Криниця вже не поможе,можливо скважина за 140 років, протягом яких ведуться метеорологічні спостереження, у кліматичному плані Україна "переїхала" на 500 кілометрів південніше. Іншими словами, сьогодні в Одесі клімат такий, яким він був у Стамбулі в XIX столітті, а сьогоднішній клімат Києва відповідає клімату південної Херсонщини позаминулого століття.наприкінці століття погода у Харкові може бути такою, як зараз на півдні України, а деякі південні райони України затопить через танення льодовиків і підняття глобального рівня моря.у другій половині століття частина Одещини почне перетворюватися на пустелю до 2050 року тривалість літа в Україні складатиме 150-180 днів, тобто майже пів року. При цьому в південних областях середньодобові температури на рівні 28-30°С стануть літньою нормою. У Дніпропетровській, Харківській, Полтавській областях середньодобовою температурою влітку будуть 24-26°С.Вже за нашого життя Одещина почне перетворюватися на пустелю, - кліматолог
Апель-синка• 10 августа в 23:44
Ответ дляingaryta
нет.потепление на планете.это не прикол и не шуточки
Сколько бутылок надо запасти?
Perfect look• 10 августа в 23:51
Ответ дляПтицекрыл
Брехня
В Киеве лето в этом году вообще не жаркое, просто отличное. Шось Маня опять сочиняет )
Ответ дляdiamond_shop
мене більше цікавить взагалі контекст, авторка не бачить, що це літо досить холодне на відміну від минулого?
На півдні України це літо просто пекло.Від кінця травня в Миколаєві ні краплини дощу, на грунті температура 50+.Соняшник посох геть.Краще вже олією запасатися.От кажу, що буде до 100 грн за пляшку
НадпотужнаПотужність• 11 августа в 06:28
Как бедный Израиль, находясь в пустыне, не имеет проблем с водой питьевой.
Ответ дляingaryta
да потому что у нас будет как в турции сейчас.об этом все ученые говорят а турция станет как египет сейчас.но у нас хоть земли родючие останутся
Та якщо чесно, тут немає про що сперечатися. Я вже давним давно і без науковців помітила, що жаріща влітку і зими недозими якісь. В дитинстві оно з осені санки, а зараз сніга того випадає як кіт насрав.
А весна довга, холодна.
Хоча з іншого боку це ще схоже не на прям потепління, а на просто зміну в сезонах. Типу січень лютий березень - це зараз «зима». І час плине швидко. Таке враження що є збоі в обертанні землі навколо сонця.
А весна довга, холодна.