Твоя космішна• 09 августа 2025
ходила до лікаря у приватну клінінгу, дуже обурена. Гляньте збоку на ситуацію
Давно мучаюсь від тривожності. Вирішила піти до психіатра у приватну клініку на прийом. Вартість першого коштувала 2 тис грн.
Заходжу, вітаюсь, чекаю поки він щось додрукує у компʼютері. починаю розповідати . Йому телефонують, він мене перериває і каже людині у слухавці, що в неділю піде на шашлики. Потім сидить в телефоні.
Продовжую промову, він дивиться у стелю, вікно, на стіни, відчуття, що зараз засне. Під час розповіді коли я дивлюсь на нього інколи угукав.
Закінчила розповідь. Він каже, що треба звернутись до державного психіатра або до іншої клініки і прийти знову до нього. Дає тестик, ставить мені діагноз - тривожний розлад.
Каже, що мені потрібно дуже довго ходити до нього на прийоми, щоб виправити ситуацію.
Оголошує вартість.
Потім коли я мала вже йти бере мене ледь не за шкірку і веде до адміністрації, щоб я сплатила вартість, ніби я якась крадійка і могла його обманути.
Мене обурило абсолютно байдуже ставлення , відчуття, ніби його цікавили лише гроші.
І те, що він почав просити мене походити по інших лікарях, а потім повернутись до нього.
Взагалі осадок неприємний.
Ви бачите в цій ситуації щось негативне і неправильне, чи може то я дуже запальна?
Оголошує вартість.
Взагалі осадок неприємний.
Результат:
вже голосів:
173 (98.86%)
Ні, так не має бути
2 (1.14%)
Все нормально
Готова до другої• 09 августа 2025
Ответ дляязззззь!!!
Этот коммент мимо,я ничего не писала про книгу жалоб.И сейчас лечимся сами,препараты и дозировки знаем,как снимать дозу знаем.Да и в нашем случае они некомпетентны.Ну как так может быть,чтобы из условно 30 никто не понимает,дебилы.
Да, сорри, я как раз писала, что отвечала Жінка з перцем, на ее коммент.
язззззь!!!• 09 августа 2025
Ответ дляСлава Українi
В гугл отзывах напишите
Они прекрасно чистятся,как и отзывы в ФБ
Мааарковная• 09 августа 2025
Всі психіатри - державні і приватні знають один одного, така професія. З якою метою відправив Вас до державного?
НеКонец-Света• 09 августа 2025
Ответ дляВся в кредитах
И у всех консультации стоят 2000?
У психиатров в частных это стандартная цена в Киеве. У других 800-1000. У психиатров 2000
Безпринципова• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Клініка ʼгармонія здоровʼяʼ
Ну якщо та, що в Києві, то в жодного немає рейтингу, про який ви пишете.
Там хороша
Бліндарук Світлана Геннадіївна
Там хороша
Бліндарук Світлана Геннадіївна
Вся в кредитах• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Ні
Тогда, это вообще была не консультация, а беседа. Напишите хоть фамилию доктора, чтобы ненароком к нему не попасть
ЧупакабраЗеБест• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Бо я не хочу щоб вони могли знати хто це пише
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
Відгук на сайті клініки вже написала
У нього рейтинг впав до 4,3
чисто ради предупржедения хоть фамилию напишите, это не тот скрипник про которого все пишут?
я знаю фонд Маша дает бесплатного психиатра.
и фонд Голосы дитей тоже дает.
Твоя космішна
• 09 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
и фонд Голосы дитей тоже дает.
Ні, не скрипник
Ніколи не збрешу• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Тривожний розлад
Виписав біфрен
Вы звездите. При тревожном расстройстве не назначают бифрен. А назначая бифрен, не могут говорить, что нужно долго ходить. Зачем? Брать рецепт на бифрен?)
Рубаю олівлє• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Тривожний розлад
Виписав біфрен
Капец. Я сама себе его выписываю, а тут ещё две штуки мудаку этому. С чатом gpt лучше б поболтали и то б поддержал вас и выслушал. Поправляйтесь!
Маю натхнення• 09 августа 2025
После его начала, его разговора, по личным делам, во время оплаченной мной сессии, я бы встала и ушла. Это, впринципе не допустимо.
Тролю як можу• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Клініка ʼгармонія здоровʼяʼ
ооо. я сморю они там все оборзели, до ковида Печкова была супер врач (узи и гастро)знаю что семейник , сейчас лечение одно пейте воду и не ешьте молочку и посмотрите на нее красавицу она же может себя заставить и заниматься собой (хотя ...веса дофига лишнего)значит вы не хотите вылечиться и все точка
Тролю як можу• 09 августа 2025
Ответ дляВся в кредитах
Автора сдадут в Кирилловскую)
хрен примут . мы бабку за деньги несмогли пристроить(точнее тариф не потянули)
Тролю як можу• 09 августа 2025
Ответ дляВся в кредитах
И у всех консультации стоят 2000?
с узи я почти 4-ре отдала и гинеколог с анализами и узи тоже +-
Этожзвяздаяегообожаю• 09 августа 2025
Автор тролль.
Огласили стоимость? Доктора не оглашают стоимость.
И уже тем более никто никого за шкирку не выводит.
И к психиатру долго никто не ходит, это не психолог и не психотерапевт.
Зачем вы придумываете?
Вся в кредитах• 09 августа 2025
Ответ дляТролю як можу
Какие там тарифы?
Твоя космішна
• 09 августа 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Вам показати листок де написано про моє відвідування та назву ліків?
Люблю_смаколики• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Але йому все рівно попаде, я думаю
Вам нужно в гугле отзыв оставить, а не у них на сайте.
Безпринципова• 09 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Лікаря краще скажіть
Тролю як можу• 09 августа 2025
Ответ дляВся в кредитах
Какие там тарифы?
от пятерки у.е в месяц (а там от комфорта ...
Света С Приветом• 09 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
и фонд Голосы дитей тоже дает.
той ввічливий дуже
Света С Приветом• 09 августа 2025
Ответ дляТролю як можу
ну то не лікування ,а мабуть утримання без згоди тяжкохворої вже .Просто пролікуватись безкоштовно
Вся в кредитах• 09 августа 2025
Ответ дляТролю як можу
В Кирилловской?
Малая Налегке• 10 августа 2025
Ответ дляО_Юми
Ні, не все так просто. Психіатр під час бесіди не лише слухає, він спостерігає за рухами, мімікою, за поведінкою. Крім того задає додаткові питання, які часто взагалі не пов´язані з темою бесіди. Бо поряд з тривожним розладом можуть паралельно йти і інші психічні розлади (іпохондрія, депресивний розлад, фобічний і ТД).
Звичайно, він це робить. Але буває, що йому одразу видно, яка проблема
Показушница• 10 августа 2025
Ответ дляТвоя космішна
Ні, не скрипник
Це Сміщенко Володимир Володимирович був?
Автор, дивна у вас позиція - описувати таку ситуацію (якщо вона реальна) з непрофесійною поведінкою лікаря, але при цьому принципово не називати його прізвище.
Це навмисно щоб інші до нього теж потрапили і отримали невдалий досвід як і ви?