маска Ілона• 12 августа в 19:33

Спитай у порадниць і зроби навпаки

Це реальна порада з особистого досвіду всім тім, хто в чомусь сумнівається і питає тут порад. Все що мені тут писали про "неможливо", обов´язково не вийде, от побачите що такого не має, навіть не думайте.Все вийшло навпаки і вийшло все чудово і вдало.Так що вірте в себе і шукайте шляхи, ніколи не сумнівайтесь, все вийде!
Топтунша• 12 августа в 19:34
Він освідчився?
Я не Тролль• 12 августа в 19:35
Подтверждаю. У меня это работает на все 100.
То же самое касается советов по одежде, продуктов- хвалят, значит не надо брать. Пишут фу, значит отлично.
Б´ю байдики• 12 августа в 19:35
Ответ дляТоптунша
Він освідчився?
Ага. Посмертно.
Б´ю байдики• 12 августа в 19:36
Мне вообще интересно, кто эти люди, которые на полном серьёзе пытаются тут советоваться?
НашлаПерепискуМужа• 12 августа в 19:37
Значит, хорошие сапоги. Надо брать ©
автор маска Ілона • 12 августа в 19:37
Ответ дляЯ не Тролль
Ага послушай советы и сделай наоборот
Оч@ров@Шк@• 12 августа в 19:37
Ответ дляБ´ю байдики
Может им надо наоборот услышать противоположное мнение чтобы принять решение окончательно)
Слухи-руки не распускаю• 12 августа в 19:38
Ответ дляБ´ю байдики
смотря о чем совет, вот насчет какого-то лекарства и лечения, вполне может, проверено)
Топтунша• 12 августа в 19:38
Ответ длямаска Ілона
Ага послушай советы и сделай наоборот
Все залежить від того, хто радить
Пліснявілий сир• 12 августа в 19:44
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Значит, хорошие сапоги. Надо брать ©
Классный фильм. Надо пересмотреть опять))
Триндичіха Байрактар• 12 августа в 19:44
Ответ дляБ´ю байдики
Многие женщины считают, что их мозг может заменить форум.Ну и результат соотвтественно на лицо...
Inconvenient• 12 августа в 19:47
Якщо це відповіді Мані або інших ботів, злостивих працедавців, то не дивно. Фільтруйте відповіді. До речі, важко давати поради, не знаючи всіх подробиць вашої ситуації, лише на підставі короткої розповіді.
Любви вам!• 12 августа в 19:50
Ответ дляЯ не Тролль
Ой, а я это ещё в фильме Служебный роман поняла.
Ахеджакова: значит, надо брать
Крию матом страшно• 12 августа в 19:51
Порадницям про життя, треба працювати психотерапевтами....
О там будуть слухати лапшу.
Вчора була тема, типу, ми з чоловіком лікуємся....
Любви вам!• 12 августа в 19:51
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Значит, хорошие сапоги. Надо брать ©
Я тоже сразу об.этом подумала
Кумедна• 12 августа в 19:58
Ответ дляЯ не Тролль
Плюсуюсь, я вешу 55 кг, у меня размер одежды s стабильно, иногда xs покупаю….так некоторые посоветовали одеваться и искать одежду в магазинах для полных людей ххл)))) и это на полном серьезе
Виниловая пластинка• 12 августа в 19:59
Ответ дляТоптунша
Він освідчився?
Запитання не мені, але так)))
Мій освідчився, коли порадниця писала, що нічого не вийде, він такий не потрібен ( чи я йому не потрібна), і все в такому дусі.
Люблю пиво• 12 августа в 20:00
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Скорее, что форум заменит мозги
Триндичіха Байрактар• 12 августа в 20:00
Ответ дляЛюблю пиво
Скорее, что форум заменит мозги
А по форумчанкам так не скажешь
автор маска Ілона • 12 августа в 20:05
Ответ дляВиниловая пластинка
Запитання не мені, але так)))
Дуже рада за Вас:)Що вийшло все позитивно А мені тут багато разів писали дурниці про те, що дитина має бути в садочку інакше їй буде важко в школі- повна дурня.
Мішечок щастя• 12 августа в 20:10
Ответ дляЯ не Тролль
’значит хорошие сапоги,надо брать’))
Маю декілька думок• 12 августа в 20:43
Ответ дляБ´ю байдики
так тут якраз зібралися такі безпорадні, що шампунь собі не можуть купити самостійно. і ці люди ще й голосують, от в чьом ужас (с)
Виниловая пластинка• 12 августа в 20:53
Ответ длямаска Ілона
Саме не приємне, що сюди йдеш за порадою ( бувають такі моменти, що хочеш поговорити, але з незнайомою людиною, про щось особисте, про стосунки і ТД. І таке тут радять, що краще все зробити навпаки.