Пишущаяся• Изменено 04 августа в 20:56
Подяка лікарям
Поділіться досвідом - в приватних клініках за операції прийнято додатково дякувати хірургам, анестезіологам і медичному персоналу?
Маю на увазі не просто Спасибі)
Луноликая Вика• 04 августа в 20:58
Нет, только по прайсу, не разводите коррупцию и не повышаете цены, а то типа мало взяли, надо доплатить в карман ?
Белая и пушистая• 04 августа в 21:00
Робила в приватній апендицит лапороскопія у 21 році. Спочатку озвучили 19, а на виході 25 тис. Хоча нічного нестандартного зі мною не було.
Тому куди ще вдячність?
Це їх робота, за яку і так беруть немалі гроші.
Тому куди ще вдячність?
Пишущаяся
• 04 августа в 21:02
Ответ дляЛуноликая Вика
Я еще ничего не развожу)
Только спрашиваю
Для меня тоже логично, что немалая цена за манипуляции не предполагает дополнительных ’благодарностей’
Но я также знаю, что у нас в стране может быть принято делать нелогичные вещи)
Только спрашиваю
Пишущаяся
• 04 августа в 21:05
Ответ дляБелая и пушистая
Тому куди ще вдячність?
Дочці так само робили лапароскопію на апендицит у Львові в 2024 р., то приблизно озвучили 30 тис, а по факту вийшло 50((
Але в неї був ургентний випадок і прайса вона не бачила до операції, їй тільки називали приблизні суми на послуги...
Снідаю авокадо• 04 августа в 21:06
У мужа недавно был парапроктит. Обратились в частную клинику. 40 тысяч операция - разрезать этот чирий и домой. Всё заняло полминуты.
Что им ещё доплачивать надо после таких дичайших цен?
Мати тріля• 04 августа в 21:22
Ответ дляБелая и пушистая
Тому куди ще вдячність?
В добробуті 90 зараз і це без обстеження, я офігєла
Мати тріля• 04 августа в 21:22
Ответ дляТриндю-бриндю
ой, знов про найкращу медицину в світі)
Не найгірша так точно
Заліковий троль• 04 августа в 21:48
Спочатку шоколадка, потім цукерки, потім гривні, згодом долари, а врешті дивуєтесь чому на вас дивляться як на гівно, а тому, що розбалували, і ваші дорогоцінні 100$ в порівнянні з тими, хто дав 500$ жалюгідний мізер
Луноликая Вика• 04 августа в 22:49
Ответ дляМати тріля
Не найгірша так точно
Врачи конечно у нас прекрасные, но сама система ужасна с такими ценами. Страховая система нам к сожалению не светит, это очень большие гос вложения, в Чехии например за детей студентов пенсионеров платит государство, за работающих работодатель, но ему тоже как-то государство частично покрывает, я на страховые гос клиники в Чехии смотрю и сердце кровью обливается
Мати тріля• 04 августа в 22:52
Ответ дляЛуноликая Вика
Я маю можливість порівняти. В тому числі і Чехію.
Нічого не ідеалізую, але і не обезцінюю