СережкинаЯ• 06 августа 2025
Письменник Андрій Кокотюха назвав Віктора Павліка ,рогопилом´
Тому що Віктор Павлік підтримує Яна Табачника. І в свій час Віктор Павлік і Андрій Кузьма були за Януковича. Андрій Кокотюха підтримав Юрка Юрченка,який відписався і ганьбив Віктора Павліка за підтримку Яна Табачника.
СережкинаЯ
• 06 августа 2025
Табачник ще сто років назад помер? Як його можна підтримувати? І чого сюди приплітати Кузьму?
Срочнокпсихологу• 06 августа 2025
Первая серия тут
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3746938?utm...
Точу ляси• 06 августа 2025
Якась хрень. Табачник помер давним давно. Павлик лайкнув піст дружини, яка про нього згадала, Юрченко відфрендив Павлика з друзів. А роздули. А хто такий Кокотуха і до чого він тут?
СережкинаЯ
• 06 августа 2025
Ответ дляТочу ляси
Пишуть,шо в нього є чорна рука гімназиста
Точу ляси• 06 августа 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Боже. А це що таке?
СережкинаЯ
• 06 августа 2025
Ответ дляТочу ляси
Боже. А це що таке?
Хз,але звучить інтригуюче
Оскорбляю всячески• 06 августа 2025
Ответ дляТочу ляси
А хз. Какие-то люди старшего возраста, осваиваюют соцсети
СережкинаЯ
• 06 августа 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Старшого це якого?
Жена сантехника• 06 августа 2025
Ответ дляТочу ляси
Боже. А це що таке?
Це дитячий твір його авторства, класний, до речі 🙂
Оскорбляю всячески• 06 августа 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Старшого це якого?
А хз. Судя по всему, возраста Табачника
Знову Я• 06 августа 2025
Кто безгрешен? У меня в кабинете висел календарь с путлером, когда он в Украину приезжал. Но в 2000 об был совсем другим человеком, и говорил правильные речи(в Европу даже хотел) . Контракты хорошие в Украину привез.
Я не вру и доверяю людям,думая что они так же честны со мной. Но как оказалось это далеко не так. А артисты вообще плохо разбираются во многих вещах. Они могут видеть какого то человека только с хорошей стороны, и не знать что происходит за кулисами.
Люблю пиво• 06 августа 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Первая серия тут
Ой, боюся, що перша серія була значно раніше)) Коли Кокотюха наїжджав на Маркуса за його ´Сліди на дорозі´ років 5 назад.
Підозрюю, що були іще якісь серії, які я пропустила)
парИла я парИла• 06 августа 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Табачник їздив по зонах агітував зеків голосувати за Кучму
А ви за кого голосували?
Твоя подружайка• 06 августа 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
А хз. Судя по всему, возраста Табачника
Который бегал с аккордеоном и боролся с преступностью?)