ЭмчЭндЭм• 09 августа в 09:18
Посипалось зовнішнє скло духовки електролюкс.
Добрий день. Вранці почалила, що скло духовки посипалось.У когось таке було? Ви міняли духовку чи клеїли лише нове скло? Питання в тому, що вартість скла 4000грн і ще пересилка та робота майстра вийде в копійку. А раптом воно не стане по заводському і духовка вже не буде працювать. Що порадите мінять скло чи вже всю духовку? Користуюсь нею не часто, але раз-два на тижлень працює.
ЭмчЭндЭм
• 09 августа в 09:21
Ответ дляНесу добро людям
Скло було перетягнуто. Гарантія ще не закінчилась?
Духовці 10років
ВсеЧетко• 09 августа в 09:21
Вставили самостійно. Інша фірма, але принцип один. Ви ціну на оф.сайті взнавали?
ЭмчЭндЭм
• 09 августа в 09:23
Ответ дляВсеЧетко
Ні, прогуглила пару магазинів. Ви маєте на увазі, що купили скло іншої фірми і приклеїли?
Анонимба• 09 августа в 09:23
Та меняется стеклопакет. Работа - ерунда. 4 винта и крышка снята.
А дальше нечего и думать. Думаю, зная размеры можно найти и дешевле.
Менять духовку? Она отдельно от плиты? Тогда что живое, продать на запчасти.
Пасти Ла• 09 августа в 09:24
Ответ дляЭмчЭндЭм
Навіщо його клеїти? Воно вставляється просто і все
ЭмчЭндЭм
• 09 августа в 09:24
Ответ дляАнонимба
Воно на клею
ЭмчЭндЭм
• 09 августа в 09:26
Ответ дляПасти Ла
Вьмене внутрішні вставляються, виймаються, а зовнішнє воно було приклеїне, там нема ні болтів ні зазорів
Жінка з перцем• 09 августа в 09:28
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дверьки замінити?
ЭмчЭндЭм
• 09 августа в 09:34
Ответ дляЖінка з перцем
Дверьки замінити?
Нема окремо в продажу
ВсеЧетко• 09 августа в 09:39
Ответ дляЭмчЭндЭм
Духовка інша. Вставили, а не клеїли
Таракашечка• 09 августа в 09:40
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не знаю, какая у вас модель, но там не нужно клеить, все 3 стекла крепятся на зажим, вы можете сами его вынуть и установить новое
Точу ляси• 09 августа в 09:40
Якщо пече гарно - не міняйте. Бо знайти гарну духовку то квест.питайте ціни на скло в інших.
Точу ляси• 09 августа в 09:41
Ответ дляПосудомойка
Я б змінила все, тим більше 10 років старій
10 років для духовки - не термін. Якщо духовка гарно пече- то не варто, бо можна поміняти на гімно.
Посудомойка• 09 августа в 09:42
Ответ дляТочу ляси
Для чого змінювати ’на гімно’ ?
Точу ляси• 09 августа в 09:45
Ответ дляПосудомойка
Для чого змінювати ’на гімно’ ?
Бо поки не почнеш пекти-не побачиш.в мене була стара духоіка , їй років 20 і такі пиріжки з неї були.....причому газова. А поміняла на модну електричну , дорогу і вона не вартує і 5 коп. Запікати в ній можга, а от пекти булочки, хліб ні за що. От вам і нове.
Посудомойка• 09 августа в 09:50
Ответ дляТочу ляси
В мене стара Boch 12 років, цього року все змінила після ремонту, чудово працює
ЭмчЭндЭм
• 09 августа в 09:58
Ответ дляВсеЧетко
Напишіть назву моделі. Щось таке дивне ото клеєне
Еов 3440
ВсеЧетко• 09 августа в 10:11
Ответ дляЭмчЭндЭм
фото
Може реально краще нову. Надійно закріплять хіба що в сервісному і щоб два роки гарантія на той клей.
Котомафия• 09 августа в 10:24
Я сама розбила внутрішнє скло в електро люксі
Поміняли на термостійке
Але потім духовку все ж змінила
Вашій 10 років, точно б купувала нову, а не скло за 100 євро
Поміняли на термостійке
Але потім духовку все ж змінила
Котомафия• 09 августа в 10:26
Ответ дляТочу ляси
Найкращі для дріжджового тіста - горенья
Вона дійсно не сушить і тримає вологу
ЭмчЭндЭм
• 09 августа в 10:34
Ответ дляКотомафия
Вона дійсно не сушить і тримає вологу
Порадьте модель, будь ласка, гореньїчи саму любу можна брать?
Котомафия• 09 августа в 10:37
Ответ дляЭмчЭндЭм
Моделі постійно змінюються
Їдьте по магазинах, дивіться і розпитуйте
Будете здивовані, бо реально вони інші, ніж 10-15 років тому
Дешеві- просто жахлива якість, якщо відкривати і роздивлятися вживу