Засомневаю• 12 августа 2025
Нагатовила.
Я сёдня в ударе!
А вы шо?
Полуничка• 12 августа 2025
Вмію заміряти найкраще• 12 августа 2025
А на втором фото справа это что? Трубочки тоже готовили сами?
Аноним_1858• 12 августа 2025
Трубочку хочу со сгущенкой. Такую вкусную покупала на столичке в выходной, взяла одну на пробу, съела в машине и пожалела, что десяток не взяла)
Марс атакует• 12 августа 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Я не фанат готовки, тому болоньєзе та спагетті, салат. Все
Знать бы, что такое болоньезе )
Крем для арбуза• 12 августа 2025
Ответ дляМарс атакует
Знать бы, что такое болоньезе )
Макарони з підливою)
Бідося• 12 августа 2025
Я сьогодні на роботі готую..а вчора піца була, телятину тушкувала до гречки- овочі за смаком оберуть. Прийду з роботи насмажу люля і загорну їх в лаваш з овочами та соусом йогуртовим .
Карма хамелеона• 12 августа 2025
Ответ дляМарс атакует
Знать бы, что такое болоньезе )
Соус из мясного фарша и томатного соуса, плюс специи
Марс атакует• 12 августа 2025
Ответ дляКарма хамелеона
А, понятно. Я называю такое по- флотски
No problems• 12 августа 2025
Я сьогодні по тісту.
Вареники з картоплею.
Курячий бульон з домашньою локшиною, пиріжки з яблуками.
Ну і кавун і дачні овочі-фрукти на вибір.
Вареники з картоплею.
Куратор дебошей• 12 августа 2025
Ответ дляМарс атакует
Знать бы, что такое болоньезе )
О, дуже простий італійський мʼясний соус. Пасеруєте дрібненько нарізані цибулю, моркву, стебло селери та часник. В моєму варіанті їх подрібнює блендер. Потім обсмажуєте фаш. Спеції за смаком в мене сушені базилік та орегано. Трохи червоного вина і через пару хвилин додаєте декілька помідорів без шкурки, подрібнених. В мене в тому ж самому блендері. Накриваєте кришкою та 40 хв на повільному вогні. Потім доливаєте трохи молока та ще 10 хв під кришкою
Марс атакует• 12 августа 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Супер. Але і вино, і молоко. Це смачно ?
Латвийские_Номера• 12 августа 2025
Ответ дляАноним_1858
А вот если бы взяли десяток, то оказались бы невкусными)
Аноним_1858• 12 августа 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Сто процентов) я потому и взяла одну. А она хрустящая, не мягкая как обычно бывает, и крем нежный внутри, ириска в чем-то взбитая, со сливочным маслом скорее всего, ну очень удачная
Штора с кисточкой• 12 августа 2025
Ответ дляNo problems
Я сьогодні по тісту.
Вареники з картоплею.
такі класні варенички))))
Грамотний хвіст• 12 августа 2025
Нє нє нє. Салату нарубала, бутерброд і не хочу більше на кухню іти
Позаземний розум• 12 августа 2025
Сьогодні всі в ударі, хтось вечерю готує, хтось консервує 😂