Омлетик• 11 июля в 20:15
Вам було б соромно зізнатися новому хлопцю/чоловіку, що у вас
Декілька років нікого не було. Жодних стосунків.... Мені здається, це відлякає чоловіка, наче ти неліквід, нікому не треба була ці роки, то і йому не треба.
Омлетик
• 11 июля в 20:18
Ответ дляКоролева Сарказма
То не зізнавайтесь. Навіщо це взагалі обговорювати
Ніхто цілеспрямовано не буде це обговорювати, але ж десь колись у розмові стане зрозуміло, щось да випливе
Пишна молодиця• 11 июля в 20:18
Ой, ладно вам, я призналась, что гирсутизм, а что долго никого не было, то обычно мужчинам это нравится
Королева Сарказма• 11 июля в 20:19
Ответ дляОмлетик
В мене було 37 чоловіків. За 16 років ніщо і ніде не виплило. Рощслабтесь
Балаболка• 11 июля в 20:21
Ответ дляОмлетик
Да каким образом
И как это может негативно повлиять на отношения
Кудлата хмаринка• 11 июля в 20:22
а навіщо про говорити??? він що ваш духовник-сповідник що повинні розказувати скліьки куди і коли?
Кудлата хмаринка• 11 июля в 20:23
Ответ дляОмлетик
Яким ином стане відомо??? От реально? ВОлосся на руках виросло?
Уси Пуси• 11 июля в 20:24
Ответ дляКудлата хмаринка
Піся заросла,попа волохата без депіляції
Балаболка• 11 июля в 20:24
Да даже если сказать, что давно никого не было, то чтоооо
Я реально не понимаю проблемы))))
Кудлата хмаринка• 11 июля в 20:24
Ответ дляУси Пуси
Ну нехай павутиння прибере перед сексом :)))
Я вся ваша• 11 июля в 20:25
Ответ дляОмлетик
до того часу, як десь колись, йе чоловік вже складе про вас своє враження
Уси Пуси• 11 июля в 20:26
Ответ дляКудлата хмаринка
Секс вже був,хлопцю ок,сподобалося продиратися крізь райські кущі
Я вся ваша• 11 июля в 20:26
Ответ дляУси Пуси
А ви вмієте сексом займатися,чи просто лежите унилою тушкою?
а ви ВМІЄТЕ?))) довго начались?))
Уси Пуси• 11 июля в 20:27
Ответ дляЯ вся ваша
а ви ВМІЄТЕ?))) довго начались?))
Не знаю,Чи вмію,але ще навчаюся..
НаБалКоніХодять• 11 июля в 20:29
Стыд, наверное, если признать, что ты проститутка. Или, используешь кого-либо, ради наживы (наслышано).
Балаболка• 11 июля в 20:31
Ответ дляМедсестричка
Автор, намного хуже создаваться, что есть муж...
Если есть муж, то зачем любовь на стороне?)
Мозговая пилочка• 11 июля в 20:35
Ответ дляБалаболка
ха, муж есть с одной стороны, с другой стороны - любовь. Это сложно объяснить
Кіма кепка• 11 июля в 20:35
Ответ дляОмлетик
Ну автор, вам наче 15, звісно про таке ніколи не говорять чоловіку, як і про те, скільки партнерів у вас було. Мовчіть і слухайте його, він вам багато чого розповість про себе. Жінка має залишатись загадкою.
Балаболка• 11 июля в 20:36
Ответ дляМозговая пилочка
Действительно) у меня любовь к мужу и с мужем))) хотя далеко не святая, но нафига такая жизнь, когда нужно ещё что-то искать на стороне
Я без обсуждения 😌
культУра• 11 июля в 20:43
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну у вас и память!
Омлетик
• 11 июля в 21:00
Ответ дляКіма кепка
Думаю, що навіть по моїй поведінці та й в усьому буде видно, що я вже як нуляча, бо я вже забула, як спілкуватися з чоловіками і з якого боку до них підійти (це не буквально). Ну не кажіть,що недосвідчених не видно. А коли було трохи більше, ніж 15 то так, я тоді вислухала знатно, що я недосвідчена і не вмію нічого.
Тирамісу на терасі• 11 июля в 21:30
Ответ дляОмлетик
Оце у вас тараканчики завелись😂 будьте просто собою
1. Не обговорюйте околосекуальні теми хто, де і скільки, викличе лишні запитання, ревнощі, підозри, порівняння
2. Не старайтеся сподобатись і робити мінети піруєти😆 тільки те, що самій у кайф
3. Не лягайте швидко у ліжко аж поки у нього пар з ушей не буде йти і стоятиме на вас навіть у темряві😉
Кіма кепка• 11 июля в 22:06
Ответ дляОмлетик
Що ж ви так ускладнюєте все? Це ж як велосипед, раз навчивмся-на все життя. Посміхайтесь, фліртуйте, доторкніться ніби випадкова. Мегкнітб вініщкаОх, мені б ваші проблеми! Але про простой мовчіть! То тільки ваший біль.
Скорая помощь• 12 июля в 09:02
Тобто займатися собою, а не стрибати із стосунків в стосунки - то у вашому розумінні бути неліквідом?
Омлетик
• 12 июля в 09:38
Ответ дляСкорая помощь
На жаль, суспільство вважає саме так. Особливо невиховані знайомі ще й питають, а чому одна, що не так, характер? Тобто якщо ти одна, то обов´язково у тобі має бути якийсь дефект. Те, що ти не зустріла людину, з якою хочеш розділити свій час, навіть не розглядається.