Брюнетка в Мармеладе• 09 августа 2025
Кухня - плюси /мінуси.
Давайте в цій темі ділитися досвідом, хорошим і поганим.
Щоб ви не зробили, поверни час назад, або навпаки, що виявилося дуже вдалим в ремонті кухні.
Неместная Я• 09 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дякую, маєте фото своїх ручок?
Так, зараз пошукаю фото
Та не реву я• 09 августа 2025
Ответ дляНеместная Я
Кухня реально має багатий вид. З практичної точки зору є питання. Але картинка гарна. Килимки з плитки ван лав)
смеетесь... ну ладно...
Хочу барабульки• 09 августа 2025
- врізані профільні ручки: дуже гострі краї, травматично
- паркет: дуже коцається, захисне покриття дуже швидко стирається (бо постійно миються всякі плямки)
+ настінна відкрита деревʼяна поличка в рустік стилі, де стоять спеції, невеликі гарні мисочки під всяке різне, графіни, висять кухонні прибори типу лопаток, рушники: все, що треба, під рукою, і не треба дверцят відкривати ніяких
+ повністю гнучкий кран (гусак)
+ велика квадратна мийка з нержавійки на одне відділення (60 см)
+ повністю гнучкий кран (гусак)
Неместная Я• 09 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
смеетесь... ну ладно...
Ні. Класична кухня. Чорний колір взагалі обожнюю, але не практичний він що капець. Ваша мама дуже смілива жінка.
Неместная Я• 09 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дякую, маєте фото своїх ручок?
На своїй кухні в квартирі використала 3 види ручок, всі на перших двух фото. На іншій квартирі італійські ручки Ferretto, в ретро стилі. Вони мені ідеально підійшли і по розмірах і по кольору і на них була акційна ціна. В цій кухні теж використано декілька видів ручок. На верхніх шафах профільна, на маленьких висувних ручки-кнопки, на великих ручки-скоби. Ручки взагалі мій фетіш.
Усміхайлик• 09 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
сразу скажу - тут нужна подготовка....моральная...это творение было сделано в 2018 году, но уже переделано. У моей мамы нет цыганских корней...но видать где то проскочили...
Ну якби мені таке хто на шару зробив, то я б навіть дякувала. А за свої гроші, так, щось трохи перебор
Усміхайлик• 09 августа 2025
Ответ дляНеместная Я
3-4 фото дуже класні ручки, мені подобаються. В мене зараз без ручок, задовбалась протирати дверцята
Неместная Я• 09 августа 2025
Мої плюси
1. Глибока стільниця 75 см.
2. Завдяки глибокій стільниці збільшена глибина висувних шаф в нижній базі, широкі (90см)шафи, більше вміщається посуду.
3. Повноцінна посудомийка на 60см
4. Диспоузер
5. Мийка з нержавійки
6. Варильна поверхня лінійного розташування конфорок
7. Шафа для зберігання техніки і продовольчих запасів замість верхніх навісних шафок від стіни до стіни. Я взагалі намагаюсь використовувати простір знизу, в зручному доступі. Верхній ряд по мінімуму.
Мінуси- кольор антрацит на фасаді, дуже проблематичний в прибиранні
1. Глибока стільниця 75 см.
3. Повноцінна посудомийка на 60см
4. Диспоузер
5. Мийка з нержавійки
Неместная Я• 09 августа 2025
Ответ дляУсміхайлик
А ви знаєтесь на красоті) я теж на них запала. Ціна питання була 500 грн штучка. Але купувала вже розпродаж, тому обійшлися вдвічі дешевше.
Усміхайлик• 09 августа 2025
Ответ дляНеместная Я
Ох...ціна теж красива
АнтиТроль• 09 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
мои советы много удобных розеток, фильтры измельчитель и я довольна столешницей из керамогранита под дерево.
Що за стільниця? Покажіть, розкажіть, пліз
Та не реву я• 09 августа 2025
Ответ дляАнтиТроль
да что рассказывать, я фото выставила там и столешница керамогранит и фартук, только под дерево.
АнтиТроль• 09 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
Мама хотіла ’класіку’))
Та не реву я• 09 августа 2025
Ответ дляАнтиТроль
Мама хотіла ’класіку’))
’ей так посоветовали’, просто когда я это увидела... и сказала что стиль ай-на-не... уже все переделано, и фасады, и фартук.
АнтиТроль• 09 августа 2025
Ответ дляХочу барабульки
+ повністю гнучкий кран (гусак)
Ваш перший плюс для мене мінус. Відкриті полички - табу. Але ж все індивідуально)
АнтиТроль• 09 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
А якої фірми?
Хочу барабульки• 10 августа 2025
Ответ дляАнтиТроль
Плюсую :)
Але якщо поличка невелика (у нас десь 60 на 80), то дуже зручно, і перевага зручності над пилюкою перемагає)
Байрактара• 11 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
1. кухня в доме, слева есть мини кухня-засранка-кладовка
2. кухня в квартире для сына
все мы понимаем, что у каждого свой вкус, мы же просто общаемся, даем советы, слушаем советы...
2. кухня в квартире для сына
Что у Вас за плитка красивая на фото 1?
Какой ширины посудомоечная машина на фото 2?
Спасибо.
Та не реву я• 12 августа 2025
Ответ дляБайрактара
Что у Вас за плитка красивая на фото 1?
Спасибо.
Плитка Mainzu Solid Bissel Blanco горизонтальная 10/40, одна из ее разновидностей. по ширине посудомоечной не подскажу, она есть - сын ее долго искал (квартира сына), спросить не могу - на войне.