На границе• 03 августа в 22:43
Грант на власну справу. Хто отримував?
Якщо подаватись на грант у 75 тис. Без найманих робітників, чи складно там з фінансовою частиною бізнес плану? Хто подавався, ви звертались за допомогою у побудові бізнес плану, чи самі рахували?
Без Баяна• 03 августа в 22:47
Внимательно читайте что вы должны сделать , мы как-то хотели на 500 тыс взять как раз на генератор хотели большой но в итоге как почитала что в итоге налогами и взять на работу людей вернула б им больше как по мне лохотрон чистой воды . Вообщем внимательно читайте в бесплатное от нашего государства не верю у них цель одна содрать как можно больше
СкрипяСердцем• 03 августа в 22:49
Ответ дляБез Баяна
Тем более в 75 что там можно на 75 купить?
MacOS-ница• 03 августа в 22:59
Цікавтесь,були хороші варіанти.
Знайома квітникарка в деталях на форумі розповідала.
Умови є,але нічого жорсткого.
Вона дуже задоволена.
Пробуйте,вивчайте
Умови є,але нічого жорсткого.
Вона дуже задоволена.
Пробуйте,вивчайте
Королева краси• 04 августа в 00:43
Знайома. Відкриває свій кабінет для кератину/ботоксу для волосся
Бурундучиха• 04 августа в 14:52
Я цікавилась, навіть зробила бізнес план, але зараз + 2 найманих це утопія. Десь до 8 тисяч тільки наймані в місяць обходяться, + ваші податки.
На границе
• 04 августа в 22:50
Ответ дляБурундучиха
Цікавить варіант без найманих робітників. На другій групі наче посильні податки.
На границе
• 04 августа в 22:52
Ответ дляСкрипяСердцем
Ну зрозуміло, що сума не велика. Але в моєму випадку і так планується відкриття ФОП і вже все працює. То ж як допомога, буде непогано.