СпайдерВумен• 12 августа 2025
Слабость сильная
С самого утра слабость сильная в теле и сонливость, состояние заторможенное, сплю достаточно, анализы в норме. Весь день такое, сложно делать обычные дела, к вечеру чуть лучше. Что это может быть?
Peppermint Winter• 12 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
А ви вилікувались? Я пила ад, потім все знову повернулось ще гірше як зараз, раніше хоч сил більше було
Я теж пила і знову все повернулося((( це маю на все життя
СпайдерВумен
• 12 августа 2025
Ответ дляНе служанка
Что именно проверяли?
Щитовидка, гормоны, витамины, экг, мрт, ферритин, гемоглобин, витамин д
СпайдерВумен
• 12 августа 2025
Ответ дляPeppermint Winter
А як жити? Я не можу нічого нормально робити( Чи можна приймати антидепресанти все життя? Чи це може вплинути на здоров’я погано?
СпайдерВумен
• 12 августа 2025
Ответ дляPeppermint Winter
Я зараз знову заходжу на них по декілька разів, але кидаю через страхи
Peppermint Winter• 12 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Таке саме 😭😭😭
Даю справку• 12 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Так их нельзя вот так кидать!
Вот и причина
Поліцейський патруль• 12 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Рецидиви були на фоні стресів. Періодично на ад, четвертий рік
Peppermint Winter• 12 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
можна звісно не вплине
Peppermint Winter• 12 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
а на какие заходите?
СпайдерВумен
• 12 августа 2025
Ответ дляPeppermint Winter
а на какие заходите?
Есциталопрам, я пила їх 2 рази вже раніше, але страшно що не подіє чи треба буде все життя приймати
СпайдерВумен
• 12 августа 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
А їх дія з часом не стає меншою?
СпайдерВумен
• 12 августа 2025
Ответ дляДаю справку
Так их нельзя вот так кидать!
Вот и причина
А если так делать, может потом не подействовать? Или если я когда то их пила 2 года с перерывами? Я хочу пробовать снова и не бросать
Поліцейський патруль• 12 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
А їх дія з часом не стає меншою?
Дія антидепресантів? Так, або збільшується доза, або замінюється. Я вже четвертий п´ю
Поліцейський патруль• 12 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
На них треба заходити повільно і так само кидати, у вас був синдром відміни, стає гірше, так не можна
Поліцейський патруль• 12 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Про все життя пити - я сама не знаю можна, чи ні. Психіатр в державній психіатричній сказав не можна пити все життя, треба робити перерви. Але у мене з´явилась інша проблема - страшні мігрені, вони в мене з дитинства, але зараз голова стала боліти щодня. Тому невролог виписав мені АД, як профілактика мігрені, на все життя
СпайдерВумен
• 12 августа 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Це у всіх так?
Поліцейський патруль• 12 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Це у всіх так?
Ні, не у всіх, це якщо перестають діяти
Пані з калабані• 12 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
да, я гипотоник, но в целом я с низким давлением всегда хорошо себя чухала, и спортом там знаималась и уборкой, и с детьми в походы, на саомкатах.
а с субботы - не пойму, еле хожу.
а на левый бок лягу - так у меня какая то ненормальная тахикардия начинается.
а с субботы - не пойму, еле хожу.
никакого кофе. только черный чай с сахаром
ЧупакабраЗеБест• 12 августа 2025
Ответ дляПані з калабані
а чо?
Котики-муркотики• 12 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Краще все життя пити, ніж відчувати постійну слабкість...
СпайдерВумен
• 12 августа 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Згодна, спробую пити 1 місяць, сподіваюсь буде результат