Ондатрова шуба• 07 августа в 12:25
Як зробити ІНН дитині 14 років? В податкову? Онлайн записатися можно?
Зорієнтуйте будь ласка - як зробити підлітку 14 років ІНН?
Чи треба он-лайн записуватися?
Ответ дляпразники не помню
А ще згадала, нова реформа, в хелсі все документи по новому вводили, і сімейна звонила просила фото айді і коду обовязково.
Це треба бути дуже безпечною особою, щоб розсилати фотографії своїх документів. Потім не дивуйтесь, що ваші фото по інтернету гуляють і шахраї користуються вашими документами.
Ответ дляОндатрова шуба
ага, тобто якщо у якоїсь прибацаної мамашки дитина хвора на... ну нехай воші... вона не вважає щ дитині треба допомога... то може їхати в табір БЕЗ відповідної довідки що дитина не вшива?
Почитайте форум. Багато мамаш ходять за мед.довідками без дитини.
А деякі мають у шухляді пачку довідок від педіатра, при потребі просто вписують дату.
Мене б більше турбувало, що в таборі дитина з вошами і з довідкою, що все оk.
Ондатрова шуба
• 07 августа в 14:42
Ответ для-Ань-
1. навіщо мені орієнтуватися на тих, хто чинить проти закону/здоровому глузду/аби було?
2. в ’ідеальному світі’ в таборі не має бути дитина з вошами і довідкою що все ок
в тому і справа - що посчлуги також потрібні
Ответ дляОндатрова шуба
A які закони ви прочитали? Щоб не чинити проти законів, треба хоча б знати закони.
В реальному світі мамам простіше накупити довідок з запасом, ніж законно відмовити освітянам носити довідки в школу, якщо дитина пропустила менше 10 робочих днів підряд.
Або замість мед.довідки надати письмове пояснення батьків.
Володарка мрій• 07 августа в 16:13
Ответ для-Ань-
Хто б писав
Ржу
Особисто я вас вже двічи ткнула носом в незнання цих самих законів.
Ржу
Володарка мрій• 07 августа в 16:44
Ответ для-Ань-
А я надіялась, що ви хоча б коротенький список законів напишете...
Основний закон хоча б читали?
Саме в нього я вас і тикала носом в попередніх темах.
Женщинас• 07 августа в 17:37
Ответ дляОндатрова шуба
ага, треба і паспорт. це все разом робиться?
В цнап да, всё вместе можно сделать.
Ответ дляЯ таке знаю
Нам сказали срочно сделать, в поликлинику. Сама не понимаю, что за хрень. Педиатр не продлит декларацию без детского инн 🤦🏼♀️
То ходіть до педіатра без декларації. До цього або до іншого.
Ви коли заключаєте / підписуєте декларацію, ви зовсім не цікавитесь на що погоджуєтесь?!
Не потрібна вам медична допомога, ви по глупості замінили допомогу на медичні послуги - то навіть деякі медичні послуги є без декрарацій: