Страхованная• Изменено 27 июля в 08:04

Дуже хреново на душі

Мені так паскудно, як зараз, не було ніколи😢 Ця грьобана війна, закриті кордони для чоловіка, постійні стреси і тривога. А тут ще й старша донька три дні назад добила повністю. Пообідали сімʼєю і вона каже - ти вже поїла і готова сприймати інформацію, я тобі скажу, що в неділю я переїзжаю до Максима з речами назавжди. Їм по 20 років, обоє навчаються в одному з найкращих вузів України і працюють, вона не за спеціальністю. Але, навчанням це назвати не можна, так, просто витягують, не користуються можливістю отримати знання. Вона залюблена дитина, для якої робили все найкраще, жили нею і для неї, роблю висновки, що тут перебільшили. Ви почитаєте і скажете, що я придираюсь, але є одне але. З тих пір, як вони почали зустрічатися, донька з домашньої лагідної дитини, перетворилася у холодну і закриту від всієї сімʼї, стала чужою в усіх сенсах. Колись, я випадково почула їхню розмову по фейстайму, як вона йому розказувала, що я кажу, що повинен бути «конфетно-букетний період», якась романтика, а не відразу секс і жити разом. На що він їй сказав, що потрібно мене відлучати від сіськи. За цей час посварилась з усіма подругами (реально з усіма, не має жодної, підозрюю, що з його плавної подачі). У ньому є щось, що відштовхує і мене турбує, але конкретно поганого не можу сказати, помічала не раз дрібну брехню з його боку, яку він ніс задля того, щоб показатись хорошим і крутим тобто прикрашав себе. Це була настільки брехлива брехня, що неможливо в це повірити, але дочка сліпа і глуха. Вона повністю зациклені на ньому і на його сімʼї. Я вже три доби майже не сплю, очі не просихають від сліз. Мене більше турбує не те, що вона вирішила жити з ним, а те, як вона це мені при піднесла, те, що через нього вона віддалилася і стала чужою, вибудувала кордони і їй родина не потрібна. Чесно, жити не хочеться, всередині пустота. Вже навіть є суїцидні думки…
Ушла и Пришла• 27 июля в 08:05
Все отдаляются от родителей, когда находят себе пару
Гола з конопель• 27 июля в 08:05
Ага, назавжди, не дочекаэтесь 🤣 Прибежіть назад через місяць
ПрипоРошенная• 27 июля в 08:06
Вы сильно, прямо очень сильно живете жизнью дочки. Отцепитетесь от нее, дайте ей совершить свои ошибки, полюбить, разлюбить, они все равно расстанутся. Вы ноете, как будто это раз и на всю жизнь. Он ее предаст, и она вернется к вам, если будет чувствовать от вас поддержку и любовь, а не долбодятельство сутками, вы ей уже мозг продолбили с вашим нытьем, завываниями и неспаниями, это чувствуется через экран
Хи хи, ну ну• 27 июля в 08:07
Мама знает как лучше! Мама прожила свою жизнь, проживет и твою!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 июля в 08:09
от слез морщины
Манкоголік• 27 июля в 08:09
Она не ребенок.Дайте ей дышать своим воздухом.Совершать свои ошибки.Вы ее додушили так, что ей лучше с дураком каким-то, но чтоб от вас сбежать.
Федорино Горе• 27 июля в 08:10
Сепарація, ні, не чули? Кожний робить свої помилки і ви нічого з цим не зробите
Херсон це Україна• 27 июля в 08:11
**Вже навіть є суїцидні думки…**

Вас дійсно варто розділити.
Вона хай набиває свої шишки дорослого життя.
А ви навчіться жити своїм окремим життям.
І займіться своїм психологічним здоров´ям.
Кіна не буде• 27 июля в 08:16
Хай живе щасливо і буде їм добре.Не вийде-повернеться додому,або піде собі окремо.
Наташа_32• 27 июля в 08:18
Ви здуріли, чи що?! Які думки ще можуть бути! Вона повнолітня. Ви їй натякніть, що секс, кохання то все плинне, а батькі одні й назавжди. Чи вона просто не цінує всього того, що було для неї зроблено!??
Майская киска• 27 июля в 08:18
Ответ дляКіна не буде
Головне щоб без дитини
Я натуралка• 27 июля в 08:20
Мне тоже тяжело. Но в 16 отправила на время за кордон учиться. Он учиться жить сам. Переживаю, не то слово. Но это его жизнь и я когда закончусь
Майская киска• 27 июля в 08:21
Він просто уміло нею маніпулює. Вона зрозуміє це пізніше.
1. Чи нема нв ній якогось майна? Як є , то такі кохані заставляють продати щоб купити авто.зробити ремонт.поїхати відпочити. І т.д. вона потрапила під вплив.
Столічна штучка• 27 июля в 08:22
Да отлепится от родителей своих и прилепится к паре своей, не слышали, учите матчасть и скажите спасибо тому максиму, пирогов ему напеките, с зятем надо дружить, он вам дочь формирует во взрослую личность, страшно когда возле мамки сидят всю жизнь, ото трагедия. Все хорошо у вас
Кіна не буде• 27 июля в 08:23
Ответ дляЯ натуралка
То і я відправила в 16 вчитися.Але тут зовсім інша ситуація,маму розумію,погано як поламає по дурі собі життя.А здобувають освіту,працюють,досягають-це супер,так і має бути і на все своя пора.
Блакитна устриця• 27 июля в 08:23
Пусть поживут вместе. Потом вернется к Вам.
Наташа_32• 27 июля в 08:23
Є реальна небезпека, що через рік з цієї домашної дівчини виросте соціальний монстр. Він прикладе для цього невеликих зусиль, адже вона Вам обпещена й не знає свого роду вуличного життя. А в таких обставинах все по іншому. Вона все зрозуміє потім, коли він з неї почне плести вірьовки та перетворить у домогосподарку на побігеньках.
Наташа_32• 27 июля в 08:27
Ответ дляГола з конопель
Не через місяць, через тиждень. Й подруги стануть як рідні сестри, хто ’за’?!
Вишиванка• 27 июля в 08:28
Зараз ви робите все, щоб дівчині не було зворотного шляху.
Лишіть концерти чоловікові.
А дитину спитайте, чим їй допомогти сьогодні. І скажіть, що бажаєте їй щастя. А ще, готові прийняти без питань чи осуду у будь-який момент дня і ночі.
мимАпроходила• 27 июля в 08:29
Ответ дляНаташа_32
Так а як домашній дівчинці ставати незалежною і нести відповідальність за своє життя?
Якщо мама в 16 не відпускала на дискотеку, мама обрала куди іти вчитись, мама забезпечувала.
Зараз мама оберігає від поганого партнера.
Як дівчина стане незалежною якщо і в 20 років за неї вирішують її проблеми?
Наташа_32• 27 июля в 08:32
Ответ длямимАпроходила
Мабуть ця домашня дівчинка в 20 й не дуже хоче бути іншою, якщо з мамою до цього про такі стосунки між ними не поговорила. Але не передбачила, що бац, і ейфорія від першого разу.
успокойте_Меня• 27 июля в 08:33
Наголосіть на контрацепції. І що приймете її назад в будь якому випадку. Підкиньте блог про аб´юзерів. Але зараз вона вас не почує і не зрозуміє. Гормони сильніше. Про нерухомість вже написали. Краще, аби в неї офіційно нічого не було зараз. Бо будете спостерігати, як і це втрачаєте. Але це її досвід.
Теща дочки• 27 июля в 08:35
Не розумію цих «домашніх залюблених». Навіщо ви калічете людей з дитинства? Потім вони відриваються таак. Протупили ви реально в тому, що навчання в людини не в приоритеті. Отримувала, мабуть, все легко. Тобто ніколи не розуміла, що знання та навички це основа самодостатності. Зараз реалізує себе через постіль.
Ви більше нічого не зробите. Відступіть та спостерігайте.
Губи з філером• 27 июля в 08:37
Не вірю
Жена аллигатора• 27 июля в 08:38
Ответ дляПрипоРошенная
Только вернется с детьми и мама помоги
Наташа_32• 27 июля в 08:39
Ответ дляТеща дочки
Відпустити та спостерігати?! Уявляєте, що буде через 6-8 місяців. З таких ’домашніх’ дівчаток стають повії. Треба було її на дачі працювати привчати, город доглядати, до лісу по гриби й ягода ходити, дома прибирати, їсти готувати вчити, батьків поважати.
ПрипоРошенная• 27 июля в 08:39
Ответ дляЖена аллигатора
Только вернется с детьми и мама помоги
И что? Пусть останется без детей, но лишь бы с самой сидела?
автор Страхованная • 27 июля в 08:40
Ответ дляМайская киска
Головне щоб без дитини
Так от цього боюсь найбільше.
Кіна не буде• 27 июля в 08:40
Ответ дляНаташа_32
Так,що було,то було,думали,як краще,а вийшло,як вийшло.Зараз мамі від прочитаного буде геть не добре.А може все ще буде якось не так,а легше.Дай Бог
ПрипоРошенная• 27 июля в 08:41
Ответ дляМанкоголік
Спасибо Вы озвучили мои мысли