Дружная семейка• 06 августа 2025
Малина 200 грн кило, это сейчас норм цена для Киева?
Взяла 2 кг, вот думаю добрать еще или это дороговато, съездить утром на Лесной?
Яжбоматусяблін• 06 августа 2025
Автор, як на мене ціна нормальна. Я маю будинок в с. Нові Петрівці (Вишгоррдсткий р-н), то у нас є місцева група, де люди продають городину, то я зайшла подивитися почім же малина - 220 грн. А ціни в групі у нас нормальні. Є пропозиції і самому забрати, і підвіз товару
У мене просто своя є, то я й цін не знаю
Мрію про пончик• 06 августа 2025
Ответ дляRaminna
ого цены, у меня малина своя, но 200 грн за кило все же дорого
У нас літрову баночку по 150 продають.
Мрію про пончик• 06 августа 2025
Ответ дляNatalia505
В нас літр, баночка 70- 80 грн. Я купувала по 50.
В нас була по 100, а зараз вже цінять 150. І її не має на базарі.
Valentina shop2020• 06 августа 2025
Ответ дляДружная семейка
Я вот взяла, чтоб в рекламе не обвинили, это 1.5 кг
Красивая