ЛісАпетная• 08 августа 2025

Яка музика вас надихає останнім часом?

Чи й взагалі? Що любите послухати?
Можна російське, не бійтеся, я не кусаюся 😉
Дадосвидания• 08 августа 2025
Сьогодні ця

З бісиками• 08 августа 2025
пані Солоха• 08 августа 2025
Песня, которую найти не могу) А вообще, я по ретро, в основном.
Like-995b• 08 августа 2025
Тимберлейк Селфиш классная, ну и всякая классика Стинг, Шаде , у меня большой список
Поторописька• 08 августа 2025
Єдина Країна• 08 августа 2025

Киевский проект 20 летней давности.
Валькірія• 08 августа 2025
https://youtube.com/shorts/ChBwLlVsa0E?si=606oGhq2...

чогось не вставляє нормально((
Вапщета• 08 августа 2025
Казаки Делают Хиты
Не надихає, просто нравятся каверы.
На рипите Облака
Витворунка• 09 августа 2025
подобається творчість Саті Казанової, мантри співає..
Сонечко• 09 августа 2025
Ответ дляВитворунка
це кацапка?
Витворунка• 13 августа 2025
Ответ дляСонечко
це кацапка?
Паралельно з музичною кар’єрою Саті захопилася духовними практиками. Вона стала адептом атма-крія-йоги, почала практикувати медитацію та вивчати східну філософію. Цей поворот у житті позначився на її творчості: у 2014 році вона заснувала проєкт Sati Ethnica, у рамках якого випускала музику з етнічними мотивами та мантрами. Її пісні, такі як «Молитва» та «Мантра любви», поєднують індійські, кавказькі та електронні елементи, створюючи унікальний симбіоз.
Сонечко• 15 августа 2025
Ответ дляВитворунка
угу, кацапка, я вже перевірила. виступала на моск фабриці зірок, зараз живе і ’творить на болотах’. Війну підкреслено ігнорує.