інна-33de• 05 августа 2025

Практичний іспит

Доброго дня. Теорію вчила самостійно ,здала після чого записалася в автошколу відїздила 40 годин . Вже готова здавати іспит при здачі теоретичного іспиту ніякого документу не дали ,в автошколі теж нічого не дали ,сказали що все в електронному вигляді. Але я цих документів у кабінеті водія не бачу .так як у Києві талонів немає взяла талон в іншій області .з чим туди їхати .тільки паспорт і медична довідка ? Поділіться будь ласка як було у вас
Ланита• 05 августа 2025
А ви склали практичний іспит в автошколі?
Якщо так, то дані про навчання вводяться автошколою в базу з зазначенням терміну, власне, самого навчання і дати складання іспиту. Далі берете талон, паспорт і мед довідку і складаєте зовнішній іспит.