину в дит.садок влаштовувала, потім в школу, потім вчительці кожного місяця презенти носила, щоб до дитини особливе ставлення було. В Нафти і газу вчилась - хабарі всім преподам постійно, потім на роботу через хабар влаштувалась...
На моє здивування, навіщо вона постійно всім платить вона здивувалась, і сказала, що ’так має бути’, що так всі роблять.
Там корупція фактично узаконена і є нормою, на жаль.
Це просто жах
Анонимус Я• 03 августа в 16:21
Ответ дляБез образів
не волнуйтесь - скоро всех взяточников уволят, придет смена которая училась онлайн
все к этому идет
вот тогда начнется настоящий вой
все к этому идет
вот тогда начнется настоящий вой
-Реж!
-ааа!!!
- Да не руку...
-ааа!!!
-Да не левую....
-ааа!!!
- Да не руку...
-ааа!!!
-Да не левую....
Відповів всім• 03 августа в 16:25
Ответ дляПросто звязда
Фиктивная• 03 августа в 16:45
Я в минулому медсестра операційна.
Працювала в інституті Шалімова.
Але вже давним давно змінила професію.
Якщо я десь у розмові згадаю цей період, то мені відразу пропонують роботу. Починаючи від поліклініки охматдиту. Пропонували і в операційну діти , в реанімацію. На моє зауваження що мені вже 50 я вже пропустила багато нового та втратила навики, мені всі відповідають що нічого. Навчимо, згадаєте.
Зарплати від 13 тис до 30. І це грізна зарплата. Мінус 23 відсотків, от що отримаю на карту.
Якби справді гребли кожен день по місячній зарплаті в реанімації, то черга стояла б з бажаючих працювати.
Загалом, зарплати не дуже високі
Працювала в інституті Шалімова.
Але вже давним давно змінила професію.
Загалом, зарплати не дуже високі
Престидижитатор• 03 августа в 16:49
правда, автор
соседка моя - оперирующий акушер-гинеколог (очень грамотный, причем) переквалифицировалась из-за этого треша в эстетического косметолога - колет нам ксеомин\диспорт, спит спокойно по ночам, заработала уже на несколько квартир и не ждет унизительно ’на карманчик’
Престидижитатор• 03 августа в 16:55
Ответ дляФиктивная
Я в минулому медсестра операційна.
Працювала в інституті Шалімова.
Але вже давним давно змінила професію.
Загалом, зарплати не дуже високі
Працювала в інституті Шалімова.
Але вже давним давно змінила професію.
Загалом, зарплати не дуже високі
я медсестра отд. анестезиологии-реанимации в прошлом - никто там, кроме врачей, не гребет. Врачи работают по установленной таксе, никто не стесняется сказать после операции на СПАСИБО, что его на бутерброд не покладешь
Фиктивная• 03 августа в 16:58
Ответ дляПрестидижитатор
А медсестер не ценят? Врачи вашего отделения? Ведь найти работу медсестре на стандартную зарплату просто. А вот найти в отделение или в операционную медсестер, толковых очень проблематично
Фенте Фря• 03 августа в 17:21
Ответ дляУпругая попка
Не помиляюсь...Сама така)))
Моторошні троянди• 03 августа в 17:44
Ответ дляДама_с_караваем
Нам платёжки в войну перестали давать, получаем всё равно с доплатой, поэтому не интересовалась, изменилась ли ставка. Значит 7700