Твоя космішна• 09 августа 2025
ходила до лікаря у приватну клінінгу, дуже обурена. Гляньте збоку на ситуацію
Давно мучаюсь від тривожності. Вирішила піти до психіатра у приватну клініку на прийом. Вартість першого коштувала 2 тис грн.
Заходжу, вітаюсь, чекаю поки він щось додрукує у компʼютері. починаю розповідати . Йому телефонують, він мене перериває і каже людині у слухавці, що в неділю піде на шашлики. Потім сидить в телефоні.
Продовжую промову, він дивиться у стелю, вікно, на стіни, відчуття, що зараз засне. Під час розповіді коли я дивлюсь на нього інколи угукав.
Закінчила розповідь. Він каже, що треба звернутись до державного психіатра або до іншої клініки і прийти знову до нього. Дає тестик, ставить мені діагноз - тривожний розлад.
Каже, що мені потрібно дуже довго ходити до нього на прийоми, щоб виправити ситуацію.
Оголошує вартість.
Потім коли я мала вже йти бере мене ледь не за шкірку і веде до адміністрації, щоб я сплатила вартість, ніби я якась крадійка і могла його обманути.
Мене обурило абсолютно байдуже ставлення , відчуття, ніби його цікавили лише гроші.
І те, що він почав просити мене походити по інших лікарях, а потім повернутись до нього.
Взагалі осадок неприємний.
Ви бачите в цій ситуації щось негативне і неправильне, чи може то я дуже запальна?
Оголошує вартість.
Взагалі осадок неприємний.
Результат:
вже голосів:
173 (98.86%)
Ні, так не має бути
2 (1.14%)
Все нормально
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 августа 2025
он халатно и непрофессионально вас принял. лучше искать специалиста по рекомендации.
ВерСаСе• 09 августа 2025
от Ви заплатили за прийом. За що? за консультацію, зате, що Вас послухали, взагалі за що Ви платили?
Бла бла бла• 09 августа 2025
Ответ дляВся в кредитах
Сделайте врача знаменитым и клинику тоже, автор!
Підтримую Вас.
Автор, назвіть клініку і лікаря. Щоб гуглилась ця тема, і люди не йшли туди за допомогою.
Безпринципова• 09 августа 2025
Чому без назви клініки? Лікаря?
А так - немає що по темі й сказати
Лепешечка• 09 августа 2025
у меня тоже тревожное расстройство . Мне бесплатно выписали рецепт чтобы я могла ночью спать, потому что никакие снотворные меня не берут .
А дневные таблетки я не пью, потому что у меня нет столько денег и я не миллионер
Ms. Похвала• 09 августа 2025
Выйдите вечером на лавку к бабкам бесплатно выговоритесь, расскажете что у кого болит и кто в доме проститутка.
СМСница• 09 августа 2025
Катайте їм відгуки. Вони лікарів дрючать, але розводити пацієнтів вміють не всі. У декого виходить отак незграбно.
ГороховаЯ• 09 августа 2025
Ну конечно это не норма и не нужно было оплачивать.
Мой психиатр тоже в частной, более вовлеченного в лечение врача у меня не было.
Козачка• 09 августа 2025
Він написав діагноз і мав призначити лікування і це все на аркуші з печаткою а не на словах. Я б не платила і ще б на етапі про шашлики його б привела до тями.
Твоя космішна
• 09 августа 2025
Ответ дляБезпринципова
Чому без назви клініки? Лікаря?
А так - немає що по темі й сказати
Бо я не хочу щоб вони могли знати хто це пише
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
Вся в кредитах• 09 августа 2025
Ответ дляБла бла бла
Підтримую Вас.
А доктора выгнать, пусть жарит шашлыки
ГороховаЯ• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
А узнают, то что, киллера наймут?
Безпринципова• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
А чого? Що вони вам зроблять?
Так би і порадницям допомогли
Твоя космішна
• 09 августа 2025
Ответ дляСМСница
Написала вже на сайті
Там у кожного лікаря є своя сторінка
Твоя космішна
• 09 августа 2025
Ответ дляГороховаЯ
А узнают, то что, киллера наймут?
Клініка ʼгармонія здоровʼяʼ
Полюю на дрони• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
Це неправильно. Ви ж до нього більше не прийдете
А інші підуть і принесуть свої 2000
І то їм ок
А інші підуть і принесуть свої 2000
І то їм ок
Вся в кредитах• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
Вы снова хотите пойти в эту клинику?
ГороховаЯ• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Клініка ʼгармонія здоровʼяʼ
Надеюсь будущие пациенты прочтут этот отзыв.
Я понимаю почему вы не устроили скандал и не платили, с тревожностью это почти невозможно, вот этот мудак этим и пользуется(
Вся в кредитах• 09 августа 2025
Ответ дляГороховаЯ
А узнают, то что, киллера наймут?
Автора сдадут в Кирилловскую)
Твоя космішна
• 09 августа 2025
Ответ дляВся в кредитах
Вы снова хотите пойти в эту клинику?
Я туди регулярно ходжу до інших лікарів
Україна наше все• 09 августа 2025
Охренеть....это что такое....как можно было оплатить эти услуги. Пользуються проблемами людей, ещё и разводят таких на деньги.
Вся в кредитах• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
Автор, какой доктор написал диагноз и что из рецептурных препаратов выписал?
Твоя космішна
• 09 августа 2025
Ответ дляВся в кредитах
Тривожний розлад
Виписав біфрен
Вся в кредитах• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Написала вже на сайті
Там у кожного лікаря є своя сторінка
Удалят ваш отзыв и всё