Ленивица-красавица• 10 августа в 18:57

Найпідліші вчинки чоловіків

Які можете пригадати найпідліші вчинки чоловіків по відношенню до вас?
Хочу на Балі• 10 августа в 18:58
Измена, шантаж ребенком
Не зацілована• 10 августа в 18:59
Могу, но зачем и зачем это описывать здесь. Уже все прошло, нет смысла это снова мусолить..
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 августа в 18:59
вам нужно такое забыть, чтобы быть здоровой вообще-то
КАПСЛОЧНИЦА• 10 августа в 19:00
Спочатку завів іншу жінку, зробив їй дитину,а потім пішов,прихопивши мої гроші. Найпідліше те,що діти про неї знали...
Чу Ча• 10 августа в 19:01
Зачем это мусолить?
КАПСЛОЧНИЦА• 10 августа в 19:01
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ні в якому разі таке не можна забувати,щоб не олюднювати таких покидьків
Группа крови• 10 августа в 19:01
Не зупинив мене, коли я погодилася заміж за нього вийти.
Я пані прохана...• 10 августа в 19:01
Что было, то было, а честно говоря не помню, но наверное что-то было.
КАПСЛОЧНИЦА• 10 августа в 19:02
Ответ дляЧу Ча
Зачем это мусолить?
Часто про це нема з ким поговорити,а форум дає таку можливість і стає легше
автор Ленивица-красавица • 10 августа в 19:02
Ответ дляЧу Ча
Зачем это мусолить?
Ніхто ж нікого не заставляє писати,якщо ви не маєте бажання щось розповідати чи пригадувати,то не пишіть...
Дама_с_караваем• 10 августа в 19:02
Один мене кинув перед новим роком
Мали разом йти на свято
Дуже переживала за то все. Вийшла заміж за іншого і щаслива у шлюбі
Все на краще, бо той виявився брехуном для всіх
Чу Ча• 10 августа в 19:04
Ответ дляЛенивица-красавица
А вам зачем всякая дрянь мусолить ее? Есть куча нормальных хороших мужчин, не все придурки
Чемна панночка• 10 августа в 19:05
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ні. Забута і не пропрацьована травма впливає на все життя.
автор Ленивица-красавица • 10 августа в 19:05
Ответ дляЧу Ча
Я ж в цьому і не сумніваюсь...
Чу Ча• 10 августа в 19:05
Ответ дляЧемна панночка
Смысл? Если вокруг нее куча реально классных мужчин
БолеИменее• 10 августа в 19:06
Ответ дляЧемна панночка
А как проработать, я не забыла и простить не могу :(
ДлинноНожка• 10 августа в 19:06
Це не було підлістю
Це була справедливість
автор Ленивица-красавица • 10 августа в 19:06
Ответ дляЧу Ча
А чому про це мовчати?
Чу Ча• 10 августа в 19:06
Ответ дляЛенивица-красавица
А чому про це мовчати?
А зачем гамно ложечкой колотить?) Мазохизм?)
автор Ленивица-красавица • 10 августа в 19:07
Ответ дляЧу Ча
Ви якісь занадто агресивні!
Чемна панночка• 10 августа в 19:07
Сказав моїм батькам, якщо я продовжу з ним процес розлучення, натравить опіку, щоб забрали дітей.
На наступний день я була в адвоката, через день у нас була поліція і з поліцією я його виселила.
БолеИменее• 10 августа в 19:09
Ответ дляДлинноНожка
Це не було підлістю
Це була справедливість
Вы сейчас о чем ?
Чемна панночка• 10 августа в 19:09
Ответ дляБолеИменее
Я ходила до психотерапевта. Сама не справлялася. Але ця травма була не пов´язана з чоловіками, з тими сама поралася. Найгірше вчинив мій батько. Довга і брудна історія. Ось вона точно не варта виносу на форум.
Чу Ча• 10 августа в 19:09
Ответ дляЛенивица-красавица
Ви якісь занадто агресивні!
Та не. Реально смысл в мазохизме? Свыше есть инстанция, и каждому раздаст по заслугам. Вам незачем про это думать, всех рассудят
Кому там слова не давали• 10 августа в 19:11
если б что-то такое сделал, послала бы навсегда
Санта Барбара• 10 августа в 19:11
строили планы, на все был согласен, тратила время, силы для реализации, а перед финалом он дал заднюю, еще и сказал, что ничего я не перетрудилась. Это одно из. Вообще много всякого было. Это БЫЛ муж.
БолеИменее• 10 августа в 19:12
Ответ дляЧемна панночка
И как вы его простили, отпустили, что изменилось ?
Не будь КакСвета• 10 августа в 19:12
Колега сам помилився, дав мені невірну інфу, через це помилилась я, були неприємні наслідки, начальство вичитало мене при всіх, з криком та неприємними порівняннями. Колега промовчав.
Начальство дізналось правду від іншого колеги, але той, хто кричав і образив при всіх, не вибачився.
Санта Барбара• 10 августа в 19:13
Ответ дляЧу Ча
Зачем это мусолить?
везде люди общаются, только на этом форуме!!!!! любая тема не такая.
Мао_Мяо• 10 августа в 19:16
Брехня найпідліша. Краще гірка правда в моєму випадку