ВундерКИНГ• 03 августа в 11:24
час пересадки Варшава—Хелм—Київ
дівчатка, привіт!
таке питання. квитки варшава—хелм (17:44–21:07). хелм—київ відпоавляється в 23:03.
скажіть, це є дві години в місті? чи просто потяг одразу стоїть на Київ?
Все знаю від і до• 03 августа в 12:11
Ответ дляВундерКИНГ
чудово!) дякую 🩷
Будь ласка. Гарної дороги
Миссис Буркул• 03 августа в 12:25
Ответ дляВундерКИНГ
ясно. ви тепер будете придумувати на кожен мій аргумент якесь недолуге пояснення, чому я наче б не мала ставити це питання. мені навіть лестить, що вам настільки немає що робити, що ви витрачаєте час на ці відповіді та мою персону. тільки можу поспівчувати, що ваше життя настільки обмежене, що єдина ваша розрада — писати токсичні коментарі на форумі
Вы можете просто ответить на мой вопрос, а не лезть в бутылку
всегдаДаДа• 03 августа в 12:45
Прошлым летом ехала этим поездом, начали пускать в вагон за 30 мин до отправления, ждали в жару на перроне
жар-птица Нюра• 03 августа в 13:16
Ответ дляВундерКИНГ
дякую за таку повну відповідь. тепер зрозуміло
Легкої вам подорожі!