Чудо Ф_ф КеДаХ• Изменено 10 августа в 09:34

Ви б пропустили 1 тиждень школи, якби це була нова школа в дитини

Щоб поїхати на море

Дитина йде в нову школу в цьому році
Я запропонувала їй, але вона дуже переживає що будуть всі знайомитися а її не буде в цей період, і потім ще парту прийдеться взяти на гальорці
КохайтесьЧорнобровi• 10 августа в 09:33
Звісно їдьте на море
Пишу, не читаю• 10 августа в 09:33
так, думаю так зробити, але не перший, а другий-третій тиждень
Янка-угомонись• 10 августа в 09:34
Навіть на два.
В нас завжди відпочинок в вересні, ще раз
Тихомандражная• 10 августа в 09:34
так
Мадам Подлинник• 10 августа в 09:34
я - точно нет
Астоновитесь!• 10 августа в 09:35
Да у меня в этом году 2 недели пропускает новую школу у него соревнования , вообще не вижу проблемы
Отжигающая• 10 августа в 09:35
Не пропустила бы
MacOS-ница• 10 августа в 09:35
Пусть первую неделю сходит, а на море езжайте с 5, 6 сентября.
ТихоЯ• 10 августа в 09:35
Я б тоже на ее месте переживала.
Угадайс• 10 августа в 09:35
Так,я завжди пропускала, все нормально
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 августа в 09:37
Ответ дляТихоЯ
Я б тоже на ее месте переживала.
Вона дуже відповідальна.. боїться що її не буде, і вона щось пропустить
Мамзелькіна• 10 августа в 09:37
Ні. Краще вже на канікулах
Школа це важливо, а не хоч як...
Мамзелькіна• 10 августа в 09:38
Канікули ж у жовтні будуть.
Яжбоматусяблін• 10 августа в 09:38
Мы пропускали 5 дней в новой школе. Пофик. Море то море. Посадили на третью парту
язззззь!!!• 10 августа в 09:39
Ми вирішили що ні. Перший рік в те занесу у Польші. Море дешевше всього на 10-15%, але за ці дні дітки з групуються, а моя буде як не прищ у кобилі …
Цирк на дроті• 10 августа в 09:39
Я б не пропускала саме перший тиждень, другий-третій так. Для дитини перехід в іншу школу, це своєрідний стрес. А тут ще й перший тиждень пропустить. Тимпаче, дитина сама проявила занепокоєння.
курасаны• 10 августа в 09:39
Я бы не подставляла так ребёнка
В новой школе реально может быть тяжело влиться в коллектив
Мамзелькіна• 10 августа в 09:40
Ответ длякурасаны
Я бы не подставляла так ребёнка
Она же мать..
Яжбоматусяблін• 10 августа в 09:40
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
У неё будет куча времени до мая разобраться. Язык же есть спросит
Яжбоматусяблін• 10 августа в 09:40
Ответ дляМамзелькіна
Ні. Краще вже на канікулах
Школа це важливо, а не хоч як...
На зимних?
ТихоЯ• 10 августа в 09:40
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я не про ответственность, а про влиться в коллектив. Сколько лет ребенку ?
Мамзелькіна• 10 августа в 09:40
Ответ дляЯжбоматусяблін
На зимних?
Єгипет.
Викликаю на дебати• 10 августа в 09:41
Я ні. Дитині складно спершу в новому колективі. Знайшла б інший час для моря, що я і зробила
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 10 августа в 09:41
Ну зараз мало часу залишилось треба вирішувати якщо їхати то вже прямо зараз. Варіантів небагато
Яжбоматусяблін• 10 августа в 09:42
Ответ дляязззззь!!!
Где??
язззззь!!!• 10 августа в 09:42
Ответ дляЯжбоматусяблін
Где??
В Польші в технікумі.
Незнакомлюся• 10 августа в 09:43
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
ну то навіщо вам те море. дитина ж сама пріорітети поставила
Не цілуюсь з бодуна• 10 августа в 09:43
Якщо не йти на 1 вересня, то можна зекономити на вишиванці. Моя ні в яку не хоче вдягати сорочку, каже що всі її роблять жінкою дорослою. А класуха каже без вишиванки не приходити зовсім.
Без образів• 10 августа в 09:43
Поки жили в Україні так робили, зараз вже ні
7_кг_рыбы• 10 августа в 09:46
Вот скажите... Даже если опустить внимание на тот факт, что тема плод воображения бота..
Взрослый человек, у которого дети, который сам ходил , сначала в школу потом на работу, имеет жизненный опыт, потому что он взрослый - будет такой человек задавать вопросы ’а идти моему ребенку в школу?’ ? Тем более где, тут базар вокзал и непойми вообще кто сидит. С таким успехом можно на остановке трамвая выйти поспрашивать. Одно что недоумение на лицах будет заметнее