Кредитная• 10 августа в 20:49
Дівчата, дуже потрібна ваша порада!
Є син, вже 18 років, рік прожив в іншій країні, навчався на підготовчому курсі, вчив мову та предмети польською. Здав іспит на В2.
Його дівчина була в Україні - перше та дуже сильне кохання.
Планували разом вступати на перший курс, дівчина вчила мову, але в неї приблизно А2, планувала йти у вересні на мовні курси при ВНЗ, здати екзамен, навчатися та жити разом.
Але прийняли закон, що для вступу іноземцям потрібний державний сертифікат В2, вона не вступає і вже не їде до нього. Він зі своїм свідоцтвом про закінчення зерувки та знання мови на рівні В2 може вступити, але без неї жити не хоче. Вона приїхати до нього, вчити мову, готуватися до іспиту і здати його, щоб вступати на наступний рік не може/не хоче. Він не чує наших порад, вмовлянь тощо.
Син вирішує повертатися в Україну, в наше місто, але жити планує в її квартирі (батьки переїхали з нею за місто спочатку війни і живуть там, а у місті є ця батьківська квартира).
Планує кудись вступити (навчання у нас тільки онлайн), в Києві навчатися відмовляється. Разом з навчанням планує йти працювати.
Я не можу і не хочу утримувати їх та тягнути матеріально. Але й втратити і так напружені відносини теж не хочу. В мене таке відчуття, що мене та всю нашу родину, яка йому допомагає фінансово, просто використовують та не питають нашої думки, не радяться, а потрібна лише мат.підтримка та не лізти в його доросле життя!
Як правильно вчинити? Бо в мене шок, емоції та виснаження.
Ще переймаюсь, щоб його не мобілізували, бо у 17 видали не приписне, а військовий квиток.
Вибачте за багато букв.
Колдунья-вещунья• 10 августа в 20:52
Вы ему вообще не авторитет? Без ваших финансов проживёт? Как он может в 18 лет не понимать, что жизнь дороже всяких ’любовей’?
Нехай щастить• 10 августа в 20:53
Сказати хай приїжджає і одразу шукає роботу, ви і так вбухали в нього купу грошей і не намірені годувати двох людей за свій рахунок, ну і ризики для свого життя він теж має розуміти, дорослий вже
сказочное_Бали• 10 августа в 20:54
А як ви йому матеріально допомагаєте, скільки витрачаєте? Ви сама працюєте?
Кредитная
• 10 августа в 20:54
Ответ дляКолдунья-вещунья
Щось я не так зробила, щось втратила у вихованні. До зустрічі з цим коханням і до від´їзду до Польщі був спокійним, розсудливим, вихованим хлопцем. Мав цілі навчатися, ходив в зал, дуже гарно закінчив школу.
А тепер вирішив сепаруватися від усіх нас, дорослих, але фін.підтримка потрібна! Оце так сепарація.
Allein74999• 10 августа в 20:54
На его решение влияет его мадам. Люди взрослые, 18-летние, между ног поджимает. Сказать - сыночек, раз ты стал самостоятельный и решения принимаешь без оглядки на меня, то и живи тогда, пожалуйста, как взрослый, на свои средства. Мама сделала все, что могла и более вмешиваться в твою жизнь морально и материально не намерена
Кусачая Я• 10 августа в 20:55
Нікому в 17 років не дають військовий квиток. Нікого не мобілізують до 25.
Але то таке. Він здавав НМТ, що може кудись вступити в Україні?
очки_ннадо• 10 августа в 20:56
Ответ дляКредитная
Перестаньте его финансировать, принял решение- все взрослый
Кредитная
• 10 августа в 20:56
Ответ дляНехай щастить
Так і сказала. Образився мабуть, на повідомлення не відповідає, на дзвінки теж
Кусачая Я• 10 августа в 20:56
Ответ дляКредитная
Це на ви щось зробили не так, це він спробував секс
очки_ннадо• 10 августа в 20:57
Ответ дляКредитная
Ни в чем себя не вините, нет энциклопедии как правильно воспитать ребенка
100%• 10 августа в 20:57
Він жити планує в квартирі її батьків, а вас змусять вони платити комуналку і сплачувати навчання за їхню доньку?
Чи в чому вас використовують, не радячись?
Кредитная
• 10 августа в 20:58
Ответ длясказочное_Бали
Я працюю. Дуже допомагають мої батьки. Надсилала по 4000 грн на тиждень+ докидували по потребі йому на картку. Одяг,гуртожиток, ноутбук новий, відпустка з цією дівчиною - оплачували окремо
Колдунья-вещунья• 10 августа в 20:58
Ответ дляКредитная
Тогда вообще легко решается проблема - скажите, что денег не дадите больше. И не давайте
100%• 10 августа в 20:58
Ответ дляКусачая Я
Спробує з іншою і переїде швидко назад до мами
Нехай щастить• 10 августа в 20:58
Ответ дляКредитная
Ну пусть пообижается. Взрослая жизнь не легкая, особенно на первых порах, прибежит к маме за советом/помощью рано или поздно
Колдунья-вещунья• 10 августа в 20:59
Ответ дляAllein74999
Мне нужен ваш мастер класс по толерантности
Король дивана• 10 августа в 20:59
я бы пригласила к себе в Польшу в гости саму девушку и ее роди елей. Маму, например. Встретились бы, познакомились, вместе обсудили бы возможности и риски для детей. Для девушки сейчас зерувка отличный вариант. И учится, и язык учит. Сдаст экзамен и все будет хорошо. Жить будут вместе. Под вашим присмотром. Ту семью это тоже должно устроить. Сорержать попопал. И вам,и им. Спокойно и аргументированно. Чувства это прекрасно. Нужно аккуратно поговтрить. С привлечением тех родителей. И аргумент, что их дочь будет в безопамном мемте, при деле и под присмотром очень даже ничего
100%• 10 августа в 20:59
Ответ дляКолдунья-вещунья
З вас 4000 на тиждень
Колдунья-вещунья• 10 августа в 20:59
Ответ дляКредитная
На обиженных воду возят
Колдунья-вещунья• 10 августа в 21:00
Ответ дляКредитная
Херасе какой он зажратый у вас
Кредитная
• 10 августа в 21:02
Ответ дляAllein74999
Все вірно ви описали! Так і сказала сьогодні - він ймовірно образився і не відповідає на мої повідомлення.
Перед тим написав, що потрібно купити йому квитки в Україну. Коли я спитала за які гроші вони збираються жити, він відповів, що сподіваються на нашу допомогу на перший час, поки не знайде роботу.
Божий одуванчик• 10 августа в 21:02
Ответ дляКредитная
Ого, то навіщо йому працювати
Файна цьоця• 10 августа в 21:02
Ответ дляКредитная
’Чи я дурна чи я пяна?’ Відпочинок? ну Ви даєте....перестаньте давати будь-які кошти і скоро або любові хана, або стануть на ноги самі, заодно і перевірите ту любов...
100%• 10 августа в 21:02
Ответ дляКолдунья-вещунья
Херасе какой он зажратый у вас
Або та любофф.
У хлопця 17 років, окрім харчів, житла, інета і гаджетів, 100 баксів вільних щотижня від мами.
Allein74999• 10 августа в 21:03
Ответ дляКредитная
А что он думал, жить на чужие деньги по своим правилам? Хошь свободы - заработай. Не вздумайте пожалеть его и прогнуться, а то так и будете все его прымхы на себе вывозить. Надорветесь
100%• 10 августа в 21:03
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не ваш ))
Я копілку автору намагаюся поповнити. Продюсую її.
Колдунья-вещунья• 10 августа в 21:04
Ответ для100%
Або та любофф.
Ох вже ця мамо....
Кредитная
• 10 августа в 21:06
Ответ дляКусачая Я
Серйозно?
Кредитная
• 10 августа в 21:06
Ответ дляочки_ннадо
Дякую! Так і зроблю