Королева Сарказма• 08 августа 2025
Дівчата, порекомендуйте заклади по типу Пузатої Хати, але бюджетніше)
Так склалось, треба тут пожити деякий час, варити немає можливості.
В Пузатій Хаті досить небюджетно виходить на сім´ю(
м.Деміївська - м.Теремки
Кручу хвости• 08 августа 2025
ОМГ. Что может быть более общепитней, чем хата? Столовки при каких то организациях, разве что
Верочка 100%• 08 августа 2025
Наверно в Варусе покупать готовое будет дешевле
Раньше в студенческих столовках было дёшево тоже
Пані з калабані• 08 августа 2025
При. Вузах столові,але зараз не сезон. Може при монастирях... За допомогу працею погодують
Пані з калабані• 08 августа 2025
Ответ дляКручу хвости
Я не в Києві, в нас на заводі столова, дуже смачно і бюджетної, я от сьогодні брата суп гречаний з куркою, картоплю пюре, компот , 39 грн(з дому котлета і помідор, котлети багато насмаажила вдома на вихідних, треба доїсти ). Вчора брала макарони, суп овочевий 27 грн. І скажу Вам готувати обід на роботу навіть думки не маю.
Коленная ложечка• 08 августа 2025
Купувати готове в супермаркетах. Вам так довго жити ? Якщо є чайник , - то вже можете потриматись. Я так колись на бутерах і чаї тиждень жила..
Коленная ложечка• 08 августа 2025
Ответ дляПані з калабані
Вах, та це просто супер столовка!
Пані з калабані• 08 августа 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Вах, та це просто супер столовка!
Так, бо продукти за рахунок підприємства, а ціна то з.плаття 3 працівники кухні, повна вартість була б більша. Ще й враховують з з.платні, а не розрахунок готівкою/карткою
Пані з калабані• 08 августа 2025
Ответ дляparele
Вам буде простіше купити якусь саму дешеву мультіварку, та варити просту їжу.
Гречку з мʼясом закинули - вже обід.
Якщо є обмеження по ел.живленню, то не дозволять мультиварку
Кручу хвости• 08 августа 2025
Ответ дляПані з калабані
Ну, я про это и пишу. Приятного вам аппетита
Фрекен бок• 08 августа 2025
Ответ дляПані з калабані
Місто?
Мядуза аля моргонер• 08 августа 2025
Возле вднх есть университетская столовая от Шевченко, погуглите
КАПСЛОЧНИЦА• 08 августа 2025
Мій бюджетний досвід харчування в Києві - супермаркет після 20.00. Добре, що він був поруч із готелем, і пізно ввечері брала ще на ранок щось
Королева Сарказма
• 08 августа 2025
Ответ дляПані з калабані
Ви самі чи сімя?
В пості писала
Пані з калабані• 08 августа 2025
Ответ дляФрекен бок
Місто?
Південь України, до війни б назвала точно завод
Самохвалова• 08 августа 2025
Ответ дляНепереможна
Удалено администрацией...
Очень смешно, так скорее заберут,чем дадут.
Королева Сарказма
• 08 августа 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Є змога купувати лише після 19-20, напевно вона вже не працює (
Пані з калабані• 08 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
В пості писала
Тоді купуєте мультику ... Або харчується в монастирях, хоч обід. Не пам´ятаю в Голосієвському в трапезній рівень цін. В Київському не бачила вчинені трарезної
Самохвалова• 08 августа 2025
Бюджено, в супермаркете, готовые блюда, ещё бюджетнее например в новус после 9 часов вечера минус 40-50% на те же блюда
Королева Сарказма
• 08 августа 2025
Ответ дляКручу хвости
Чек на сім´ю +/- 700-800грн на один раз, для, мене це дорого
пАлАвинкА• 08 августа 2025
Ответ дляСамохвалова
Может и в других маркетах есть..надо узнать
Идите в велмарт в кулинарию после 20.00 и покупайте
Самохвалова• 08 августа 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Я даже не знаю где такой супермаркет, никогда в нем не была
. Возле меня, варус новус , атб , фора и сильпо
И.О. человека• 08 августа 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Якраз в 19:30 можна піти, наприклад, в Новус, взяти щось в кулінарії і о 20 йти на касу. Після 20 вже пусто в кулінарії.
И.О. человека• 08 августа 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Якщо знижка з 20, то йти треба раніше