Гарачий Чокалад• 12 августа 2025
Не можу відмити стару пляшку, виникла ідея чимось її засипати
Підкажіть, що можна туди насипати, може якісь камінчики чи кульки? Пляшку в бабки в сараї знайшла 😂
Гарачий Чокалад
• 12 августа 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ему в компанию нужен зеленый поменьше, пузатенький, ищите в сарае, может еще есть))
А були, тільки в гіршому стані. Наступного разу ще схожу на розкопки )))
Пишу, не читаю• 12 августа 2025
Я б спробувала відмити засобами від нальоту. У мене душова кабіна, коли вселилися в цю квартиру, думала, що не відмию таке. Але купила засіб фрош з малиною, другий з оцтом. Спеціально мила обома з різні частини кабіни, щоб перевірити, який працює. Працюють обидва. Щоправда, я терла жорсткою губкою. А ви можете засипати пісок і налити цей засіб, щоб вийшла каша, і так побультихати. Ще є йоршики з тонкою ручкою, що гнеться, може, знайдете підходящий.
Кудесница_с_пургеном• 12 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Так, тут написали, що схоже на наліт від води. Мені теж воно наче схоже. Вона років 30 в сараї валялась, а як до того використовувалась - не знаю. Певно, прабабця горілку там тримала )
От водки были бы чистые) Скорее всего от воды или что-то такое.. Если налет, то от кислот должен со временем отпасть. Можно еще ершик для бутылок купить.
Надежда наш компас• 12 августа 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Красивая ваза. Не сыпьте ничего цвет уйдёт
В старой посуде такого рода ничего не уйдет,там не краска,а стекло само такого цвета
Лама_мама• 12 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Рідину для посуду залила, бовтала дуже сильно, йоршик не залазить, верніше не дістає до стінок. А рис не поцарапає ще більше скло?
можно таблетку для чистки стиралки. она такое съесть должна. ну и рис, чтоб какой то ’скраб’ был
Надежда наш компас• 12 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
О, дякую, а кипʼяча вода не лусне пляшчину цю? Вона реально стара, ще прабабки
Нет,если не будете горячую вазу ставить в холодную воду,или какую то лужицу с холодной водой
Но для безопасности чуть остудите.
А вообще,если есть доступ,то всю стеклянную посуду такого рода мы чистим так.Кипятим воду,затем добавляем немного ортофосфорной кислоты,и посуда кристально чистая,лучше новой)
Но для безопасности чуть остудите.
Ширли-Мырли• 12 августа 2025
Засипте туди перкарбонат і обережно залийте окропом. Все вимиється до повної прозорості. Тільки обережно лийте, щоб не лопнула
Мастер Класс• 12 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
От известкового налета чем-то забрызгайте. Или средством для удаления нагара. Чем-то да отмоется Кипяток я б не наливала, лопнет 100%.
Сама собі лікар• 12 августа 2025
Звичайний засіб від осаду в чайнику/термосі або Шантеклер. Йоршики є тоненькі для пляшок.
Кили и Манджаро• 12 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Так-так, дуже схоже на наліт саме
Якщо наліт, то його кислоти прибирають. Всипте трохи лтмонки і линіть трохи води, прокрутіть пляшеу, щоб розподілилось по нальоту.
Анонім Перший• 12 августа 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Закажите тому, кто умеет)
Боже збав так портить антикварную вещь
Гарачий Чокалад
• 12 августа 2025
Ответ дляСама собі лікар
В мене є тоненький, але пляшка пузата, він до стінок не дістає
Гарачий Чокалад
• 12 августа 2025
Ответ дляШирли-Мырли
О, в мене якраз є ця штука, мабуть почну з неї, а далі по списку
Сама собі лікар• 12 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Так купіть такий, що гнеться, самий довгий
ЗновЗдоров• 12 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
Боже збав так портить антикварную вещь
смотря как и что рисовать) на китайских вазах 2000 лет назад тоже рисовали, и никто не говорит, что они этим испорчены))
Не цілуюсь з бодуна• 12 августа 2025
спочатку мила посудомийкою. Потім суміш риса, порошку для посуду, соди і щось ще що шкрябає. трошки води і трусила це все
Не цілуюсь з бодуна• 12 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
І у мене така ж є.. купила зі старим будинком
Деліка Преціоза• 12 августа 2025
Якщо насипати камінчики для акваріумного декору чи великі різнокольорові яскраві намистини , буде гарно виглядати.
Кудесница_с_пургеном• 12 августа 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Если таки не отскребете, и решите наполнять чем-то. Начните с белого песка.. Мне почему-то кажется будет красиво) Или что-то подобное. есть черный тоже. Есть мелкие гранитные камушки- крошка и т.д. В любом случае, его просто вытрусить в случае чего, это камни и стеклянные камни уже сложно.
Я инженер, меряю от 1• 13 августа 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Ппц это и коню понятно что стекло такого цвета. Но насыщенным его делают прощрачность воздуха и две видимых стенки.
Надежда наш компас• 13 августа 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так какой тогда ’цвет уйдет’,и куда?
Всё останется на месте.