Така бойова Я• 07 августа 2025
Порадьте, як розставити меблі на кухні
Порадьте, будь ласка, як краще розташувати меблі на кухні. Розміри приміщення 5х3. Меблів треба багато, кухнею вздовж однієї стіни не обійдуся(( Можливо, в когось схоже планування, покажіть, як вийшли з ситуації
Из Виа-гры• 07 августа 2025
Ответ дляЖінка з перцем
В мене кухня на двох стінах
Оптимально ваш варіант👍, а куди холодильник?
Квітка Миру• 07 августа 2025
Ответ дляИз Виа-гры
15 метров кухня, холодильник уж точно влезет туда вдоль стены)
Из Виа-гры• 07 августа 2025
Ответ дляКвітка Миру
А де саме? Бо там вікно по центру. А з кута двері
Квітка Миру• 07 августа 2025
Ответ дляИз Виа-гры
При входе слева,там до двери метра 2) Делается кухня со встраиваемой техникой, все будет выглядеть как одно целое.
Така бойова Я
• 07 августа 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Де ви плануєте стіл? По центру кімнати? Де буде телевізор?
телевізор зараз на стіні, що навпроти вікна, стіл точно не по центру кімнати. Планую стіл короткою стороною поставити до стіни, що справа від вікна