Дама с заначкой• 12 августа в 16:22

Виїзд хлопців 18-22 роки. Що думаєте?

Зеленський доручив уряду спростити перетин державного кордону для молодих українців: підвищити межу із 18 до 22 років.
So_so• 12 августа в 16:23
Думаю, что это публичный жест. Авторитетные специалисты ему ответят, что это невозможно в сложившихся условиях и бла-бла.
Бабка-байкерша• 12 августа в 16:23
Думаю, що в цьому прихована якась нова халепа. Пізніше дізнаємося
Лукава_Кiшка• 12 августа в 16:27
Це було б дуже добре
Бубль Гум)• 12 августа в 16:28
так ваш не выехал еще что ли?))))
Ні за холодну воду• 12 августа в 16:29
видела только что его выступление, не верю, что дойдет до дела.
Сегодня сержусь• 12 августа в 16:29
Хто йому повірить?
Після вересня 2022 …
Удальонка• 12 августа в 16:29
Ви ще вірите йому?
Бубль Гум)• 12 августа в 16:29
Ответ дляУдальонка
Ви ще вірите йому?
Пацаааааааан• 12 августа в 16:30
сбегут
Удальонка• 12 августа в 16:30
Ответ дляСегодня сержусь
Хто йому повірить?
Після вересня 2022 …
Такі, як автор, які плутають доручення з фактом
Бабця в мештах• 12 августа в 16:31
Чергова популістська заява. Намагаються зупинити масовий виїзд хлопців до 18 років будь-яким способом, подарувати всім надію, що різко бігти не треба, можна почекати, у підсумку нічого не буде, а ще і змістити увагу з проблем на фронті. Абсолютно не здивуюсь, що потім знову заборонять, як це було зі студентами чи дозволять тільки студентам іноземних ВНЗ.
Зеленій недовладі вірити неможна. Якщо є можливість, бажання та інше. Дітей треба вивозити з України. Їх життя повинно бути пріоритетом для батьків.
Ласкове телятко• 12 августа в 16:31
А шо не выпускают если пареньку 24 года?
Удальонка• 12 августа в 16:33
Ответ дляЛаскове телятко
Випускають кварталівців 95, яким скоро полтішок
So_so• 12 августа в 16:33
Ответ дляЛукава_Кiшка
Це було б дуже добре
Если, очень теоретически, и выйдя за границы разумного, представить, что это правда, это очень плохо, Вы же не думаете, что он внезапно, из чисто добросердечности, захотел, чтобы потенциал (а это таки и есть) вооруженных сил выехал из Украины (а понесутся семьями, сотни тысяч выедут)?
Если он действительно хочет выпустить молодых мужчин, то только потому что ожидает, что в этом будет больше смысла чем если они останутся.
Это оправдано только в одном самом тяжёлом случае.
Дівчина Бобула• 12 августа в 16:34
Ответ дляБабця в мештах
100% у нас всі знайомі вже хочуть вивозити до 17 бо хто зна шо буде. А так классеа замануха сидіть до 22 а тоді хап і в буса
Оце потужно• 12 августа в 16:34
Тех, кому сейчас до 22, и так повывезли. Им не было еще 18.
А трындят вот это все, чтоб мамы не спешили пацанов вывозить. Уже и так из 10 - 3 осталось в классах.
Но обыватели, которых это не касается, будут думать, что уже выезд до 22. Ну, как студенты свободно ездят)))
Ждушечка• 12 августа в 16:35
Думаю, что скоро выборы)
Бабця в мештах• 12 августа в 16:36
Ответ дляДівчина Бобула
Так і є, це замануха.
Ждушечка• 12 августа в 16:37
Ответ дляОце потужно
В школе моего ребенка нет 10 и 11 классов. Это небольшая частная школа
Вподобайден• 12 августа в 16:38
Пусть всех выпускают мерзавцы, а не в мясорубку суют в противовес конституции!
забиякина• 12 августа в 16:38
Всі хто хотів за три роки війни вже вивезли своїх маленьких бубочок, а хто не вивозив, то в більшості і не вивезе. Але це дасть можливість дітям яких з 17 років вивезли провідувати рідних в Україні.
Сегодня сержусь• 12 августа в 16:40
Ответ длязабиякина
Не знаю, який ідіот на таке поведеться)
Стервочка• 12 августа в 16:40
в этом хотя бы есть логика - тот кто тут отучился с большей вероятностью тут и останется работать
а тот кто проучился зарубежом - там и будет оседать
хотя все равно не примут
просто разговоры
Байрактара• 12 августа в 16:40
Ответ длязабиякина
Правильно что вывезли, и дальше вывозят
Родная бубочка важнее чем миллионы зелёной шоблы
забиякина• 12 августа в 16:41
Ответ дляСегодня сержусь
Не знаю, який ідіот на таке поведеться)
Думаєте будуть запускати, а потім лавочку різко прикриють?
Бабка-байкерша• 12 августа в 16:41
Ответ дляБабця в мештах
Це точно шо вірити не можна. Це може бути або замануха, або відверта брехня, гра на публіку.
Памятаю його чесні очі, коли він розповідав про шашликі в травні. Дивилася прямо в той день, по телевізору, той його виступ. І хоча, відчувала, здогадувалася, що війна таки почнеться, я повірила(((( А скільки життів спасити можна було б?
Гарантую неперелевки• 12 августа в 16:41
Це неймовірно і пречудово ❤️❤️❤️
Сегодня сержусь• 12 августа в 16:42
Ответ длязабиякина
Ну вже ж було так
Зі студентами які навчалися за кордоном
забиякина• 12 августа в 16:42
Просто є молоді хлопці, які вже три роки не були в Україні, не бачили рідних . Вони перестають ідентифікувати себе українцями.
Вподобайден• 12 августа в 16:42
Люди не хотят умирать и терять своих отцов, братьев и сыновей. Пора прекращать этот кровавый цирк!