СережкинаЯ• 06 августа 2025

Письменник Андрій Кокотюха назвав Віктора Павліка ,рогопилом´

Тому що Віктор Павлік підтримує Яна Табачника. І в свій час Віктор Павлік і Андрій Кузьма були за Януковича. Андрій Кокотюха підтримав Юрка Юрченка,який відписався і ганьбив Віктора Павліка за підтримку Яна Табачника.
автор СережкинаЯ • 06 августа 2025
Табачник ще сто років назад помер? Як його можна підтримувати? І чого сюди приплітати Кузьму?
Тётя Хрюша• 06 августа 2025
А що не так сказав? Рогопилом був, ним і є.
Срочнокпсихологу• 06 августа 2025
Первая серия тут
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3746938?utm...
Файна пані• 06 августа 2025
Кокотюху краще не чіпать, бо у нього є чорна рука гімназиста :)
Точу ляси• 06 августа 2025
Якась хрень. Табачник помер давним давно. Павлик лайкнув піст дружини, яка про нього згадала, Юрченко відфрендив Павлика з друзів. А роздули. А хто такий Кокотуха і до чого він тут?
автор СережкинаЯ • 06 августа 2025
Ответ дляТочу ляси
Пишуть,шо в нього є чорна рука гімназиста
Точу ляси• 06 августа 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Боже. А це що таке?
автор СережкинаЯ • 06 августа 2025
Ответ дляТочу ляси
Боже. А це що таке?
Хз,але звучить інтригуюче
Телепузик• 06 августа 2025
Кокотюха дитячий письменник, звідти і рука гімназиста
Оскорбляю всячески• 06 августа 2025
Ответ дляТочу ляси
А хз. Какие-то люди старшего возраста, осваиваюют соцсети
автор СережкинаЯ • 06 августа 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Старшого це якого?
Жена сантехника• 06 августа 2025
Ответ дляТочу ляси
Боже. А це що таке?
Це дитячий твір його авторства, класний, до речі 🙂
Оскорбляю всячески• 06 августа 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Старшого це якого?
А хз. Судя по всему, возраста Табачника
Знову Я• 06 августа 2025
Кто безгрешен? У меня в кабинете висел календарь с путлером, когда он в Украину приезжал. Но в 2000 об был совсем другим человеком, и говорил правильные речи(в Европу даже хотел) . Контракты хорошие в Украину привез.
Я не вру и доверяю людям,думая что они так же честны со мной. Но как оказалось это далеко не так. А артисты вообще плохо разбираются во многих вещах. Они могут видеть какого то человека только с хорошей стороны, и не знать что происходит за кулисами.
автор СережкинаЯ • 06 августа 2025
Табачник їздив по зонах агітував зеків голосувати за Кучму
Люблю пиво• 06 августа 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Первая серия тут
Ой, боюся, що перша серія була значно раніше)) Коли Кокотюха наїжджав на Маркуса за його ´Сліди на дорозі´ років 5 назад.
Підозрюю, що були іще якісь серії, які я пропустила)
парИла я парИла• 06 августа 2025
Ответ дляСережкинаЯ
А ви за кого голосували?
Твоя подружайка• 06 августа 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
А хз. Судя по всему, возраста Табачника
Который бегал с аккордеоном и боролся с преступностью?)