Братья Капли• 10 августа в 12:20
Як реагувати, коли дитина влаштовує істерики тільки зі мною, а з бабусею — янгол
Це нормально, чи я шось упустила?
Дитині 4 роки.
СКИБИДЫШь• 10 августа в 14:50
Ответ дляНоворічна пальма
Главное, три синемордых вам поставили) вот это говорит об уровне советчиц
Діти різні. Є такі, що й в автобусах чи магазинах по підлозі в болоті качаються так істерять. А інші лише вдома, зі своїми, а в садочку чи при бабусях краще поводяться. Але ж кожен орієнтується лише на свій досвід, от і ліплять.
СКИБИДЫШь• 10 августа в 14:56
Ответ дляТвоя сусідка
А потім коли дитина виросла, її критикують за безхарактерність
Характер характером, але дитина з дитинства повинна розуміти, що живе в суспільстві, що не все буде як вона хоче. А то потім виростає бидло невиховане, яке пре по головам, бо так хочеться