Викликаю на дебати• 14 июля в 11:53

Гормон при загостренні атопічного дерматиту- шлях в нікуди?

Сорі, що так багато питань. Просто його в мене раніше не було. Отже, з зони навколо рота пішла сукровиця, все набрякло, навколо ока теж червоне. Лікар сьогодні виписав на 3 дні гормональну мазь з подальшою поступовою відміною. Дівчата, це шлях в провалля? Наскільки страшно і небезпечно починати гормон? Чи не буде ефекту відміни і погіршення? Поділіться досвідом
Чумацький Шлях• 14 июля в 11:56
Ви впевнені, що це атопічний дерматит? Може, періоральний дерматит?
Взагалі в обох випадках гормони допомагають. Вони мають міцеву дію і просто їх потрібно своєчасно відміняти та переходити на емоленти. Але важливо працювати з ШКТ - причина там скоріше за все.
Поліцейський патруль• 14 июля в 11:56
То есть гормоны вас пугают а то что на лице сочащиеся пятна - не?
Кумедний ґудзик• 14 июля в 12:00
Якщо є ризик запалення тканин, то гормоном мазати три дні - це ок. Я користувалась Тридермом.
При тому я загально проти гормонів, в таблетках ніколи не давала, але - на випадок реальної загрози - завжди маю ампули дексаметазона КРКА в усіх сумках.
Тобто - справа ж не в тому, що гормони небезпечні, а в кількості, якості, обставинах.
So_so• 14 июля в 12:00
Гормоны на лицо неоднозначное назначение, я бы послушала второе мнение.
У меня у ребенка была влажная форма АД на лице, назначали Элидел и др лекарства, не гормоны.
автор Викликаю на дебати • 14 июля в 12:03
Ответ дляЧумацький Шлях
По руках до ліктів теж висип, сухість і свербіж. Але менший
Ответ дляПоліцейський патруль
Начиталася про синдром відміни
автор Викликаю на дебати • 14 июля в 12:04
So_so, Елілел не допомагає
Поліцейський патруль• 14 июля в 12:34
Ответ дляВикликаю на дебати
Начиталася про синдром відміни
Скажите а вы как-то регулируете питание своё?
пані Солоха• 14 июля в 12:40
Ответ дляПоліцейський патруль
До сраки те регульоване харчування. Поки син не став їздити в Трускавець пити нафтусю в дитячому санаторії Джерело (поїхав вперше, приїхав без будь яких проявів хвороби, тепер при можливості їздимо хоч на 10 днів, вже ні не підліток, а 18+), лиш гормональна мазь рятувала.
chitay• 14 июля в 12:42
Яка мазь? За три дні не буде ніяких побічних. Синдрому відміни також не буде
Поліцейський патруль• 14 июля в 12:47
Ответ дляпані Солоха
У меня дочка атопик. Только жесткой диетой держали это в рамках. А переехали в Польшу всё прошло. Как приезжаем в Украину- всё по новой. Сильная реакция на всю молочку и курицу. И шоколад самое основное. Только молочка с рынка домашняя. А иначе вся в пятнах. Спасает море. Но не были 3 года на нём
Отжигающая• 14 июля в 12:53
Ответ дляВикликаю на дебати
И вы ещё сомневаетесь? Хотите бОльших себе проблем? Так они будут если не будете сейчас свою аллергию лечить.
Кстати, а с чего вы решили, что советчицы без медицинского образования умнее вашего опытного врача? Меня поражает интеллект людей которые спрашивают на медицинскую тематику кого попало. Сомневаетесь вы во враче - сходите к другому.
Брюльтик• 14 июля в 12:53
Зробити комедію з тими гормонами.
Автор, хочете,щоб дитина ходила страховиськом із неї всі б ржали і сторонились?
В мене в 12 років пішла себорея на обличчі: чоло,брови,ніс. Добре , що мама була адекватною і загнали цю хрень в ремісію саме гормональними мазями.
Брюльтик• 14 июля в 12:55
Ответ дляпані Солоха
Нафтуся від нирок , при чому тут дерматит?
Отжигающая• 14 июля в 13:01
Ответ дляпані Солоха
Абсолютно не правда. Никакие поездки не помогут если не убрать аллергены. Если у кого-то аллергия именно пищевая, то как раз питание должно быть нормальное.
И у меня есть большие сомнения что ваш сын не мог обходиться без гормональной мази. Просто когда начинаются первые проявления аллергии, то нужно вовремя выпить нужную таблетку.
Но автор темы, к сожалению, уже упустила момент и ей уже видимо гормональная мазь таки нужна.
автор Викликаю на дебати • 14 июля в 13:16
Ответ дляПоліцейський патруль
Так, звіснр
Ответ дляchitay
Елоком крем
автор Викликаю на дебати • 14 июля в 13:17
Ответ дляОтжигающая
Алергія по аналізам немає.
автор Викликаю на дебати • 14 июля в 13:18
Ответ дляБрюльтик
Зробити комедію з тими гормонами.
Слава Богу, то не в дитини, а у мене
пані Солоха• 14 июля в 14:35
Ответ дляПоліцейський патруль
Ну от окрім моря ще нафтуся дала чудовий результат.
пані Солоха• 14 июля в 14:36
Ответ дляБрюльтик
Детокс... Поліпшення функцій організму

Окрім нирок, в неї великий спектр дії.
пані Солоха• 14 июля в 14:38
Ответ дляВикликаю на дебати
Слава Богу, то не в дитини, а у мене
Мометазон, гормон в складі епзонека для лор органів, це сучасний гормон, чого його боятися?
автор Викликаю на дебати • 14 июля в 14:55
Ответ дляпані Солоха
Понадивлялася про синдром відміни
chitay• 14 июля в 16:04
Ответ дляВикликаю на дебати
Понадивлялася про синдром відміни
який синдром відміни? Вам треба роками на ньому сидіти, щоб заробити синдром відміни. Я атопік з пожиттєвим стажем. У мене завжди є вдома елоком. Завжди. Але користуюся я ним два - три рази в рік і застосовую один - два дні. І все добре. Не читайте хрєні в інеті. Можете взяти АФЛОДЕРМ. Це більш нове покоління і менш агресивний. Але і дія інша. Мене елоком повністю влаштовує
автор Викликаю на дебати • 14 июля в 17:40
Ответ дляchitay
Дякую Вам за відповідь. Можна запитати, як взагалі доглядати за шкірою,аби зменшити шанси на повторення запалень? Бо в мене це нещодавно з´явилося, і я просто не розумію алгоритму дій. І чт нормально, що сипить дрібними прищиками по тілу - руки, шия, вже навіть на нозі є. Як зняти це? Мазати усі висипи елокомом?
Поліцейський патруль• 14 июля в 18:25
Ответ дляВикликаю на дебати
Алергія по аналізам немає.
Вы делали аллергопробы?
автор Викликаю на дебати • 14 июля в 19:04
Ответ дляПоліцейський патруль
Вы делали аллергопробы?
Ні, тільки IgE 14,23 і ECP (ЕКБ) 31,5
chitay• 15 июля в 10:41
Ответ дляВикликаю на дебати
я мало вірю, що у вас атопічний дерматит. Але я взагалі в ахєрє від сучасних дерматологів і бачу дуже багато хибних діагнозів. Це у вас вперше така висипка? Що могло спровокувати? Шкіра це вже результат події. Будь що: іжа, напій, одяг, стрес, водойма, сонце, постільна білизна, матрац і т.п.
chitay• 15 июля в 10:44
Можливо, щось покусало. Спостерігайте. Мене ’зачепило’ що почалося с зони навкола рота і сукровиця. Не типовий прояв для АД. Можливо, я би радила взяти другий погляд іншого лікаря. Елоком вам зніме прояви швидко. Потім спостерігайте за собою. Банальний стрес може дати загострення
chitay• 15 июля в 10:46
Згадала ще. ПОЛУНИЦЯ. Дуже провокує тотальні висипи. Саме із-за зергяток, що містить ягода і хімії, якою її можуть обробляти