Козачка• 09 августа в 09:45

Ви косервували огірки?

Як без них?
Щакусочка.
Вінігрет.
Олівʼє…і т.д.
Скільки кг закрили?
Кубик Рубика• 09 августа в 11:52
Ответ длябибизяна
А розкажіть з першим рецептом що робити? Цибулю кільцями чи шматками? Заливати чи стерилізувати?
стерилизовать нет, лук кольцами, если лук очень ядреный - уменьшить его количество.
Шальная коклетка• 09 августа в 11:57
4маринованных и 2 соленых(банки по 2л)
Зайканалужайке• 09 августа в 13:02
6*3л банок пока. Соленых.
Не люблю хрючево из доставок.
С уксусом 5*2
Прагматик флегма• 09 августа в 19:57
Ответ дляТа не реву я
Ну я за рецептом тата завжди роблю( єдине, горілки менше лию в них, десь 2 столових ложки на банку).
В цьому році ще окрім цього рецепту, спробувала ще один, не знаю як вийде, але люди дуже хвалили( там холодним способом, там ще простіше). Якщо треба, скину і той рецепт
П.с. Чарка називається 100, але там менше. На ділі десь не більше 90
Щиро дякую 💐
Дуже вчасно. Єдине, буде без горілки бо немає🫣
Та не реву я• 09 августа в 20:49
Ответ дляПрагматик флегма
Щиро дякую 💐
Не забудьте після того як закриєте( я звичайною залізною кришкою закатую), то укутати їх чимось теплим( переверніть банки верх дном)у мене це теплий плед) і щоб вони так були в теплі хоч добу, а краще дві. А потім в кладову чи куди там ставте. Якщо в квартирі, то краще не капронова кришка, а під закатку
Міряю від одиниці• 09 августа в 20:50
Я в Украине все консервировала ...
Прагматик флегма• 10 августа в 00:11
Ответ дляТа не реву я
Дякую!