Все і одразу• Изменено 07 августа 2025

Лікування

Тиск 140 на 87
Тошнить і в висках коле дуже. Що можна випити
ДА да да• 07 августа 2025
Я ібупрофен пью.
автор Все і одразу • 07 августа 2025
Ответ дляДА да да
Я ібупрофен пью.
Допомагає ?
Мама Чели• 07 августа 2025
Гарячу ванночку для ніг зробіть. Пити рідину без цукру та кофеїну.
ДА да да• 07 августа 2025
Ответ дляВсе і одразу
Допомагає ?
Від тиску на регулярній основі мені виписали Валсікор, але ще не почала пити. Каптопрес можливо маєте?
Позаземний розум• 07 августа 2025
Мне в Европе с 155 верхним на скорой сказали пить парацетамол от головы.
А давление само упадет, ничего не делать, сказали.
Я даже тут тему создавала
Мама Чели• 07 августа 2025
І ще: з простих, старих препаратів можна спробувати папазол, це спазмолітик, але Вам допоможе, якщо попарите ноги. Одразу легше стане.
пицунда• 07 августа 2025
считаю у вас нормальное давление
Кумедний ґудзик• 07 августа 2025
Ответ дляПозаземний розум
Я даже тут тему создавала
Почитайте про парацетамол насколько он вредный
Кумедний ґудзик• 07 августа 2025
Ответ дляМама Чели
При жаре можно и нужно парить ноги? Давление выше не поднимется?
Кумедний ґудзик• 07 августа 2025
Ответ дляпицунда
считаю у вас нормальное давление
100%
Мама Чели• 07 августа 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Ні, тільки, щоб вода була не дуже гаряча, а то недобре. Просто гаряченька. І доречі, можна ще банально гарячу воду пити. Вода розріджує кров і теж знижує тиск трохи протягом 30 хвилин десь.
Сиренькая• 07 августа 2025
Ответ дляВсе і одразу
Допомагає ?
В жодному разі не пийте, він навпаки піднімає тиск! Випийте дротаверин (но-шпа) або андіпал
Усміхайлик• 08 августа 2025
Компрессы с уксусом на стопы минут на 30