И.О. человека• 06 августа в 15:16

Соціальна аптека. Наркомани. І просто понить.

Київ. В будинку де я живу вже майже 30 років весь цей час із центральної сторони працює аптека, соціальна. І всі ці роки біля неї з ранку і до вечора толпи наркоманів. Худі, зелені, жовті, скручені, страшні. Сидять, лежать. В руках у всіх папірці з рецептами. І оці ходячі трупи майже всі лізуть в двори біля аптек, наш двір прям найпопулярніший. У нас ще є десяток гаражів, які вони успішно обіср*али, об*сцяли, зар*гали. Вони прям з тими ампулами, пігулками, шприцами валять до нас у двір. Ширяються біля гаражів, чи біля прям підїздів. Потім скручені по пів години стоять на місці, поки не попустить. Це просто жах. Цим літом взагалі треш. Вони вже і без штанів стоять там біля тих гаражів по 2-3 чоловіки. Я гуляю з собаками ранком, в обід і ввечері, тому бляха натикаюсь на цей жах.
У нас двір великий, часто багато дітей у дворі гуляють і за 10 метрів ті наркомани під гаражами.
Поліція дуже часто патрулює у нас дворами. Але наріків не чіпає.
Місце цієї аптеки в дуже гарному місці, і зупинка метро до метро Олімпійська.
Я розумію, що поки аптека працює, це буде продовжуватись. В 2000-х памятаю навіть підписи якісь збирали, але нічого не змінилось.

Хтось ще стикався з таким? Теж огидно, чи шкода їх?
Кава з адреналіном• 06 августа в 15:19
Так может они стоят чтобы бесплатно получить метадон.Сейчас ж это везде по Украине. Ужасно что это возле вашего дома
автор И.О. человека • 06 августа в 15:19
Ответ дляКава з адреналіном
Так да, вони там і стоять, бо у них рецепта на безкоштовні оті пугілки, чи що там їм дають...
Сметчица• 06 августа в 15:20
Жесть.
У меня возле дома вот буквально в этом году повадились ’клады’ закапывать, уже много раз видела этих молодых ребят. И в свою очередь кладоискатели постоянно, как кроты, роют всюду землю( молодые ребята, по виду не скажешь, взгляд тольео и движения выдают, особенно когда они уже под этим делом(
Киев.
Виниловая пластинка• 06 августа в 15:20
Ответ дляИ.О. человека
Напишите Кличко
Щастя-здоровля• 06 августа в 15:21
У нас алкаши, спирт дешёвый.
Виниловая пластинка• 06 августа в 15:22
Ответ дляСметчица
Жесть.
Киев.
у меня под балконом рыли до рассвета еще до кч - я думала они здоровый каштан таки откапают
Стрекоза любви• 06 августа в 15:23
Нічого зробити не можливо майже. Це «издержки» життя в багатоквартирному будинку. Неадекватні сусіди, шизофреніки, алкаші, наркомани…
Хіба що пощастить і ця аптека кудись переїде. Або вам шукати інше житло.
123-08df• 06 августа в 15:28
Міняйте житло
Червона ікорка• 06 августа в 15:28
Соціальни аптека то звичайна/приватна аптека..просто навзва хитра
Є ліки по держ програмі...але їх продають практично усі аптеки
Метелики на душі• 06 августа в 15:31
Розумію, я гуляю з собакою на території лікарні, біля лісу, і там чого вже тільки не бачила. Один питав дозволу поговорити з собакою, я сказала що не можна, бо вона стара і погано чує)) інший хотів зі мною погуляти, як відмовила почав матюкатися, обзивати мене. Раз понятою пропонували поліцейські бути, бо знайшли наркоту в наркоманів)) і ще один випадок був прямо як в кіно, таке фіг забуду))
ТихоЯ• 06 августа в 15:32
Лет 15 назад у знакомой такая история была. Было помещение там был частный детский садик. Всем жильцам не нравилось. Куда они только не жаловались. Через год садик закрылся. И открылась аптека. Жильцы были только за... и наступило то что вы описываете. Но закрыть аптеку так как закрыли садик не получилось... так и живут теперь с этой аптекой.
И да, это треш.
вам сочувствую.
ЧупакабраЗеБест• 06 августа в 15:35
Ответ дляМетелики на душі
напишите пожлайста
ЗаведУющая• 06 августа в 15:36
Ответ дляИ.О. человека
Напишіть це все в Департамент боротьби з наркозлочинністю, можна по електронній пошті
Бжоли-бандерівці• 06 августа в 15:37
Полтава. Тьма этих нарколыг, особенно, в районе Мотель. И тцк их не трогает, они неприкосновенные. Всех нормальных повыгребали, только это отребье лазит
АБВГДэшница• 06 августа в 15:38
Ответ дляМетелики на душі
Боже, у вас хоч великий собака? 🐶 постоїть за хазяйку?
Первоклашка Я• 06 августа в 15:43
Автор, у Вас який район? Бо в нас теж саме..
вони по району шастають, заходять в Розетку запити водичкою..
Лорка-хлорка• 06 августа в 15:45
а что такого в той аптеке?
при чем здесь аптека?
nabludatel• 06 августа в 15:54
Ответ дляТихоЯ
И да, это треш.
вам сочувствую.
Прямо бумеранг.
Це ж треба так ненавидіти дітей (які в садку знаходяться тільки вдень), щоб довести садок до закриття.
Да ладно• 06 августа в 15:55
Автор, меняйте место жительства.
Так точно!• 06 августа в 15:57
Отвратительно. Не жаль, из за них позапрещали кучу препаратов. Столько нормальных людей болеет и умирает, лучше б это шобло повыздыхало
Як міряти?• 06 августа в 16:21
У мамы район Дарнцкой площади. И так райончик так себе. Так еще и центр открыли для нариков. И они с утра туда все подтягиваются за дозой я так понимаю
Чорнобаївка• 06 августа в 16:28
У нас давным давно на углу дома была такая ´спец´ аптека, отоварка для наркоманов. Это был капец. Потом спустя время её закрыли и открылась обычная сетевая аптека и ходаки закончились. А вообще, сейчас в моем доме 4 аптеки и одна закрылась. Популярный бизнес.
Сон і дрімота• 06 августа в 16:29
Ой автор,я работаю в аптеке,но у нас негласное правило мы не продаем шприцы(без списка других препаратов) и воду, отказываем всем,бывают скандалы,но пока держимся,и у нас нет таких особей,в других аптеках с 7 утра стоят и ждут открытия
ЦібаФу• 06 августа в 16:39
Ответ дляБжоли-бандерівці
А ви дійсно вважаєте, що ними має займатись ТЦК?
Метелики на душі• 06 августа в 17:51
Ответ дляЧупакабраЗеБест
напишите пожлайста
Гуляла я взимку пізно ввечері з собакою біля лікарні, і побачила як чоловік на кріслі колісному дуже кудись поспішає, їде дуже вправно, по снігу дуже швидко їхав. Мені стало цікаво, і ми з собакою повільно слідували за ним. Він виїхав за територію, поїхав по стежці і біля парковки найближчого будинку зупинився. Поруч була будка зі смітниками, і ми з собакою сховалися за нею. Я побачила як він щось дістає з-під пледу, якимм були вкриті його ноги, щось металеве, і почула скрегіт металу. Він сховав той предмет, розвернувся і бігом поїхав назад. Ми підійшли, а на машині на весь капот там був нацарапаний член
Метелики на душі• 06 августа в 17:54
Ответ дляАБВГДэшница
Великий але старий. Постояти вже не зможе, але виглядає солідно)
Хитрушка-чекушка• 06 августа в 18:33
Ответ дляСон і дрімота
А если мне надо шприцы