Жерица ночи• 10 августа в 18:56
Пью железо, но все равно хочу спать. Это нормально или зря пью?
Бабуся мороз• 10 августа в 18:57
Може, мало ще приймаєте.
А може бути сонливість з інших причин.
Щитовидку перевіряли?
А може бути сонливість з інших причин.
Щитовидку перевіряли?
Відповів всім• 10 августа в 18:58
Пить железо нужно по показаниям и только после анализов. А также на его усвояемость влияют другие факторы и кофакторы, например, кислотность желудка. И сонливость вовсе не показание для приема железа.
А у нас макарошки• 10 августа в 19:05
У вас нашли причину потери железа? Ещё ко всему его нужно правильно пить, там много продуктов несовместимых с железом.
Щастя-здоровля• 10 августа в 19:57
Ответ длякнопкодав
Лямблии - причина, прогоните глисты
Респект і уважуха! З такою точністю ставити діагнози онлайн анонімам по 2 реченням це талант! Ні, не талант, це навіть дар Божий
кнопкодав• 10 августа в 19:58
Ответ дляЩастя-здоровля
Не благодарите))
Бабуся мороз• 10 августа в 21:16
Ответ дляТайТаке
Это все звенья одной цепи
Хіба? Я прийшла до ендокринолога, мої підозри не підтвердилися, причину лікар знайшла і це зовсім не залізо і не щитовидка.
Бабуся мороз• 10 августа в 21:23
Ответ дляТайТаке
Я про низкий ферритин и щитовидку
Коли у мене був низький феритин (5) і гемоглобін (98), то з щитовидкою все було добре.
Ответ дляБабуся мороз
І дивлячись що з щитоаидкою. Наприклад гіпотеріоз дуже зв,язаний.
І до речі які показники щитовидки були? Бо референес і нррмальне самопочуття це не одне і теж.
Бабуся мороз• 10 августа в 21:29
Ответ дляТайТаке
Я вже не пам´ятаю показники. Була підозра на АІТ, бо криворукий лікар УЗД написав у висновку, що структура неоднорідна. Аналізи Т3,Т4, АТПО чи як там його в нормі і не на межах.
У мене знайшовся дефіцит Д3 і інсулінорезистентність, зовсім не те, що думала я.
Ответ дляБабуся мороз
Просто например ттг норма по моему до 4
Хотя 2 это максимум для нормальной работы щж