Кудлата хмаринка• 11 июля в 23:17

Хто виходив заміж без кохання але потім закохались?

Добрий вечір. Заміж я поки не збираюсь звісно , але так швидше зрозуміло я думаю:) Якось так складаються стосунки що мені подобаються холодні чоловіки. Останній чоловік з яким я спілкувалась відповідав мені через годину дві. Трепає мені нерви, то їде то не їде, але закохана в нього дуже. І зараз один чоловік відповідає відразу, не ігнорить, приємне спілкування, дуже уважний і ввічливий, налаштований на серьезні стосунки і сімью, но почуттів взагалі немає. Чи можливо що з’являться почуття і я його покохаю? Хто мав такий досвід? Чи краще вже самій ?
Ms. Android• 11 июля в 23:18
Выберите ещё третьего, который вообще не будет отвечать на ваши звонки!
автор Кудлата хмаринка • 11 июля в 23:20
Ответ дляMs. Android
Та хоть десять. Я вільна жінка і маю право ходити на побачення і спілкуватись з різними чоловіками.
Все возможно• 11 июля в 23:20
Не знаю,чи можливо закохатися з часом у хороше ставлення,але від першого варіанту вам треба бігти і подалі, з ним щастя точно не буде.
Стильна штучка• 11 июля в 23:20
Я. Первый раз.
So_so• 11 июля в 23:21
А что Вас побудило в него влюбиться, интересно?
Мішечок щастя• 11 июля в 23:23
Вполне можно и без огромной и страстной любви.
Главное уживаться хорошо и не раздражать друг друга.
Вполне достаточно быть приятными друг другу физически.
Меряю от 0• 11 июля в 23:23
У вас какие-то детские травмы и вы выбираете избегающие отношения. Ничего общего с чувствами это не имеет, просто вам интереснее, когда есть иллюзия и обещание, а не реальность. Это пройдет как только часики затикают создавать нормальную пару
Топтунша• 11 июля в 23:28
Ответ дляКудлата хмаринка
Автор, а в вашому випадку це взагалі можливо, ви впевнені що цей другий ось так легко позве вас, малознайому жінку, заміж без будь якого вкладу з вашої сторони? Як мінімум треба з ним купу часу провести, спілкуватись, спати, ’зріднитися’ можна сказати. А якщо він вас ось так заміж, то тут уже питання до нього, чи адекватна він людина і чи нема там підводних каменів. За нормальних чоловіків черги з охочих, їх ще спробуй заманити в той шлюб
Мизимец• 11 июля в 23:36
Ви жертва маніпулятивних пікаперських технік, які на вас відпрацьовують. Піддослідний кролик на емоційній гойдалці. А нормальна, щира, емоційно здорова людина вас не приваблює, бо вам до неї ще треба психологічно дозріти. Поки що раджу не встрягати у стосунки, а щось хоч почитати або подивитися на цю тему. А то ви там наобираєте обранців)
автор Кудлата хмаринка • 11 июля в 23:43
Ответ дляТоптунша
Я не впевнена, я загалом про відношення кажу
автор Кудлата хмаринка • 11 июля в 23:44
Ответ дляМизимец
Я зараз працюю з психологом
Мизимец• 11 июля в 23:48
Ответ дляКудлата хмаринка
Я зараз працюю з психологом
То ви молодець
Тантрический кекс• 11 июля в 23:48
Ответ дляКудлата хмаринка
Я зараз працюю з психологом
Кидайте того одруженого , і психолога не треба
автор Кудлата хмаринка • 12 июля в 00:02
Ответ дляТантрический кекс
Звідки ви знаєте чи він одружений?
Тантрический кекс• 12 июля в 00:03
Ответ дляКудлата хмаринка
Звідки ви знаєте чи він одружений?
Відчуття таке, або ви йому зовсім не цікаві
Не заздріть тьоті• 12 июля в 00:34
Вас зачіпають не просто холодні (беземоційні) чоловіки, а недоступні і не зацікавлені у вас. Копайте в цю сторону, тільки нерви собі мотаєте
Молода і нерозважлива• 12 июля в 01:14
Було. Не скажу, що пря кохаю. Але без нього не уявляю тепер життя. Моя підтримка і опора
автор Кудлата хмаринка • 12 июля в 01:16
Ответ дляНе заздріть тьоті
Все обсолютно вірно ви описали, сама від себе страждаю
Не заздріть тьоті• 12 июля в 01:24
Ответ дляКудлата хмаринка
Настраждаєтесь зрозумієте, які чоловіки вам підходять і будете обирати інших