Научительница• 11 августа в 00:54
Только не смейтесь, что это было?
Разбирала вещи в старом бабушкином доме, что выставить на продажу, и как взяла их со шкафа нести в мусорный пакет , что то громко залаяло с полминуты. В доме собак нет, и выбежала на улицу, тоже не было ни единной
Гуру троллинга• 11 августа в 02:17
Чого боятися? Це ж будинок бабусі рідної. Передивіться кармани, можливо, там щось цінне, що потрібно залишити.
Моя мама завжди складає цінне в кармани одягу.
Але швидше за все собака була на вулиці.
Невидимка Майя• 11 августа в 03:55
Я так дачу винаймала. Старий господар помер, залишилась частина його речей. Нові не заперечували, якщо я лад буду наводити. А там і купа газет була і якісь книжки вже розірвані. Вирішила спалити . Поки йшла до вогнища так ногу підвернула, що все літо шкутильгала. Нічого не палила, все поскладала і переклала на горище. Потім жила там не один рік, хазяїн більш не робив капостей)
Тишком_нишком• 11 августа в 06:51
Ответ дляНаучительница
Не было собаки, обсмотрела все, и видео с камер глянула, ни одной
Класний у вашої бабусі будинок, з камерами відеоспостереження
Басноплетка• 11 августа в 07:25
автор, вы в курсе, что лай собак слышно до километра? порталы бляха муха
Мишка-шалунишка• 11 августа в 08:04
Ответ дляПенек Возмездия
Моя бабця розповідала, що будучи підлітком, зібрались вони сім´єю на ярмарок у більше село. І треба було їхати полем на возі і виїжджати десь о третій ночі, щоб встигти до початку.
Їдуть вони , і тут коні почали хвилюватись і ладні були б кинутись в сторони. Дивляться, а на величезній швидкості з музикою і співом несеться багата бричка з гнідими кіньми. Несеться прямо на них, хоча поле, є де розминутись. Вони подумали, що смерть їм, зіб´ють і розтопчуть. Тому пригнулись від страху. А ця бричка пронеслась через них і помчала собі. Вони навіть якогось вітерця не відчули. Бачили це всі. Звичайно, що повернули додому. Бабуся казала, що схоже наче світи схреснулись у ці миті.
Ми кажемо, що ніби інший портал відкрився.
Ух, жуть, але прикольно… Дає надію, що наш світ – це все ще не все
Баба_Воля• 11 августа в 08:07
Ответ дляНаучительница
Я сразу думала собака, но бляха, выбежала на улицу-нету, и в доме нету. Звук как рядом в комнате был
ну ясное дело - привидение! бабушка не считает свои вещи хламом и запрещает все вывозить на валку!
Баба_Воля• 11 августа в 08:08
Ответ дляНаучительница
Бабушка умерла давно
ну бабушка умерла, а привидение то живет в доме)
Пенек Возмездия• 11 августа в 08:13
Ответ дляМишка-шалунишка
Точно не все, і далеко не все.
Але щоб трохи посміятись, розкажу, ще , як раніше на базар ходили зі слів бабці.
Пішла одна жінка продавати якісь свої речі, щоб прожити. Тим же полем навпростець. Але була зима і сильний мороз, тому була в кожусі. Іде теж досвіту. І тут зграя вовків до неї. Вона злякалась, але бігти не можна, бо точно розірвуть. Все , що вона надумала- нагнулась в позу 😉 і закуталась тим кожухом. Вовки , а їх з десяток чи більше, покрутились біля неї, обнюхали старий кожух і , коротше, всі по черзі на нього помочились, задравши лапу 😂.
Зате, жінка жива залишилась)).
Мишка-шалунишка• 11 августа в 08:16
Ответ дляПенек Возмездия
Точно не все, і далеко не все.
Зате, жінка жива залишилась)).
Ахахах) тут містики мало, але смішно 😂
Пенек Возмездия• 11 августа в 08:20
Ответ дляМишка-шалунишка
Ахахах) тут містики мало, але смішно 😂
Так я і пишу, щоб посміятись. Згадалось. Тут без містики, так.
Воно ж оте потім все замерзло і задубіло. Але жінка була точно щаслива)))
ПC. Е ще що розповісти цікавого, але заряда 5%. Тому всім гарного, тихого і смачного ранку 💞
Вимагаю спілкування• 11 августа в 08:40
а від нас ви чого, автор, хочете: щоб ми підтвердили, що ваша бабуся з того світу залаяла собачим голосом, щоб не викидали її лахміття?
Сиреневая цапля• 11 августа в 08:49
Ответ дляНаучительница
богатая у вас бабушка, раз камеры есть
Банка з медом• 11 августа в 09:23
А чого через гавкіт собаки ви і на вулицю побігли, і камери почали передивлятися
Ну щось там на вулиці відбувається банальне і ок
Дуб береза• 11 августа в 10:16
То моль була. Дика. Вона там довго жила, здичавіла без людей, жерла шо хотіла, а тут приперлась людина і давай їдло викидати
Дама_с_коготками• 11 августа в 11:19
У нас на дачі відбуваються дивні аберації звуку. здається, що звук приходить геть з іншого боку. наприклад, гавкає собака у сусідів зліва, а звук приходить справа. це завжди справляє дивне враження, бо ти знаєш, де і у кого що, але звук тебе обманює дуже майстерно)