Дівчина заглядєніє• 04 августа в 11:26
День народження в ігровій
Порадьте будь ласка ігрову кімнату для святкування Дня народження. Щоб були аніматори, цікава програма і сама ігрова не зашарпана, багато розваг. Бажано лівий берег
ЖенаАйтишнеГа• 04 августа в 11:57
Найновіше що я знаю, тобто кімнати там навряд чи встигли зашарпати, це Смайл парк на Даринку.
Бабулька• 04 августа в 12:05
Город не указан, поэтому поедьте в Донецк когда Украина его освободит
Дівчина заглядєніє
• 04 августа в 12:08
Ответ дляБабулька
Блін, точно, я звикла до місцевих груп, а тут же вся Україна
. Київ