Мішечок щастя• 11 августа в 18:38

Как изменять богатому взрослому мужику в отношениях, чтобы не спалиться

Никогда не спалится
from Ukraine• 11 августа в 18:38
Меньше троллить.
КараПузовна• 11 августа в 18:38
Мысленно изменять
Сколько_мне_лет?• 11 августа в 18:39
Пиши адрес, навчу
Мрію про космос• 11 августа в 18:40
Він вас скоро й так вишвирне
Бабка-ежика• 11 августа в 18:42
Це той якому 50 і є другий йобар , якому 38?) вітаю, ви вже палитеся)))
Фрикаделька• 11 августа в 18:45
а цель?хотите бедного ху..я
Не против• 11 августа в 18:49
Зачем?
Сунуся в чужі справи• 11 августа в 18:56
Ой, була історія, коли дівчина захотіла крупнішого і твердішого. Тільки він був бідний.
Її основний спонсор дізнався і її викинув, перестав оплачувати їй універ. Хоча спочатку її кохав, поки вона не зраджувала.
Вона тик-мик у гуртожиток, але ж працювати ліньки, то попросилася назад.
Він вже охолов, у тому числі й кохання пройшло. Але ж поставив умову - оплачує знову, живуть разом, зате в ліжкові її не береже. Вона, дурепа, ще подругам нажалілася, чому ж не пробачив повністю, ті у компанії рознесли.
Він дізнався, що вона ще й язиком меле, то вже міг у компанії підійти і пожамкати її то за груди, то за жопку. У неї фігура була зверху пишна, знизу підтягнута, то було, за що взяти.
Зілля до весілля• 11 августа в 19:13
Ответ дляСунуся в чужі справи
Особенно смешно это звучит, с учётом того, что она искала любовника с твёрдым и большим по размеру членом ))). Если бы её спонсор был в постели хорош, она бы и не искала другого . А в постели не бережёт от дядьки с вялым и маленьким - это как про собаку. Наша собака не кусается, но залижет вас до смерти
Сунуся в чужі справи• 11 августа в 19:37
Ответ дляЗілля до весілля
Ну, ясно, що вона хотіла феєричного сексу, а її спонсор був чи невмілим, чи лінивим.
Старим він не був, однокурсник. Тобто йому і їй десь по 19-20 було.
Коханець був першокурсник, 17-18 р.
А після її зради партнер зовсім перестав старатися.
всемВсёИмного• 11 августа в 19:38
Ответ дляКараПузовна
Мысленно изменять
Особенно, если мужик тоже воображаемый, как у автора
Гарнюнька• 11 августа в 21:36
придется стать агентом 007
завести левую симкарту с левым телефоном всегда на беззвучке
не сообщать любовнику о себе вообще ничего - ни имени, ни адреса, даже района проживания.никаких подробностей и деталей.
встречаться на левой хате (кто ее будет оплачивать?)
всегда быть на стреме, не пасут ли, не прослушивают ли, не сдаст ли любовник. выйти вдвоем никуда нельзя. каждый раз придумывать легенду, где была, с кем,что делала, какие доказательства. и еще и не забывать все это и не перепутать. тщательно отмываться от его запаха, парфюма и следов преступления.
я как подумаю - да ну его нах...оно того стоит?...
Стриптизерка• 11 августа в 23:34
Ответ дляГарнюнька
придется стать агентом 007
+ я ще перуку купляла (вірніше, коханець купив мені). І гуляла із ним лише в речах, які чоловік не бачив.
Тобто щоб і знайомі ніде не взнали.
Гарнюнька• 11 августа в 23:38
Ответ дляСтриптизерка
Тобто щоб і знайомі ніде не взнали.
оно того стоило?
как расстались?
Стриптизерка• 11 августа в 23:47
Ответ дляГарнюнька
оно того стоило?
как расстались?
Більш ніж.
Це були надзвичайно яскраві кілька років.
Розлучалися теж яскраво, довелося писати на коханця заяву. Міліція провела із ним бесіду, і його кохання охолонуло.
Але я все одно часто його згадую. Іноді думаю, що так, як він, ніхто мене не любив.