Самоучка• 12 августа в 18:56

Голод в секторі Газа

В шоці з того, що відбувається в Газі зараз, масовий голод, третина населення не їла вже кілька днів, діти як скелети помирають прямо на руках у батьків. І все це створене штучно, через блокаду. Я жодним чином не виправдовую Газу з нападом 7 жовтня, але те, що відбувається там зараз - це треш(((

І тепер питання. Україні передбачували голод після війни. Як думаєте, технічно це можливо в нас? Ми межуємо з багатьма країнами, хтось да буде нам експортувати. І родючі землі, можна щось виростити для себе і на продаж.

В кого які є думки щодо цього?
Коварная Зая• 12 августа в 18:57
Не поняла, мы что тоже на камнях живём? И да, мы будем экспортировать)
Біток чи ефір?• 12 августа в 18:57
не нагнетайте, сектор газа и эти дикари не сдохнут, это раз, и получают ответный огонь это два
Пирожкиня• 12 августа в 18:57
Не знаю где этот сектор, по фиг, тут бы самим выжить в Украине.
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 августа в 18:58
Ееее почекайте
В мене на 6 сотках урожаю нема куди складати. Який в біса голод ?
Мастер Пис• 12 августа в 18:59
может быть голод в другом контексте - что многие станут позволять себе купить меньше еды, экономить сильнее, есть хуже и тд.
еда сама по себе будет
автор Самоучка • 12 августа в 18:59
Ответ дляБіток чи ефір?
Так, дикарі, але діти не винні і не мають помирати від голоду.
Згадайте наш Голодомор 33-ті роки, там таке саме, хіба це норм?
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 августа в 18:59
Ответ дляМастер Пис
еда сама по себе будет
По цінах так, вірю
Що не всі зможуть купити необхідні продукти.
Бабка-ежика• 12 августа в 19:00
они столько фейков снимали, вы уверены что там голод?
Біток чи ефір?• 12 августа в 19:00
Ответ дляСамоучка
эти их дети, как и дети рашистов за 10 лет выросли и стреляют в нас, так что...
Крайня невістка• 12 августа в 19:01
Ответ дляПирожкиня
Виражаем занепокоєння
4есотка• 12 августа в 19:01
Так почему они не восстанут против своей власти и не свергнут их? Жили бы нормально, если бы не нападали
К рашистам вы так же относитесь? Бедные-несчастные, санкции…?
Дуболом• 12 августа в 19:02
Чужих дітей не буває. Згодна з автором.

Ви хоч інколи включайте свої мізки, а не мізки пропаганди.
Біток чи ефір?• 12 августа в 19:02
Ответ для4есотка
ага, там типа тоже ’дети’...пока эти ’дети’ аллах акбар где-то не сделают
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 августа в 19:03
Ответ дляБіток чи ефір?
Цим дітям пропонували життя, освіту і забезпечення
Але, їх лідери вирішили по іншому
So_so• 12 августа в 19:03
Я думаю это трагедия. И мир просто обеспокоен и то, не везде.
Біток чи ефір?• 12 августа в 19:03
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Але, їх лідери вирішили по іншому
ну вот и все, выбор сделан
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 августа в 19:04
Ответ дляБіток чи ефір?
ну вот и все, выбор сделан
Так, вибір зробили за них
Тут надолго• 12 августа в 19:04
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ееее почекайте
Мародеры прийдут и сложат
Біток чи ефір?• 12 августа в 19:04
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так, вибір зробили за них
это террористы, тараканы
Antiprom• 12 августа в 19:04
Ответ дляБіток чи ефір?
декілька місячні немовлята з Гази реально заслужили таку смерть.. слів немає
4есотка• 12 августа в 19:04
Ответ дляБіток чи ефір?
Те, кто напал, избивал и убивал тоже когда-то детьми были
Коли мовчу- приємна жінка• 12 августа в 19:05
Ответ дляСамоучка
100%
Тоскующая• 12 августа в 19:06
Про голод в газі - нахабний фейк, там і близько його нема. Всі фотки постановочні. В Україні голод можливий, якщо нас захватять кацапи.
ЧупакабраЗеБест• 12 августа в 19:06
Ответ дляПирожкиня
всмысле не знаете про сектор газа?
’Солнышко лучистое улыбнулось веселооооо
потому что с корееешем мы запели песенку’
Умничка-помощничка• 12 августа в 19:07
Для меня лично ситуация в Газе, это боль. Мне страшно, что мир закрывает на это глаза и даже одобряет. Это значит, что теперь любую страну можно заморить голодом под молчаливое одобрение мировой общественности(((
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 августа в 19:07
Ответ дляТут надолго
Мародеры прийдут и сложат
Ми вже окупацію пережили
Вміємо стріляти. Далеко на зайдуть
Сусіди теж вміють
автор Самоучка • 12 августа в 19:07
Так ці діти, які виживуть і будуть це все бачити, виростуть ще більш нещасні, жорстокі і будуть ще більше ненавидіти всіх навколо. Що спричинить ще більше воєн і жорстокості.
Тоді треба всіх відразу вбити, щоб жодного не залишилось і такого народу не існувало, але чи це нормально? Чи це гуманно?
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 августа в 19:08
Ответ дляСамоучка
Раніше так і робили
автор Самоучка • 12 августа в 19:10
Ответ дляТоскующая
Це не фейк
ПоЗиТиВнАя• 12 августа в 19:10
Ответ дляУмничка-помощничка
а газа это какая страна? и туда ежедневно ездят и израильтяне и хамас с помощью