Тундиринда• 12 августа в 17:02
Дочці 14 і не знає ким хоче бути
Живемо в селі, школа тільки до 9 класу. Тобто у нас тільки ще один рік навчальний попереду. Але задаємося питанням - що далі? Конкретного бажання вона не має, сама не знає куди далі. Одне знаємо - що в 10 не хоче, хоче йти купить вчитись. Ми їй пропонуємо медицину ( стоматологія), це наше бачення. Дочка не горить цим. Як визначитися? В кого таке було?
Зараз вона сама собі заробляє в інтернеті, має свої групи в телеграм ( на рекламі, токени і все інше). Я пропонувала щось також в цих напрямках ( так як сама працюю фрілансером). Лишається рік, а голова обертом вже.
No problems• 12 августа в 17:41
Ответ дляЗалатавая
Ну не знаю - в селе осеменять коров например, в городе - кастрировать и усыплять. Вы смогли бы?
А еще лечить, заботиться, принимать роды.
Залатавая• 12 августа в 17:42
Ответ дляNo problems
Да, это тоже, но без усыплений и стерилизаций и осеменений никак
No problems• 12 августа в 17:43
Ответ дляЗалатавая
и что?
Хотя в нашей стране я бы ребенка не хотела учить на ветеринара, у нас с ними беда. Да и с врачами.
Залатавая• 12 августа в 17:44
Ответ дляNo problems
и что?
А то, что не каждый сможет убить
No problems• 12 августа в 17:44
Ответ дляЗалатавая
А то, что не каждый сможет убить
Надеюсь вы в частной жизни не такая драма квин.
Балаболка• 12 августа в 18:00
Дитині 14 років, ясно, що не знає. А стосовно стоматології та й взагалі медицини - я прибічник того, що туди треба йти виключно за покликанням, тільки тоді стаєш гарним фахівцем.
Балаболка• 12 августа в 18:01
Ответ длябибизяна
Да вы что? Я вот стоматолог и не знала. А с каких пор в медвуз начали брать после 9 класса?
Я думаю, що автор має на увазі якийсь мед.коледж, а звідти в мед.університет.
Біле пальто• 12 августа в 18:05
Ответ дляSo_so
А сейчас она участвует в каких-то интересных проектах, учит язык, вообще готовится себя презентовать?
Вона здала пробний НМТ з англійської на 174 бали, рівень В2 у неї. Поки іншої мови не вчить, бо не вибрали країну. Ні в яких проєктах участі не бере, бо тільки тиждень тому вона прийшла до цього напрямку))) тому можливо все ще зміниться
Муркошечка• 12 августа в 18:10
Ответ дляТундиринда
Це не проблема де працювати, головне щоб була хорошим спеціалістом. Буде свій власний кабінет і все що до цього потрібно. Звісно, якщо піде в цьому напрямку.
У вас є кошти купити їй власний кабінет?
Муркошечка• 12 августа в 18:19
Ответ дляТелепузик
крепостное право отменили. перед девочкой весь мир открыт
Это иллюзия. Вы тренингов успешного успеха переслушали.
А автор до сих пор не свозила дочь на профориентацию. Как первый шаг помочь определиться. Какой мир? До ближайшего обл центра прокатиться не хочет
Не пью, не курю• 12 августа в 18:29
Моя дочка до последнего не знала кем быть, поэтому после 9 класса осталась в школе. Изначально мечтала быть дизайнером, потом хореографом. Когда началась полномасштабная война, решила, что нужно что-то прикладное. На НМТ выбрала 4 предмет- английский, т.к. неплохо его знает. После 11 класса решила быть психологом, но на бюджет не проходила, хотя могла воспользоваться грантом 2 уровня. В итоге, на бюджет попала на специальность ’Середня освіта. Англійська мова’.
Дайте вподобайок• 17 августа в 10:07
Ответ дляТундиринда
Ви РЕАЛЬНІ розцінки на це розумієте?
Тундиринда
• 17 августа в 10:09
Ответ дляДайте вподобайок
Ви РЕАЛЬНІ розцінки на це розумієте?
Я що в дитячий садок граю??!
Дайте вподобайок• 17 августа в 10:13
Ответ дляТундиринда
Я що в дитячий садок граю??!
Тоді питання, чого ви живете в селі?
Якщо можете дозволити навчання дитини на стоматолога й відкриття стомат кабінету (а це від 100К$)
Тундиринда
• 17 августа в 10:20
Ответ дляДайте вподобайок
Тоді питання, чого ви живете в селі?
А в селі що? Не люди?! Ви ж не знаєте чим ми займаємося, тим паче в селі. Дякую!
Тундиринда
• 17 августа в 10:21
Ответ дляДайте вподобайок
Тоді питання, чого ви живете в селі?
Чи тільки з міста спеціалісти гарні, з села - ні, ні. Ваша логіка.
Дайте вподобайок• 17 августа в 10:22
Ответ дляТундиринда
При чому спеціалісти?
Якщо ви так хвилюєтесь за дочку й хочете дати їй кращого, то уже б змінили місце проживання.
А так звичайно, у нас у всіх людей в селах (і не тільки в селах) є можливість відкривати стомат кабінети від 100 000$
ТихоЯ• 17 августа в 10:30
Ответ дляТундиринда
Стоматологія це скоріше бажання чоловіка, я більше пропоную переглянути з ІТ, ( сама зараз навчаюсь, самостійно з програмуванням).
А скільки вам з чоловіком років?
Тундиринда
• 17 августа в 10:42
Ответ дляТихоЯ
А скільки вам з чоловіком років?
Мені 35, чоловікові - 40.
Тундиринда
• 17 августа в 10:43
Ответ дляДайте вподобайок
При чому спеціалісти?
Якраз плани відкрити кабінет, допомогти дитині. Якщо звісно вона піде на цю спеціальність.