ИзЮмрудная• Изменено 21 июля в 16:52

Біженці по Україні, або де ще лишилися доступні дачки-хатки ))

Привіт, дівчата.
Як то кажуть, по слідах гарячих тем. Сьогодні вже вкотре з малим спали на трасі в машині (від Києва від´їхали 15 км). Але сьогодні пролетіло і над нами кілька штук і ППО в полях теж попрацювало.
З посиланням обстрілів Києва вчергове шукаю на умовно безпечних напрямках якусь стареньку дачку або хатину до 150тис гривень (більше фізично зараз не можу виділити, бо лікуюся від складного захворювання).
Таргет взагалі мінімальний: до 70 км. від Києва, не аварійна будівля яка підлягає ремонту і все, власне. В мене віддалена робота, просто хочеться мати опцію СПАТИ в тиші на зручному ліжку. Не в машині і не в переповненому бомбосховищі під канонаду, бо вже нерви здають а мені не можна.
Вздовж і впоперек передивилася OLX і якась накриває депресія. Ціни...
До 4000-5000 доларів ’будинки’ на які потрібно витратити ще пару тисяч щоб розібрати і вивезти.
Це внутрішня міграція так вплинула, чи просто люди так оцінюють свою нерухомість дивно?
Навіть якогось вагончика цілого на 6 сотках в старому кооперативі садовому, щоб приїхати переночувати в тиші не можу знайти в скромному бюджеті.
Руки прямі, все можу сама почистити-пофарбувати, зробити цукерку - але не знаходжу варіантів... До війни було море пропозицій в цьому сегменті.
Будь-ласка, похваліть ваші дачні масиви або села (Правий берег, до Києва до 70 км), просто міцний будиночок або вагончик не гнилий, навіть і 15-20м2 площі норм. Озера-ріки-пляжі-лебеді взагалі не принципово. Головне, щоб відносно тихо і не біля об´єктів.

Дякую за підказку.
А у нас макарошки• 21 июля в 16:54
Мне кажется, что на правом берегу и до войны цены были выше
ЖующаЯКонфету• 21 июля в 16:54
З таким бюджетом нічого
Мою хатку зараз знімають за 23 тис
А ви купити хочете ? Смішно
автор ИзЮмрудная • 21 июля в 16:56
Ответ дляА у нас макарошки
Так,були. Але малесенькі дачки-вагончики чи з силікатної цегли оті радянські мікро-будиночки ще були, і недорого. А зараз менше 7 тисяч взагалі або щось, що руйнується на очах під знос лише, або взагалі нічого. (
Опля Картопля• 21 июля в 16:57
дачка хатка це поки літо, ви ж розумієте що взимку там нереально мешкати, бо дачка-хатка без опалення.
Невісточка ж• 21 июля в 16:57
Это очень смешные деньги. В пределах области вы ничего не купите, это даже не цена земли, на которой стоит дом.
автор ИзЮмрудная • 21 июля в 16:57
Ответ дляЖующаЯКонфету
З таким бюджетом нічого
Мою хатку зараз знімають за 23 тис
А ви купити хочете ? Смішно
Ну, у вас напевно не мазанка перекошена на схилі з туалетом на вулиці і не кунг 50-річний в полі?
#Пойду_кгадалке• 21 июля в 16:58
Ну мой дом сельский вам тоже г....м покажется, который надо только разобрать. А сколько за годы в него вбухано денег я уже и не посчитаю, крыши заборы, вечное цементирование после зимы, вода, бойлеры насосы и тд
Так что оценивают более чем адекватно , дом это всегда траты
автор ИзЮмрудная • 21 июля в 16:59
Ответ дляНевісточка ж
70 км від Києва скільки по-вашому має коштувати 6 соток землі в старому радянському кооперативі з вузькими дорогами і старою електрикою, де не вистачає всім бажаючим кіловатів?
Хома з пастою• 21 июля в 17:00
Приезжайте в сентябре в Трускавец, люди разъедутся, снимите недорогую квартиру и живите.
ЖующаЯКонфету• 21 июля в 17:01
Ответ дляИзЮмрудная
Я не про вагончики. А про звичайне село - один магазин і сільська рада
Одна зупинка. В нас нема вільних хат взагалі. Навіть те, що старе побілене купили і заселилися люди і не за малі гроші
Є газ на вулиці , є вай фай, якщо заплатиш проводять в кожну хату. Школи навіть нема і аптеки
До Києва 66 км
автор ИзЮмрудная • 21 июля в 17:01
Ответ для#Пойду_кгадалке
Будинки в який по 10 років ніхто не живе і не вкладає, навіть не цегляні, а в кращому випадку глина цеглою обкладена - навіть за такі від 5 тис, часто без парканів і надвірних споруд, по фото все з тої хати вже сусіди винесли (елементи пічки чавунні).
ПриснитсяЖЕ• 21 июля в 17:01
Я з іншого міста. Маю мамин будинок в селі за 40 км поганої дороги. Так там ніколи ціни не росли, але вартість від 3 до 8 тис у е.
А ви під Києвом таку ціну хочете?
Невісточка ж• 21 июля в 17:02
Ответ дляИзЮмрудная
От 10. Сама задумалась о покупке дачи. Так далеко не смотрю, но в моих критериях цена от 20 и выше.
автор ИзЮмрудная • 21 июля в 17:02
Ответ дляХома з пастою
Мені зараз хочеться спати, Трускавець в усі сезони не дешевий і тут а Києві батьки похилого віку, і чоловік (військовий) хоч час від часу приїжджає.
Анонім-ка• 21 июля в 17:03
Справа в тому, що сама земля коштує біля Києва дорого, а ви ще хочете з будівлею. + ППО намагається збити все в області, не факт,що буде там тихо
маска Ілона• 21 июля в 17:03
Варіант- купити ділянку за умовні 3к уе
І ще 2к на каркасний будиночок на 1 кімнату
Хома з пастою• 21 июля в 17:03
Ответ дляИзЮмрудная
А что в Трускавце Вам помешает спать? Поезд из Киева ночной каждый день ходит.
Щира українка• 21 июля в 17:03
Ответ дляИзЮмрудная
Собівартість землі = 0 (нуль), вона коштує стільки, скільки за неї готові давати. Залетить на Банкову ядерний фугас і через пару днів спокійно купете собі за 500 доларів 10 соток
ЖующаЯКонфету• 21 июля в 17:04
Ответ дляИзЮмрудная
Не мазанка. Цеглою обклали
Є сан вузол і ванна. Ремонт в стилі шпалери в квіточки, але чистенько
Є газ, є пічка. Є вода з колодязя підведена в будинок. Є гаряча вода
У селі по суті нема нічого
Вай фай є. Є озеро в ліс пішки дійти
автор ИзЮмрудная • 21 июля в 17:04
Ответ дляЖующаЯКонфету
До Києва 66 км
Тобто, переселенці вплинули на вартість, вірно? Люди змушені були виїхати деінде від війни. (
А у нас макарошки• 21 июля в 17:04
Ответ дляИзЮмрудная
Зачем вам такой участок в кооперативе?
В заброшенных страшно на ночь остаться - бомжи зарежут. А в нормальных цены раз в 10 больше вашего бюджета.
П с про бомжи зарежут- не фигура речи. Знаю случай
маска Ілона• 21 июля в 17:04
Ответ дляИзЮмрудная
В нашому кооперативі сотка 1к уе
Сусіди продаж за 3к 5 соток - то це вау
Ковбой Хагис• 21 июля в 17:05
Не знаю як ви шукаєте.Їздимо в Чернігівську область,за 100-130 км від Києва і більше.Постійно зустрічаються пусті хати в селах.Але чи продаються,не знаю.
Губка Боб• 21 июля в 17:06
Ответ дляИзЮмрудная
Старі Безрадичі - 70 км, сотка в кооперативі 5-7 тис
маска Ілона• 21 июля в 17:06
Ответ дляИзЮмрудная
Авторе,я купувала ділянку зарошшу вишневими пагінцясм. На ділянці була халупа, в якій ми чотири роки ночували (халупа - то реально халупа)

Нині земля коштує грошей(((
ЖующаЯКонфету• 21 июля в 17:06
Ответ дляИзЮмрудная
Переселенці. Люди з Києва переїхали з квартир
ТЦК в нас теж нема. Не бачили ніхто ніколи. Сидять тихо і працюють з дому
автор ИзЮмрудная • 21 июля в 17:07
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А ви під Києвом таку ціну хочете?
70 км це не ’під’ Києвом, тим більше в стороні від великих трас.) Під Києвом це умовно 15-30 км по хорошій дорозі на роботу з роботи щодня. А якщо годину їхати і частково по грунтовці полями-лісами машину знищувати, це вже не ’під’, а радше дача вихідного дня чи щось таке, для душі.
#Пойду_кгадалке• 21 июля в 17:08
Ответ дляИзЮмрудная
Вы давно были в селе? У нас в Нежинском районе новая линия стоит, все новое, столбы, трансформаторы, линии до домов. Электрика лучше чем в Киеве
А у нас макарошки• 21 июля в 17:08
Ответ для#Пойду_кгадалке
При чем тут ваше село к дачному кооперативу?
ПриснитсяЖЕ• 21 июля в 17:08
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ніжинський район, то вся Україна?