Квітка папороті• 13 августа в 07:39
Кухонний комбайн, що нарізає фрі чи/та кубіками
Згорів Braun K700, уже знятий з виробництва. Кенвуд занадто великий.
Підкажіть, яким користуєтеся, зручно і щоб були різні терки + нарізання картоплі.
Copy-Paste• 13 августа в 08:45
Нарізання картоплі - звичайно окрема насадка, маю MUM 5, її не було в комплектації. До речі, не було і бурякової тертки нормального розміру, дозамовляла.
Пупс• 13 августа в 09:47
Редмонд: соломка, малі та трохи більші кубики, терка, шинковка, деруни і ще щось там