ЛісАпетная• 08 августа 2025
Яка музика вас надихає останнім часом?
Чи й взагалі? Що любите послухати?
Можна російське, не бійтеся, я не кусаюся 😉
Сонечко• 09 августа 2025
Ответ дляВитворунка
подобається творчість Саті Казанової, мантри співає..
це кацапка?
Витворунка• 13 августа 2025
Ответ дляСонечко
це кацапка?
Паралельно з музичною кар’єрою Саті захопилася духовними практиками. Вона стала адептом атма-крія-йоги, почала практикувати медитацію та вивчати східну філософію. Цей поворот у житті позначився на її творчості: у 2014 році вона заснувала проєкт Sati Ethnica, у рамках якого випускала музику з етнічними мотивами та мантрами. Її пісні, такі як «Молитва» та «Мантра любви», поєднують індійські, кавказькі та електронні елементи, створюючи унікальний симбіоз.
Сонечко• 15 августа 2025
Ответ дляВитворунка
угу, кацапка, я вже перевірила. виступала на моск фабриці зірок, зараз живе і ’творить на болотах’. Війну підкреслено ігнорує.