Млинці зі смайликом• 04 августа в 00:06
Підкажіть будь ласка, місце 17 це у прохода?
Бо чат пише, у вікна. Не розумію як це
Застряла• 04 августа в 00:08
Зазвичай нечітні біля вікна, але на фото навпаки виходить.. Може б Ви їм подзвонили чи написали, щоб уточнити ?
Млинці зі смайликом
• 04 августа в 00:09
Ответ дляЗастряла
Та купила,яке є. Бо поки буду уточнювати, і ті заберуть, а плани змінилися. Мені воно теж у прохода. Але чат заплутав
Я тут с краю постою• 04 августа в 00:09
Ответ дляЗастряла
Непарні)
Застряла• 04 августа в 00:11
Ответ дляЯ тут с краю постою
Непарні)
Дякую ) а то думаю, що воно так куцо звучить.
Барвіночка• 04 августа в 00:14
Ответ дляЗастряла
Потому что учились в русской школе. Если бы в украинской, то это слово бы писали правильно автоматически не задумываясь (математика в младших классах).
Застряла• 04 августа в 00:15
Ответ дляБарвіночка
Я вчилась в українській школі ))
Барвіночка• 04 августа в 00:15
Ответ дляМлинці зі смайликом
А рисунок точно от вашего автобуса? Просто действительно, нечётные обычно у окна. Но по рисунку все наоборот
Млинці зі смайликом
• 04 августа в 00:17
Ответ дляБарвіночка
Да, от моего. Ввел в ступор
Місячне Сяйво• 04 августа в 00:24
Ответ дляМлинці зі смайликом
Завтра позвоню уточню.
Автор, якщо вам терміново треба їхати в цю дату, а інших місць немає. То яка різниця,де воно? Сіли і їдете і не робите собі настрій.
Пффф 100%• 04 августа в 03:13
Ответ дляБарвіночка
Разные бывают автобусы. Ну вот например этот , я им ездила уже не раз и места совпадают с теми что на схеме. С одной стороны четные возле окна, с другой возле прохода
Млинці зі смайликом
• 04 августа в 07:28
Ответ дляМісячне Сяйво
Та я купила квиток. Але мені важко сидіти у проході, тому й питаю, до чого готуватись