ТебеОноНадось• 10 августа в 20:14
Ліпоредукція підборіддя!
Дівчата хтось робив? Є якісь відгуки? Не довіряю інтернетним. Хочу прибрати 2 підборіддя. Але (!) остеопат каже, що друге підборіддя зʼявляється через шийний відділ і холку. І ніякого жиру там нема, там є мʼяз. От і думаю тепер. Це вони мʼяз прибирають, частину видаляють? Чи справді там жир? Адже якщо зробити «гуску», то реально друге підборіддя зникає і зʼявляється чіткий овал
Капуста Маша• 10 августа в 20:18
там справді жир, але у когось нижняя щелепа невелика і позаду, то жир виглядає гірше ніж с у людини з нормальним положенням верхньої і нижньої щелепи
ТебеОноНадось
• 10 августа в 20:19
Ответ дляКапуста Маша
Дякую за відповідь!