Агент Пинкертона• 05 августа в 22:18
Хто був у Албанії, зайдіть будь ласка.
Доброго вечора, дівчата.
Після 2 декретів, які припали на корону і війну я на повному вигоранні.
Вирішили з сестрою взяти дітей, бабусь( щоб з дітьми допомогали) і на місяць поїхати відпочити ( від тривог ( ми з Києва ), одноманітності і просто змінити обстановку.
Хочемо десь на море. Орендувати квартиру.
Колись тут рекомендували в темі про Болгарію альтернативу Албанію.
Дівчата, хто в темі, або там був, підкажіть будь ласка, в яке місто чи село Албанії краще з дітьми дошкільного віку.
І яким чином найкраще і вигідніше орендувати житло?
Дякую всім хто відгукнувся!
Лиза_Вязание• 05 августа в 22:35
Мені подобається Вльора, гарна природа, класне море. Житло орендували на букінг.
Оле Лукойе• 05 августа в 22:41
Я там була тричі. Однозначно треба дивитись лише Іонічне побережжя. Куди саме? Важко сказати. Мабуть я би обрала Саранду. Бо це місто і там є таж лікарня, якщо що.
Оле Лукойе• 05 августа в 22:43
Але найгарніші пляжі за містом. Ви як збираєтесь їхати? Я завжди їздила на машині, тому було супер.
Агент Пинкертона
• 05 августа в 23:52
Ответ дляОле Лукойе
На машині
Садоводница• 06 августа в 08:13
С дошколятами едьте в сентябре. Море теплое, людей мало, цены низкие - низкий сезон.
Рекомендую Ксамиль - ярко-бирюзовое Ионическое море, пологий спуск в воду, песчаные пляжи.
В августе вас затопчут)
Агент Пинкертона
• 06 августа в 09:52
Ответ дляСадоводница
В августе вас затопчут)
Дуже дякую.
Порекомендуйте будь ласка, як шукати житло.
Садоводница• 06 августа в 10:27
Ответ дляАгент Пинкертона
Дуже дякую.
Мы отдыхали там дважды - в августе и сентябре. Небо и земля, конечно)).
Т..к. вы будете большой компанией, рекомендую искать через Букинг. Обязательно читайте все отзывы!
Мы тоже один раз, когда были в компании с детьми, так останавливались. Аккурат в августе. Это был отдельный дом. Конкретно его не рекомендую - был конфликт к хозяином. Отразила все в отзыве.
Там и отелей полно.
А когда были вдвоем с мужем в сентябре, то просто нашли жилье по месту, объяснившись с местной бабушкой жестами)
Там и отелей полно.