Кредитная• 10 августа в 20:49

Дівчата, дуже потрібна ваша порада!

Є син, вже 18 років, рік прожив в іншій країні, навчався на підготовчому курсі, вчив мову та предмети польською. Здав іспит на В2.
Його дівчина була в Україні - перше та дуже сильне кохання.
Планували разом вступати на перший курс, дівчина вчила мову, але в неї приблизно А2, планувала йти у вересні на мовні курси при ВНЗ, здати екзамен, навчатися та жити разом.
Але прийняли закон, що для вступу іноземцям потрібний державний сертифікат В2, вона не вступає і вже не їде до нього. Він зі своїм свідоцтвом про закінчення зерувки та знання мови на рівні В2 може вступити, але без неї жити не хоче. Вона приїхати до нього, вчити мову, готуватися до іспиту і здати його, щоб вступати на наступний рік не може/не хоче. Він не чує наших порад, вмовлянь тощо.
Син вирішує повертатися в Україну, в наше місто, але жити планує в її квартирі (батьки переїхали з нею за місто спочатку війни і живуть там, а у місті є ця батьківська квартира).
Планує кудись вступити (навчання у нас тільки онлайн), в Києві навчатися відмовляється. Разом з навчанням планує йти працювати.
Я не можу і не хочу утримувати їх та тягнути матеріально. Але й втратити і так напружені відносини теж не хочу. В мене таке відчуття, що мене та всю нашу родину, яка йому допомагає фінансово, просто використовують та не питають нашої думки, не радяться, а потрібна лише мат.підтримка та не лізти в його доросле життя!
Як правильно вчинити? Бо в мене шок, емоції та виснаження.
Ще переймаюсь, щоб його не мобілізували, бо у 17 видали не приписне, а військовий квиток.

Вибачте за багато букв.
100%• 10 августа в 21:39
Ответ дляКредитная
В нього є свій дім (де живу я з чоловіком та молодшим сином)- нехай живе, вступає, навчається та зустрічається з дівчиною! Я ж не проти.
Вони хочуть жити сім´єю і дорослим життям, але за кошт нас та її батьків.
Ні в чому з нами син не радиться і вирішують самі з дівчиною, а він нас чекають мат.підтримки.
Дівчина слухається своїх батьків, ваш, ні.
Повернеться він до мами, через місяць сімейного життя
НЛОша• 10 августа в 21:40
Ответ дляКредитная
Доросле життя то не лише секс, але й відповідальність. Піде грузи тягати й любов її швидко пройде
автор Кредитная • 10 августа в 21:42
Дякую всім, дівчата, за поради!
буреЛОМКА• 10 августа в 21:50
Ответ дляНЛОша
Його ніхто не мобілізує. Захоче- сам приїде. А про гроші вирішуйте самі. Він вас підставив.
І спитайте ТИХ батьків чи дозволять йому жити в своєму житлі
’Його ніхто не мобілізує’ - ви прямо гарантії даєте? Моя сестра у 22му маючи сина 21 річного також плювала межи очі всім хто казав, що молодих хлопців треба вивозити, бо цей дощ надовго. Я тоді як і вона думала дурні люди, особливо бісила інша родичка, котра своїх 15 та 17 річних ще у 23му вивезла і дуже цим пишалася та тикала усім навкруги що от вона мати-року. Але скоро племіннику вже 25... і нікому вже ніх*я не смішно.
Краля-Галя• 10 августа в 21:50
Автор, ще додам, наш коли наш почав спускати купу грошей на дівчину, тато різко прикрив гаманець. Відразу пішов працювати, щоб хоч якось тримати заданий рівень. Працював майже цілодобово, хоч і не довго, десь 1-2 місяці. Далі тато розчулився і сказав кидати роботу та зосередитись на навчанні. Так от цей досвід був дуже дієвий. Відразу припинилися букети щодня, прикраси і все таке. З дівчиною продовжують жити вдвох, але вже без викабеликів) як звичайні діти студенти. Такі прям економні різко стали, я аж повірити не можу))
НЛОша• 10 августа в 21:54
Ответ длябуреЛОМКА
Конкретно кого мобілізували в 18?
У 25 можуть і справа не у приписному чи військовому квитку. Питання саме так поставлено.
Автор може пирхати, але й далі буде платити йому. А бубочка в один день припреться по зову пісюна і буде на її шиї, тільки вже не в Польщі.
Син її старання не оцінив. Приїхати то година справи
буреЛОМКА• 10 августа в 21:55
Ответ дляКредитная
Вы автор вообще не за то переживаете. Надо переживать что он вернувшись в Украину не сможет уже выехать, а учеба здесь сами понимаете. И вот эти громкие фразы про пойду работать, они до первого нагоняя на работе, не шибко горят брать мальчуганов на работу у которых ветер с голове и штанах. И пойдет по звизде образование, а с ним и перспективы. И любофф эта очень быстро закончится, с первыми счетами на коммуналку. Как вообще это можно противопоставить тому, что сейчас у сына есть перспективы остаться за границей и закрепиться там в будущем? Эта ваша сейчас главная проблема донести ему это, а не как секономить на содержании их с девушкой вернись он к вам.
НЛОша• 10 августа в 21:55
Авторе, ви впевнені, що вона хоче далі навчатись? Після училища куди
автор Кредитная • 10 августа в 22:13
Ответ дляНЛОша
Не впевнена. Працювати медсестрою начебто планує
НЛОша• 10 августа в 22:14
Ответ дляКредитная
Ну так до чого оці описи її мук вступу. Вона може і там жити, а він вчитись. Просто вона не хоче до нього
Хочу наколоти губи• 10 августа в 22:16
Ответ дляКредитная
Ох, точно! Думає не мозком, а тим що проміж ніг
Не знецінуйте його почуття. Проміж ніг в такому віці не проблема присунути будь-де. Треба підтримати його перші почуття. Ще й онуків може вам народять. Мене смущає що його дівчина за ним відмовилась їхати. Треба поспостерігати їхні відносини. Але згодна з усіма - грошей не давати. Це їх власне випробування життя. Їх молодість, енергія, дух, життєвий шлях. Бентежить лише мобілізація. Раз він там же, то повинен розуміти, що шляху назад нема
автор Кредитная • 10 августа в 22:23
Ответ дляНЛОша
До того, що її батьки були згодні на її переїзд тільки при умові, що вона вступить та буде здобувати освіту. Просто утримувати її закордоном вони не будуть. Вона їх слухає на відміну від мого сина.
Купи слона• 11 августа в 00:26
Як будуть жити разом, головне щоб вам внуків не встигли зробити, бо інакше не спрацює ваш намір не давати гроші. Буде маленьку дитинку шкода і сина теж і попадете в пожиттєву кабалу - постійно будете зобовʼязані давати і давати і це не буде цінитись((
НЛОша• 11 августа в 07:18
Ответ дляКредитная
А він приїде і буде з нею тут то для них супер.там всім похер на вашого сина.
автор Кредитная • 11 августа в 07:37
Ответ дляНЛОша
Я це прекрасно розумію та намагалась (і не тільки я) до нього це спокійно донести, але він не хоче нас чути і вважає, що ми його обмежуємо, контролюємо та даємо непотрібні поради! Просив не втручатися в його доросле життя!