Ондатрова шуба• 11 августа 2025
Какого цвета шлепки будут смотреться не броско?
Купила черные, очень удобные, как пушинки и аккуратные, хотя этот громоздкий фасон всегда избегала , хочу пока доп скидка еще взять, но такие яркие никогда не носила. Какие из них не сильно будут фонить, я очень бледная, загар меня не берет, да и не загораю я
Результат:
вже голосів:
22 (41.51%)
розовые лучше
12 (22.64%)
голубые лучше
11 (20.75%)
хватит и черных
5 (9.43%)
желтые лучше
3 (5.66%)
ответы
Забрызжу ядом• 11 августа 2025
ЩО??????????? (смайлік з пістолетом у голову). Ви забули вставити фото лінолеуму у вашій квартирі, щоб до нього добирати колір тапок.
Тень льва• 11 августа 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Кому у голову?
Суть в нюансах.
Забрызжу ядом• 11 августа 2025
Ответ дляТень льва
Кому у голову?
Суть в нюансах.
Скоро застрілюсь, і не буду тут відписуватись в темах моди. Вже дешеві тапки не можуть купити.
Забрызжу ядом• 11 августа 2025
Ответ дляТень льва
Одоробло. в живу жах. Хтось не може розпродати і рекламує як тільки фантазії вистачає.
Ондатрова шуба
• 11 августа 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
не берите, в темы не заходите, в чем проблема? столько яда в вас
Забрызжу ядом• 11 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Мене лякають люди що не можуть вибрати дешеві тапки. Як ви президента будете вибирати, якщо своєї думки по пустяку не маєте.
Ондатрова шуба
• 11 августа 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
не ваше дело как я выбираю, цена совсем не имеет значения. Да хоть цена им 1 грн или подарок. Я всегда советуюсь со всеми. А вам, видимо, такое не по карману раз столько текста из-за цены
Забрызжу ядом• 11 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
То у вас ЗАВЖДИ своєї думки нема? Це дуже погана новина.
Мішечок щастя• 11 августа 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Тю, а вам що до того? )) чи не проблема, що комусь хочеться поговорити без нагальної необхідності. Прогортали стрічку, та й усе. Ще нервувати через це
Забрызжу ядом• 12 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
То купіть всі три кольори, чи скільки їх там, і не морочте людям голову.