Тоска в носках• 02 июля в 09:22
медуніверситети в Києві
цей нормальний?
Ноу коммент• 02 июля в 09:32
Але там все одно мінімум в 150 кб діє, ви ж в курсі. В богомольця з 150 на контракт беруть всіх, обирайте його.
Куда ж без меня• 02 июля в 09:48
Колись я вчилась в Богомольця, де нас постійно принижували, створювали нестерпні умови, доходило до суїцидів серед студентів.
В тей час як в нармеді люди вчились спокійно.
Диплом все одно валідний, ’Лікувальна справа’. Яка різниця.
Куда ж без меня• 02 июля в 09:49
Ответ дляНоу коммент
зараз і на бюджет беруть в Богомольця всіх зі 150+
неДоПриличий• 02 июля в 10:39
Моя донька закінчила 2 курс в Богомольця їй все подобається вона на стоматології навчається. Я думаю що ви зможете набрати 150 балів та пройти на бюджет на лікарську справу студентів зараз мало тому навіщо обирати не рейтинговий приватний вуз сумнівний обирайте державний вуз тим паче медичний. Єдине враховуйте те що бюджетники повинні відпрацювати інтернатуру за направленням держави без права вибору спеціалізації це нововведення діє з минулого року. Якщо вас це влаштовує то на бюджет зараз не складно потрапити зі 150 балами.
Ноу коммент• 02 июля в 12:09
Ответ дляКуда ж без меня
Ні, на бюджет 157 :)
Куда ж без меня• 02 июля в 14:46
Ответ дляНоу коммент
Ні, на бюджет 157 :)
В минулому році В Богомольця на бюджет останній пройшов:
до наказу (бюджет)
151,556
Недонабрали на бюджет на лікувальну справу 74 студента
до наказу (бюджет)
151,556
Ноу коммент• 02 июля в 14:52
Ответ дляКуда ж без меня
до наказу (бюджет)
151,556
до наказу (бюджет)
151,556
Оці три останні студенти - це переведені з контракта на бюджет пільговики. Треба дивитися строчку мін.бал рекомендованих, якщо хочете знати прохідний бал на загальних підставах
Ноу коммент• 02 июля в 14:55
Ответ дляКуда ж без меня
до наказу (бюджет)
151,556
до наказу (бюджет)
151,556
І ось дивіться нижче. Студент мав кб 156, мав богомольця 1м пріоритетом і не пройшов на бюджет, бо мав менше 157,1
Куда ж без меня• 02 июля в 22:01
Ответ дляНоу коммент
А, поняла.
Хотя там еще есть факультет ФПЛЗСУ, туда точно недобор. Из 40 набралось 26. Последний с 151,8. И там тоже ’Лечебное дело’, ничем не отличается диплом.
Ноу коммент• 02 июля в 23:29
Ответ дляКуда ж без меня
А, поняла.
Це не означає недобір. Є ліцензійний обсяг кожного зво. Наприклад по всій країні їх три, лише одна спеціальність і вони мають ліцензію на бюджет : кну 30, кпі 20, могилянка 40. Держава фінансує тільки 80 бюджетних місць, і тут зво починають боротися за сильних абітурієнтів. Уявімо, що всі поставили 1м пріоритет могилу, 2м кну, 3м кпі. Найсильніші попали в могилу 40 людей, сильні в кну 30 людей, середні 10 в кпі (бо закінчились 80 бюджнтних місць вже), всі інші слабкі пролетіли і не отримпли бюджета. Тут 5 людей з могили передумали вчитися в Україні і виїхали закордон, тоді маємо могила 35 з 40, кну 30 з 30, кпі 10 з 20. Вам буде здаватися, що в могилі недобір, але насправді вона була найпопулярнішою серед всіх.
Ноу коммент• 02 июля в 23:31
Ответ дляКуда ж без меня
А, поняла.
Вибачайте. Я вже притомилася і переплутала, що ви писали і відповідь вийшла не в тему :) хоча там все правильно написано, хай висить.
Щодо 151 на бюджет в інших універах - цілком вірю! Держава значно збільшила запит на лікарів, тому місць багато.