Самоучка• 12 августа 2025

Голод в секторі Газа

В шоці з того, що відбувається в Газі зараз, масовий голод, третина населення не їла вже кілька днів, діти як скелети помирають прямо на руках у батьків. І все це створене штучно, через блокаду. Я жодним чином не виправдовую Газу з нападом 7 жовтня, але те, що відбувається там зараз - це треш(((

І тепер питання. Україні передбачували голод після війни. Як думаєте, технічно це можливо в нас? Ми межуємо з багатьма країнами, хтось да буде нам експортувати. І родючі землі, можна щось виростити для себе і на продаж.

В кого які є думки щодо цього?
lus_so• 12 августа 2025
Ответ дляСветка-пипетка
ви на які дані опираєтеся? Ви там живете? Родичі?
На вибачення nyt за використання фотки дитини, яка інвалід з дитинства, а не голодає. На фотку з жирнючою бабою і її худим і кволим чоловіком. На ші-відео роздачі каші (товстоморді баби з каструлями). На бекстейджі зйомок ’голодаючих’ мордастеньких дівчат, яких красиво розставляє фотограф і вони хохочуть. На розсипане борошне, яке ліньки вивозити. А ви з´їздили подивились?
Гликерия-b010• 12 августа 2025
Ответ дляСамоучка
Так ці діти, які виживуть і будуть це все бачити, виростуть ще більш нещасні, жорстокі і будуть ще більше ненавидіти всіх навколо. Що спричинить ще більше воєн і жорстокості.
Тоді треба всіх відразу вбити, щоб жодного не залишилось і такого народу не існувало, але чи це нормально? Чи це гуманно?
Ваші пропозиції?
lus_so• 12 августа 2025
Ответ дляМамаАня
Була колись
І на цій підставі всьому вірите?
Гликерия-b010• 12 августа 2025
Ответ дляСветка-пипетка
ну так росіяни так само думають про українців. Чому не скинуть зеленського і буде мир.
Може, тому, що а нашому випадку агресор -це рашка, а не навпаки?
МамаАня• 12 августа 2025
Ответ дляlus_so
І на цій підставі всьому вірите?
А ви цікавились поглиблено що там відбувається? Є представники червого хреста ,медики польвих госпіталів , які висвітлюють в інтернеті що там відбувається і ці люди іноземці. Ви хоч на одного з них підписані можете показати докази що вся інформація про голод фейкова що там не вмирають кожен день люди? Чи так диванний експерт труха ісраїль?
Еленнн• 12 августа 2025
Ответ дляСветка-пипетка
Родючі землі не допомогли в 1933 році. Що заважає діяти схожими методами, на сучасний лад??
ХЗ шо станеться. можливо ядерний вибух і родючість земля нам не допоможе.
Для імопрту - потрібні гроші, а якщо в країні не буде грошей, валюти? Ви ж знате, де береться валюта? З товарів, що Українв експортує. Якщо буде срака, не буде вирбництва , світла, то не зможемо виробляти продукцію для експорта..
Не знаю чи голод, але важкі часи точно нас чекають.
про імпорт.. тобто,країни,через які він іде.
Як думаєте, з якого такого дива сьогодні українці біігали з прапором ОУН-УПА в Польші.??
Гликерия-b010• 12 августа 2025
Ответ дляСамоучка
Слухайте, я якраз і працюю в гуманітарній місії і наші колеги там так само голодують! Туди неможливо завезти їжу, там блокада! Ви взагалі розумієте що таке блокада??? «Езжайте»… ви такі дивні, там ніхто не може зараз заїхати і виїхати, ні люди, ні вантажі
А яка причина цієї блокади?
Elmyska• 12 августа 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
не нагнетайте, сектор газа и эти дикари не сдохнут, это раз, и получают ответный огонь это два
Т.е вы реально верите что террористы голодают? Больная на всю голову!
Elmyska• 12 августа 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ееее почекайте
В мене на 6 сотках урожаю нема куди складати. Який в біса голод ?
А что у вас на 6 сотках такого растет? Вроде не много
Гликерия-b010• 12 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Так там Израиль в роли раши, при чем тут Газа ? Кто изначально забрал земли у Палестины и продолжает это делать ?
Ізачально це коли?
Еленка14• 12 августа 2025
Ответ дляКрайня невістка
Виражаем занепокоєння
Глибоке занепокоєння
lus_so• 12 августа 2025
Ответ дляМамаАня
Ага, починаємо з того чи я там була, чи бачила на власні очі. І виявляється, що ви там теж не були прям зараз. А тепер, значить, я маю читати щось, що вам подобається, бо ви так вирішили. Червоний хрест - мертвий. Їм пофіг на наших закатованих військовополонених, мовчать як всраті. Чому я маю їм вірити?
Еленка14• 12 августа 2025
Ответ дляНаизнанку
Чат gpt каже, що це не фейк
Чат жпт сам і малював ці фейки
МамаАня• 12 августа 2025
Ответ дляlus_so
Якби я там навіть зараз знаходилась і висвітлювала події онлайн ви б сказали фейки , кукли, неправда. Тому який сенс саме вам мені щось доводити, той в кого відкриті очі і так знає що там коїться.
Еленка14• 12 августа 2025
Ответ дляСветка-пипетка
А ми нападали на наросію, вбивали їх беззбройних під час фестивалю?
lus_so• 12 августа 2025
Ответ дляМамаАня
І акуратно з´їхали на ’якби’. Ви й не збирались щось доводити, бо не можете. Набір страшилок від гнійників з червоного хреста можете не напружуватися сюди тягнути. Я пояснила, чому ці мразі не є довірчим джерелом.
Perfect look• 12 августа 2025
Ответ дляЛеска
Коли ’забирали’ то були безхозні землі і ніякої Палестини.
Истрия прошла мимо вас ?
Во время войны 1967 года Израиль оккупировал территории (сектор Газа и Западный берег реки Иордан), включая Восточный Иерусалим, который впоследствии аннексировал. Война привела ко второму массовому исходу палестинцев, число которых, по подсчетам, составило полмиллиона человек.
HelterSkelter29• 12 августа 2025
Ответ дляСветка-пипетка
У тех,кто работает удаленно деньги всегда будут
МамаАня• 12 августа 2025
Ответ дляlus_so
А чия вам правда не набридла? Є лікар українка яка досі залишається в Газі і висвітлює події ,чи гнійниця? Гній це ті хто вбиває невинних людей а ще більший гній хтот це підтимує!
Леска• 12 августа 2025
Ответ дляЕленнн
Так отож.
NYC• 12 августа 2025
Автор, вы волшебная?!?!?
Какой нахрен голод? При голоде высыпают муку?!?
Вы можете ввести в инстаграме #газапицца, газабейкери и прочее и увидите голод.

Или вот нашла доя вас блогера
https://maushken.com/?fbclid=PAQ0xDSwMIdyZleHRuA2F...