Пишу вірші, дорого• Изменено 09 августа 2025

Як розлюбити?

Службовий роман. Їздила в інший підрозділ нашої компанії 300км від гол.офісу де я працюю. Хімія почалась з першої зустрічі, пізніше почались стосунки. Наступного тижня знову туди, я вже спати не можу. Він розлучений, я заміжня, але чоловіку пох, він навіть не дзвонить доїхала чи ні, тому грішною себе не вважаю. Заміж не зве й думаю, що не позове. Та й я не хочу, набридло душу рвати. Коли це закінчиться? Через три роки?
Кнопкотиць• 09 августа 2025
Неизвестно, хоть завтра. Зачем жизнь просирать с равнодушным мужиком в браке?

автор Пишу вірші, дорого • 09 августа 2025
Ответ дляКнопкотиць
Не знаю 😔
Багато до чого разом йшли в фінансовому плані, жалко руйнувати це. Деякі проєкти ще в роботі. Дві квартири будуються, не знаю як це поділити й розійтися.
Кнопкотиць• 09 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не знаю 😔
Через суд, дальше заниматься проектами и жить.
Ответ дляКнопкотиць
Припустимо, що спільний бізнес можна поділити, керувати разом не вийде, ніхто не поступиться продати частину, я це знаю. Так само й майно, якого ще фактично немає, тільки інвестиційні договори. Я не хочу це руйнувати. Й чоловік якому пох мене не напрягає. Раніше я його любила, зараз все одно.
Кнопкотиць• 09 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Потом эта страсть на боковой сойдёт в ноль, а опостылевшая рожа мужа останется и дальше радовать бизнесом и инвестиционными проектами)) С - стабильность.
Ответ дляКнопкотиць
Він мені не остопилев. Не дратує. Проста нічого. А бізнес радує й гроші теж дуже радують, але це не всім зрозуміло. Особоливо, коли в злиднях не був.
Леді Душка• 10 августа 2025
Закінчиться тоді, коли Ви схочете закінчити. Та Ви не схочете через почуття

Леді Душка• 10 августа 2025
А щ чоловіком ніяк не можливо повернути кохання?
автор Пишу вірші, дорого • 10 августа 2025
Ответ дляЛеді Душка
Я не знаю як це зробити. Він ніби й близька людина, підтримка крізь. Й фізично, й в роботі, й дитина його любить. Знаю, що не гуляє, бо дуже добре відчуваю його, навіть по реакціям на любі балачки темою: зради. Але він не сильно активний саме з боку уваги, писала вище що зайвий раз навіть не подзвонить, тобто він абсолютно впевнений, що все буде добре. Одразу зауважу, що до батьків, сестри теж так відноситься, не вміє й не розуміє навіщо «зайва увага». Хоча спочатку на мене дуже дмихав. Потім, коли ми стали зростати фінансово й я вже не була дівчинка наївна, все прекратилося.
Леді Душка• 10 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
То Вам треба надійність чи щоб дмихав? Можна ж кохати за те що підтримує і не зраджує? По фактах Ваших чоловік нормальна людина, а коханець тільки думає про те щоб Вас ви..ати
Ответ дляЛеді Душка
Так, не хочу через почуття. Й окрім них мені нічого не потрібно, ні грошей, ні заміж, дітей тем більше. Краще би не було цих почуттів, але я би й не вступала в стосунки.
Ответ дляЛеді Душка
Так я теж про це думаю 😄
Як би не думала, то не було б цих стосунків.
Надійність мені краще, бо я знаю що таке не їсти, сміття з мамою прибирати. Питання - як не думати про це?
Леді Душка• 10 августа 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Так я теж про це думаю 😄
Думати Ви будете все одно, бо у Вас сильна хімія. Так просто забути неможливо
Злюка-закусюка• 10 августа 2025
А что вы теряете имея отношения на стороне?
Как по мне, то нормальный вариант.
Мужу пофиг, вы пер олически имеете хороший секс и чувства.
А может наоборот, хватит одного раза, чтобы понять что муж, даже такой, лучше.
Или наоборот, любовник созреет и позовет вас спустя какое-то время замуж.

Не знаю сколько вам лет, но я в свои 47 понимаю, что если предоставится возможность, я вряд ли откажусь от авантюры на стороне. А потом? Буду решать вопросы по мере их поступления.
Леді Душка• 10 августа 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Как по мне, то нормальный вариант.

Если муж узнает может потерять деньги
Горня капучіно• 10 августа 2025
Ответ дляЛеді Душка
Просто она заскучала в браке. И не думает, что через н- е количество лет новый мужчина будет относиться также, если не хуже. А то и вовсе она временное развлечение.
Ответ дляЛеді Душка
Пігулки потрібно пити. Гормони ж можна подавити
Ответ дляЗлюка-закусюка
Как по мне, то нормальный вариант.

Нічого не гублю, тому й користуюся моментом. Проста за час особистого зростання я відвикла бути залежною від чогось, когось (за винятком форм мажорних обставин).
З одного боку хотіла б щоб було лайтовіше, щоб так сильно не тягнуло до нього, а з іншого з аби кім не вступала в відносини, немає сенсу. Мені 36.
Ответ дляЛеді Душка
Если муж узнает может потерять деньги
Думаю, що ні. Він став дуже ледачій до авантюр в коханні. А жінок потрібно завойовувати. Поки місце зайнято й він сам не в активному пошуку, навряд хтось клюне й почне накручувати на свій бік.
Ліньки буде займатись розлученням, розділом майна, ще й з бізнесом виникнуть суперечки. Буде жити поруч, й все. В своєму ліжку я його вже не зустріну. Стане холодний й чужий. Сусід. Періодично підйо… за мої гульки.

Ответ дляГорня капучіно
Я не збираюся за нього заміж. Якщо прийдеться розлучитися, то заміж не піду й дітей народжувати нікому не буду.