Помидорина• Изменено 04 августа в 14:56
Аналіз гормони щитовидки
Добрий день, дівчатка!
Можливо, хтось в курсі, Т4 нижня границя норми чи в принципі все ок по аналізу?
Є вузли 5 шт до 1 см.
Вітамін Д 80, феритин 19, гемоглобін 142.
Звісно піду до ендокринолога, дякую.
Є вузли 5 шт до 1 см.
Звісно піду до ендокринолога, дякую.
Пишу каліграфічно• 04 августа в 15:08
Все в нормі, у вас чорним по білому написано, навіщо ще писати про це? Полюбляєте ставити собі діагнози?
* Чи по блакитному....
Помидорина
• 04 августа в 15:09
Ответ дляПишу каліграфічно
* Чи по блакитному....
Вузли свої контролюю, да і вік 41 рік вже, хвилююся. Дякую.
Залізо слабо підіймається препаратами.
Пишу каліграфічно• 04 августа в 15:10
Ответ дляПомидорина
Залізо слабо підіймається препаратами.
Але ж написано: норма! Навіщо їх контролювати, якщо все одно результати можна по своєму тлумачити
Залізо сюди не відноситься, це не ендокринолог. І під час вагітності контролюється гемоглобін, він в нормі знижується. Якщо здавати на все на світі, то обов´язково будуть якісь показники за межею норми.
У вас і так гемоглобін 142!!! Видихніть та заспокойтеся.
Помидорина
• 04 августа в 15:13
Ответ дляПишу каліграфічно
Тобто додатково залізо в принципі не треба? Анемії немає так розумію.
Помидорина
• 04 августа в 15:15
Ответ дляА поговорить?
В принципі в нормі .
Зайва вага є ?
Ні, 172 зріст, 59 кг.
Пишу каліграфічно• 04 августа в 15:15
Ответ дляПомидорина
Так, не треба. Доказові лікарі ніколи не назначають ферітин при нормальному і навіть дуже нормальному гемоглобіні.
Міняйте лікаря. Тому і ’підняти’ не можете, бо і без того все гаразд. Ви просто годуєте лікаря, лабораторію та аптеки.
Залізо виконує свої функції в гемоглобіні. В інших станах організму воно не потрібно.
Помидорина
• 04 августа в 15:16
Ответ дляПишу каліграфічно
Дякую!
Червона ікорка• 04 августа в 15:23
Ответ дляПишу каліграфічно
А ви лікар?
Наполеон Бонапарт• 04 августа в 15:28
Мій ендокринолог поставив діагноз латентна анемія і виписав хелатне залізо. Хоча гемоглобін був 140 , а феритин 38. 52. Сказав , що треба феритин підняти до 50 . До цього феритин був 23 ( піднімала печінкою )